Sattusin üle pika aja taas telepurki!

Räägitakse, et mind ja Kiisut olevat eile saates Miljonimäng näidatud! Panin huviga tänase korduse lindistama, et ise ka selles veenduda... Tegelikult võin öelda, et järgmise Miljonimängu saates peaksin ma ka Kiisu ja Margusega publiku seas istuma, nii et siit mu kuulsus tuleb! :P
Räägiks siis veel, kust mind ja Kiisut möödunud päevadel näha võis...
Eile käisime Premia jäähallis uisutamas. Kiisu sai elus esimest korda uisud alla, nii et tema jaoks oli see midagi esmakordset! Minu jaoks oli see selle lõppeva talve esimene ja viimane uisutamine. Järgmised uisutamised tulevad juba asfaltil ja ratastega uiskudel. ;)
Üleeile käisime Kiisuga aga sünnipäeval ühel minu heal tuttaval, keda ma kutsun aeg-ajalt naljaga pooleks õekeseks. Seda alates sellest päevast peale, kui üks suht võõras isik arvas, et me oleme õde ja vend! Nii me siis kutsumegi üksteist õekeseks ja vennakeseks, kuigi sugulassidemeid meil ei ole! Sünnipäevast on vaid positiivsed mälestused, kus sai palju seltskonna mänge mängida ning mis kestis kuni vormeli Austraalia etapi stardini (kell 5:00).
Lähipäevadel on meil Kiisuga aga plaanis filmiõhtuid korraldada, külastuskäike ehk teha ning reedel rongiga Rakverre veereda :)
Kui mõni arvab juba, et Kiisu kolis Tallinna, siis vara veel! Hetkel tal lihtsalt vaheaeg. =)

Sildid: , , ,

Champions on Ice

Eile oli siis see tore päev, kui sai Saku Suurhallis iluuisutamist käidud vaatamas koos Kiisu ja veel mõne sõbraga. Uskumatu ikka, mida kõike on võimalik jääl uiskudega korda saata! Kuulsuste nimed, kes jääl uisutasid olid minu jaoks kõik alguses võõrad, aga publiku aplausidest oli aru saada, kes on vähem tuntud, kes rohkem. Aga trikke, nippe, hüppeid, pöörlemisi, tiirlemisi, painutusi, keerutusi, pidurdusi, tõsteid jne oli küll igale maitsele. Mõne imelise ja samas uskumatu teostuse järel etteaste keskel, ei saanud kohe niisama istudagi, vaid käed tõmbusid ise automaatselt kokku, et aplausiga esinejat(esinejaid) tänada.
Üks asi on nüüd aga kindel. Nähes, kui lihtne on näiliselt uisutada, tuli endalgi nüüd uisutamise tuhin peale. Viimati käisin jääl eelmisel talvel ja vist vaid korra. Sel aastal kardan, et jääle ei jõua, aga jaanuari kuu tundub olevat selleks tegevuseks väga sobiv, ja miks mitte ka veel veebruar ja märts!

Sildid: , ,

Meeldejääv nädalavahetus

Räägiks paari sõnaga siis, mida nädalavahetusel tehtud sai, et end välja vabandada vahepealsest väikesest blogimispausist.
Reedel sai sõbra pool väike filmiõhtu ette võetud - alati positiivne sündmus, mida on hea meel meenutada...
Laupäeval sai üle pika-pika aja Compressoris pannkooki söömas käidud - midagi paremat on raske ette kujutada! Seejärel sai Premia Jäähallis uisutamas käidud, viimati uisutasin vist aasta tagasi... häbi mulle! Edasi...täiesti ootamatult, leidsin end ühele neiule külmkappi kolmandale korrusele tassimas, kust vana külmkapp sai sama teed pidi alla toodud. Ning õhtu nael oli tuttava sünnipäev väga lõbusa seltskonnaga - mängisime Aliast ja Maffiat ning tundsime end niisama mõnusalt...
Pühapäeval magasin küll pool päeva maha, aga sellest hoolimata sai tõsine shopingupäev ette võetud ja saunas töö juures käidud, loomulikult koos õllega...
Kuigi näib, et nädalavahetus oli ideaalne, on siiski selline tunne, et oleks võinud midagi paremini või teisiti minna!

Sildid: , , ,