Aasta sai täis!

Mis siin ikka pikalt rääkida. Eile oli siis kauaoodatud päev, mil me Kiisuga saime tähistada meie suhte esimest aastapäeva. Õnne meile! :)
Räägitakse, et esimene aasta on ikka kõige ilusam jne, aga ma loodan, et meie puhul läheb aasta-aastalt kõik hoopis ilusamaks. Räägitakse veel ka seda, et kaugsuhted ei püsi. Selle koha pealt oleme tõestanud seda, et kes nii arvab, see eksib. Muidugi on raske, kui näeb teineteist vaid paar päeva ja nii iga nädala või paari tagant. Aga meie saame hakkama! Oleme siiani saanud ja saame veel edasigi aastakese, kuni Kiisu keskkooli ära lõpetab. Eks näis, mis siis edasi tulevik toob...
Huvitav, aga Kiisuga eile just arutasime, et see esimene aasta on ikka väga kiiresti läinud. Nii et varsti ei saa arugi vist, kui 5 aastat juba meil täis. :P
Täna on muide Kiisu esimene koolipäev. Istun Tartus tema toas ja ootan teda koju. Nüüd tean siis, mis tunne tal on, kui ta suvel päris tihti oli Tallinnas minu korteris ja ootas terve päev läbi õhtut, mil ma töölt koju jõuan. Päris masendav on niimoodi oodata, peaks mainima. Eriti veel, kui ei oska midagi tarka ette võtta, et aeg lendaks. Peaks dušši alla minema, aga ei oska rätikut kuskilt otsida... Poodi ka ei viitsi üksi minna. Telekast ei tule ka midagi tarka. Hakka või ristsõnu lahendama... :)

Sildid: , ,

Käes on aasta kõige lühemad ööd

Ja ongi nädalavahetus käes! Tõsi, minu jaoks oli see juba eile õhtul käes, sest praegu olen ma kodus ja kohe-kohe väljun, et jõuda kella 11ks lennujaama, kust ma stardin Viljandimaale! Ohei, mitte lennukiga, autoga ikka seekord! :P
Kui keegi veel ei tea, siis ütlen ära, et tuleval nädalavahetusel on jaanipäev. Selle aasta jaanipäev(ad) peaks minul tulema üle aastate üks paremaid, kui kõik plaanipäraselt läheb. Kui plaanipäraselt kõik läks, kuulete juba peale nädalavahetust! ;)
Seniks aga nautige lühikesi ja valgeid öid ning suurt (ja ohutut) lõket!

PS! Ja ärge unustage sääsetõrjevahendit! ;)

Sildid:

6 kuud, 6 päeva ja 6 tundi...

Tunni aja pärast, u veerand 8, on möödas täpselt 6 kuud, 6 päeva ja 6 tundi, mil me Kiisuga kohtusime! See päev oli, on ja jääb eriliseks! Kiisu võitis mu südame. Ja mina vallutasin tema oma!
Ma olen õnnelik! (A)
Märkimisväärt on veel see, et need maagilised numrid 666 said täis naistepäeval. Siinkohal soovikski ilusat naistepäeva kõigile, kellele ma veel pole seda teha jõudnud! Lilli kahjuks blogis ma ei jaga... Hmm... Või äkki siiski!?


Palun!

Sildid: ,

5.mail võite olla alasti!

Täna üle pika aja krahmasin tööle tulles Linnalehe Viru Keskuse bussiterminalist näppude vahele. Tööl seda sirvides leidsin ühe artikli, mida ei saa kohe mitte kommenteerimata jätta! Artikli nimi on "Maikuus on alasti aednike päev". Andke andeks, aga see kes sellise idee peale tuli, on küll väheke pooletoobine! Kas nüüd hakkab siis toimuma mingi taandareng või? Et muutume sellisteks nagu kunagi inimkond oli - riieteta.

"Alasti aednike päeva algatajad leiavad isegi, et alasti aednikud võiksid sel päeval tagaaiast välja tulla ja ühiselt mõnda avalikku parki korrastada."
Aina paremaks läheb! Ma ei tea miks, aga mina sellest päevast küll rõõmu ei tunne ja hoiduksin vist parkidest sel päeval pigem eemale... irw - liputajatel on sel päeval hea päev! :D

"Päeva korraldajad vastavad, et aiandus on ujumise kõrval teine tegevus, mida inimesed on nõus tegema alasti."
Kas tõesti? Ma teeks küll midagi muud enne alasti, kui läheks aeda umbrohtu kitkuma :P Ja ma leian veel päris mitu teist tegevust, mida alasti võiks enne teha nagu näiteks saunas/dušši all käimine, magamine, päevitamine, modelliks olemine, söömine(?)... Praegu meenus veel film Kuum pirukas 5, kus toimus alasti miili jooks. Ma vist isegi pooldaks enne sellist ettevõtmist, kui alasti aiandust...

Kui kedagi huvitab terve artikkel, siis seda saab lugeda Linnalehe 9.ndalt leheküljelt.

Sildid: ,

Uutmoodi sõbrapäev!

Aga mina ei saatnud sel aastal sõbrapäeval mitte ühtegi e-kaarti, mida olen tavaliselt teinud. Otsustasin, et palju olulisem on sõpradele helistada ja nii neid meeles pidada! Kõigiga muidugi ei jõudnud rääkida, selge see. Vabandused nende ees, keda ei jõudnud millegi pärast meelest pidada. Eks järgmine aasta siis! :D Osadele sai ka sõnum saadetud ja paar kirja sai ka kirjutatud. Mind pidasid sel aastal väga paljud meeles, rohkem kui tavaliselt. Aitäh teile! Seda on hea tõdeda! :) Friends Will Be Friends!

Sildid: ,

Head Uut!


Loodan, et see uus aasta algas/algab teil paremini kui mul!

Sildid: ,

Toomapäev!

Head nimepäeva mulle! :)
Ja teile alates kella 20:36'st head talve algust!

Eile sai poodides ringi seigeldud, ja jõulukingid ära ostetud! Õnneks mul pole kombeks eriti jõulukinke teha, nii et need paar kohustuslikku kinki sain ikka ostetud. :)

Homme veel pisike tööpäev, enne nelja vaba päeva, seejärel 3 tööpäeva ja siis jälle 3 vaba päeva. Mis nii viga! :P

Oi, aga ER aastapäevapidu oli tore, toredam kui ma arvasin. Ei jäänudki eelmiste aastate omadele alla. Sai suurepäraseid suupisteid söödud, sai veini joodud, sai tantsitud, sai end täitsa vabalt tuntud! Isegi ülikond tundus lõpus mugav seljas!

Laupäeval tuli sõbranna külla, keda polnud mitu kuud näinud. Tegime koos verivorste ja piparkooke! Mida veel jõulude aeg muud teha? :) Sama kaua polnud enne eilset näinud ka endist töökaaslast, kes oktoobri algul Göteborgi elama/tööd otsima läks. Rääkis kuidas Rootsis elu käib ja muust maast ja ilmast. Jah, tore on vanu sõpru üle pika aja taas näha!

Aga tegelikult ma ootan juba reedet, et näha parima sõbrannaga uut muusikali Tuhkatriinu! Eks pärast räägin ka, kuidas oli! Eelarvamusi veel ei ole! :)

Sildid: , , , , , , , ,