Kevadel ihkab hing metsa!

Kevade ja ilusamate ilmade saabudes on loomulik, et järjest rohkem käin matkamas, väljasõitudel või muidu puhkamas. Nii näiteks sain teada, et 11.-13.mail toimub selle aastane Roheliste ratteretk. Eelmine aasta jäi mul vahele, aga sel aastal on jälle tahtmine ratta selga istuda ja kolmepäevane matk sõpradega läbi vändata. Mälestused viiest erinevast Roheliste ratteretkest on mul siiamaani igatahes positiivsed, nii et soovitan soojalt kõigile, kes vähegi rattaga sõidavad, sellest osa võtta!
Ja nii ta läheb... Mida rohkem suve poole, seda rohkem on mul nädalavahetustel plaane. Meenub hetkel eelmise suve üks nädalavahetus, mil oleks tahtnud neljas kohas korraga olla. Tol nädalavahetusel käisin ma sõpradega Läänemaal, ühes puhkemajas lõõgastumas. Samal nädalavahetusel aga kutsuti mind veel ka Saaremaa ringreisile, Lõuna-Eestisse kanuumatkale ja Raplamaale sünnipäeva-, saunapeole. Ei tahtnud ühestki loobuda, aga valik tuli teha...
Hetkel mõtlen, et tahaks väiksema seltskonnaga minna suvel ka Vormsi saarele rattamatkale, aga teades, et seda sama ma mõtlesin ka eelmisel suvel korraldada ja teades, kui märkamatult suvi möödub, siis ei ole siin veel midagi kindlat. Enne tahaks Roheliste ratteretkel ära käia...

Sildid: ,

Viljandimaa ootab mind

Nädalavahetus juba paistab! Ja see tähendab seda, et taas suundun Viljandimaa poole, Kiisu vanaema juurde! Igatsus Kiisut näha on jälle kuidagi kahtlaselt suur! Erilisi plaane ei tee, vaatan mis nädalavahetus ise endaga kaasa toob... Minu jaoks on ilm vastikult külmaks läinud, aga loodan ellu jääda. Tagasi naasen tõenäoliselt alles esmaspäeval, nii et vahepeal ma ei blogi! :P
Mainida võiks veel seda, et mina kui sauna nautija, saan laupäeval 2 nädala jooksul juba neljandat korda sauna! Mmm..."Viska leili, leil on tervisele hää..."!

Sildid: , ,

Tahaks puhata ja mängida...

Puhkus ei ole enam mägede taga! Varsti saab jälle töömured unustada mõneks ajaks ja mõelda ainult sellele, millele hing ihkab. Võrreldes eelmise aasta puhkuse graafikuga, muutsin ma seda sel aastal natuke. Kui hästi läheb ja tööl mingeid suuri ehitusi minu puhkuse ajale ei satu, siis ma puhkan käesoleval aastal sellistel aegadel:
23.juuli - 12.august
30.august - 5.september
29.oktoober - 4.november

Nii et Kiisu, nüüd võid hakata plaane välja mõtlema! ;-)

Sildid:

Nädalalõpp läbi, aasta lõpp läheneb!

Iga järgmist Pealtnägijat vaatan ma nüüd poole suurema huviga, sest eelmises korvpalli trennis sain ma palli põrgatada koos Mihkel Kärmasega.
Laupäev möödus mul kõige kallima inimese seltsis. Kahju, et selliseid päevi nii harva esineb. Aga hea, et selliseid päevi tuleb veel ja veel. ;)
Täna oli üle pika aja mul taas selline päev, kus hommikul silmad avades polnud mul algavaks päevaks mitte ühtegi plaani! Viimati sain niimoodi aja maha võetud vist millalgi suvel (ja ma ei liialda!)
Vabast päevast tingituna sai meelde tuletatud mängimisvõlusid, Need For Speed Undergroundi näol!
Hetk tagasi oli huvitav kokkusattumus, kus arvutis võidusõidu lõppedes sattus pilk telerile, mis näitas samuti kihutamist, filmis Gone in 60 seconds.
Hetkel olen kodunt internetis telefoni abil. Püsiühenduse saan loodetavasti umbes 3 nädala pärast... :)
Ja nüüd, läbi aegade raskeim küsimus: Mida ma aastavahetusel teen?

Sildid: , , , ,

Vaba aja kriis!

Avastasin täna hommikul, et peaaegu nädal on nii möödunud, et ma polegi kodus jõudnud midagi märkimisväärset vahepeal teha. Täna õhtul peaks leiduma siiski piisavalt aega, et millegi asjalikuga uues elukohas taas hakkama saada. Ülejäänud õhtud sellest nädalast on juba suht planeeritud. Kolmapäeval peaksin leidma end soolaleivapeol (Lembitu ja Kristiina juures), neljapäeval on üks kindel siht korvpalli mängimine, reedel samuti korvpallitrenn või siis hoopis sõit Tartusse. Juhul, kui reedel püsin Tallinnas, siis lähen laupäeval ikkagi Tartusse, enne aga tahaks hommikul veel midagi asjalikku korda saata. Kui kõik hästi läheb, olen pühapäeva hilisõhtul Tartust tagasi Tallinnas ja ongi taas nädal läbi!
Üleüldse on mul nädalavahetustega väga kitsas käes. Sõpradel, kes ütlevad, et minuga on jube raske midagi planeerida, on vist tõesti õigus. Praegu jagunevadki nädalavahetused u nii, et üks Rakveres vanemate juures, teine Tartus Kiisu juures, kolmas Tallinnas korteris, lootes et saab midagi asjalikku tehtud. Kui aga on mingid erisündmused (sünnipäevad, matkad, reisid, meelelahutusüritused), satub paratamatult mitu asja ühele nädalavahetusele. Eks siis pean kuidagi midagi ümber planeerima... Seda aga, et ma igale poole jõuaks, kuhu ma tahan, ei looda ma juba ammu...
Ja lõpetuseks tooksingi ära näiteks mulle huvipakkuvad korvpallilahingud, mis sel aastal veel tulekul ja milledest mõndasid tahaks ka oma silmaga näha. Eelkõige on see nn tabel mulle endale vajalik, et ma mõnda mängu maha ei magaks. Aga sõbrad, kui kellelgi mõne nimetatud mängu vastu huvi, võtke minuga ühendust - koos on lõbusam!
 • T 24.okt - BC Kalev/Cramo vs Siauliai
  (Saku Suurhall, 19:00)
 • L 28.okt - BC Kalev/Cramo vs Zalgiris
  (Saku Suurhall, 17:00)
 • T 31.okt - BC Kalev/Cramo vs Dalkia/Nybit
  (Kalevi Spordihall, 20:00)
 • T 14.nov - BC Kalev/Cramo vs Liege Basket
  (Saku Suurhall, 20:30)
 • L 18.nov - Rock vs Ventspils
  (TÜ Spordihall, 17:00)
 • T 21.nov - BC Kalev/Cramo vs BC Kyiv
  (Saku Suurhall, 19:00)
 • L 25.nov - BC Kalev/Cramo vs Sakalai
  (Kalevi Spordihall, 17:00)
 • L 9.dets - BC Kalev/Cramo vs Neptunas
  (Kalevi Spordihall, 17:00)
 • P 10.dets - Dalkia/Nybit vs BC Tartu Fausto
  (Audentese Spordikool, 17:00)
 • P 17.dets - Dalkia/Nybit vs Valga Welg
  (Audentese Spordikool, 17:00)

Sildid: , ,

Enne ja nüüd

Enne:
Tööpäev lõppenud, läksin koju. Panin arvuti käima, läksin internetti. Panin muusika arvutist mängima. Lugesin internetis saabunud kirju, käisin huvipakkuvates foorumites, rääkisin msnis poole ööni juttu. Ahjaa, ja vahel tuli meelde ka, et kõht on tühi ja vahest isegi viitsisin süüa teha...

Nüüd:
Tööpäev lõppenud, lähen teist tööd tegema. Koju jõuan alles pimedas. Koju jõudes panen arvuti käima ja muusika mängima. Läheks internetti, aga... internetti enam pole! Panen huvi pärast teleka käima, mida varem juhtus harva. Igavuse peletamiseks teen süüa. Isegi koristan vahest! Magama saan juba keskööst, rõhutan sõna juba!

Kokkuvõtteks:
Ilma internetita on ikka jube imelik olla. Alguses ei oskagi kohe midagi arvuti taga teha. Esimest korda üle ma ei tea kui pika aja juhtus eile selline imelik asi, et õhtul ei pannudki üldse enam arvutit tööle. Ei näinud nagu vajadust...
Ja nüüd on juba kolm nädalat täis, kus ma käin ka teist tööd tegemas, mitte igapäev, aga nii kui vaba aega leidub. See on väsitav, aga tasuv.
Ja miks mul on selline tunne, et elu läheb allamäge mul praegu? Internet võeti ära, oktoobrist võetakse ka elukoht ära, töökoht on veel alles...hmm, huvitav kui kauaks? Aga on üks põhjus, miks ma veel elurõõmus olen. Mõned teavad seda! =)

Sildid: , ,

Totaalne laiskus!

Ma ei tea mis toimub, aga ma ei viitsi mitte midagi teha. See kolimine, mis kestis mul pool puhkust, võttis mult nii palju energiat ära, et nüüd ei viitsi enam mitte midagi teha. Ja seoses sellega pole ka nagu blogisse midagi kirjutada. Aga seoses selle mittemillegi tegemisega võib tekkida ühel momendil igavuse hetk. Ja mida siis peale hakata? Üks koht, kus ma oma igavusest olen võitu saanud internetis, on www.jippii.com (vanasti www.jippii.ee), kus ma siis mängin näiteks piljardit. Ja ega rohkem eriti taolisi kohti ei teagi. Kaarel lubas mulle oma blogis, kui ta Ameerikasse tagasi jõuab, mõned lingid anda, kus ta oma meelt lahutab. Oleks tore, kui keegi veel midagi mulle omalt poolt soovitaks. On ju igasuguseid naljakaid netilehti, kus saab midagi huvitavat näha, teha, lugeda. Kui mul kunagi igav jälle, siis teaks, kuhu minna ja mida vaadata! =)

Sildid:

Telekääbikud!

Laupäeval sai uskumatu teoks tehtud! Vedasin oma dvd-mängija ja filmid sõbra poole kaasa ja vaatasime ühe päevaga ära kõik kolm Sõrmuste Isanda filmi (pikendatud versioonid). Ajaliselt võttis filmide vaatamine aega peaaegu 11 ja pool tundi, aga koos söögi ja joogi ning muude pausidega algas meie filmivaatamine pihta u kell 15:30 ja lõppes öösel u kell 4:30. Ja uskuge või mitte, aga nüüd ma ei tahagi nii pea Sõrmuste Isanda filmi vaadata! Aga jah, nüüd tean, milleks kõigeks inimene võimeline on! :)

Sildid: ,

Mingi mõõn!

Ma olen aru saanud, et ma olen blogimise unarusse jätnud ja tunnistan seda täiesti ausalt! Kuigi mitte meelega, lihtsalt nagu ei leia seda õiget momenti, mil end blogimisele pühenduda. Peaks mingi kindla aja leidma, millal blogida, et tekiks mingi süstematiseeritus. Igatahes, kas teil, blogijail, on kellelgi mingi kindel aeg välja kujunenud, millal te oma aega blogimisele kulutate? Või äkki oskate soovitada, millal oleks hea kuskilt aega näpata natuke. Ma ei saa öelda, et mul ei oleks aega, aga tihtilugu pole isegi meeles blogida ja siis kui meenub, siis polegi just aega!

Aga eriti tore on see, kui avastan uusi blogisi, mida lugeda... Esimene on neist sõbra tehtud blogi! Eks paistab, kauaks temal blogimisindu jätkub! :) Teine on aga blogi, kus üks ema räägib oma 5 aastase poisi ja 2 aastase tüdruku seikadest! Seda viimast julgen kõigile soovitada!
Aadressid on siis vastavalt http://www2.blog.ee/margu404/ ja http://acerolakuts.blogspot.com/

Sildid: ,

Tööle! :)

Täna lubas lõpuks perearst mu üle kahe nädala taas tööle. Viimati olin tööl 30.jaanuaril. Selline tunne, nagu oleks puhkus kohe olnud, kuigi suht nigel puhkus! :) Nüüd aga igatsen sõpru ja töökaaslasi näha, korvpalli ja sauna ning kõike muud, mida olen pidanud seoses haigusega välistama. Just käisingi ühe sõbraga korvpalli vaatamas ja venna pool pannkooke söömas :)
Aga seda, et ma päris terve olen, ei saa kindlasti veel öelda...

Sildid: , , ,

Toomapäev!

Head nimepäeva mulle! :)
Ja teile alates kella 20:36'st head talve algust!

Eile sai poodides ringi seigeldud, ja jõulukingid ära ostetud! Õnneks mul pole kombeks eriti jõulukinke teha, nii et need paar kohustuslikku kinki sain ikka ostetud. :)

Homme veel pisike tööpäev, enne nelja vaba päeva, seejärel 3 tööpäeva ja siis jälle 3 vaba päeva. Mis nii viga! :P

Oi, aga ER aastapäevapidu oli tore, toredam kui ma arvasin. Ei jäänudki eelmiste aastate omadele alla. Sai suurepäraseid suupisteid söödud, sai veini joodud, sai tantsitud, sai end täitsa vabalt tuntud! Isegi ülikond tundus lõpus mugav seljas!

Laupäeval tuli sõbranna külla, keda polnud mitu kuud näinud. Tegime koos verivorste ja piparkooke! Mida veel jõulude aeg muud teha? :) Sama kaua polnud enne eilset näinud ka endist töökaaslast, kes oktoobri algul Göteborgi elama/tööd otsima läks. Rääkis kuidas Rootsis elu käib ja muust maast ja ilmast. Jah, tore on vanu sõpru üle pika aja taas näha!

Aga tegelikult ma ootan juba reedet, et näha parima sõbrannaga uut muusikali Tuhkatriinu! Eks pärast räägin ka, kuidas oli! Eelarvamusi veel ei ole! :)

Sildid: , , , , , , , ,

Aastavahetusest

Hea meelega kirjutaks midagi, et teil oleks, mida lugeda! Ma saan täiesti aru, et on ikka pettumus küll, kui tuled ja jälle vaatad, et ma pole oma mõtteid lendu lasknud. :)
Peab vist kasvõi ilmast rääkima hakkama! :P
Aga tegelt kui midagi olulist mainida, siis vast seda, et jubedalt ajab närvi, et kui on igav ja vaba aega, siis ei toimu midagi ja kui toimub midagi, siis toimub samal ajal mitu põnevat sündmust. Nii on näiteks sel aastal ka minu vana-aasta õhtuga. Kui tavaliselt olen ma vana-aasta õhtu alguses perega koos kodus Rakveres olnud ja pärast sõpradega uue aasta alguses öösel pidutsema hakanud, siis nüüd, sel aastal on nii, et juba praegu on mulle tehtud konkreetselt kolm huvitavat pakkumist, kuidas vana aasta ära saata ja uus vastu võtta! Jube nõme! Miks peab vana-aasta õhtuid ainult üks olema! :)) Igale poole ma ju ei jõua! Eks siis tuleb valida parimatest variantidest parim!
Ja jõulud on ka ju vahepeal! Kas keegi oskaks soovitada, mida väikest ja ilusat jõuludeks kinkida?!

Sildid: , , ,