Kui enne pole üle pingutanud, siis ehk nüüd

Sport! Sport! Sport! September on mul täielik spordikuu. Ja ega oktoobriski kergemaks lähe. Nimelt on juba paar viimast nädalat toimunud paar korda nädalas jalgpalli trennid, selleks et osaleda väiksel turniiril. Esimene mäng oli üleeile, mille küll kahjuks kaotasime, aga see selleks. Õnneks on septembri lõpus jalgpalliga finito! Teiseks on mu korvpalli hooaeg saanud uue tuule tiibadesse. Kui eelmised aastad olen käinud igal neljapäeval Pisipedas (Pedagooline Seminar) korvpalli mängimas, siis sel aastal on ERR alustanud kovpallitreeningutega. Neid trenne on koguni 2 korda nädalas, kus me ka tõesti teeme trenni lisaks mängimisele. Lootust on, et tulevad ka sõpruskohtumised ning turniiridel osalemised. Nagu mul veel jalgpallist ja korvpallist vähe oleks, lähen pühapäeval Sügisjooksule. Hetkel juba tunnen, et jalgades on väsimus sees, ei kutsu üldse jooksma. Ning tagatipuks on veel plaan hakata jõusaalis regulaarselt jälle käima. Eelmine hooaeg jäigi kuidagi nüriks.
Ja kui kõik hästi läheb, ei teki mul trenni ülekoormust. :P Aga eks algus ole alati raske. Näiteks eilses esimeses korvpallitreeningus oli mul poole tunniga keel vestil... Pange tähele - kevadel tahaksin aga veel rohkemgi trenni teha :)

Sildid: , ,

Tegusad päevad

11,5 päeva - just nii kaua oli Kiisu Tallinnas. Sai palju tehtud ja nähtud, millest enamus veel rääkimata.
9 päeva - just nii palju on päevi möödunud ajast, mil viimati blogisin.
Kui nüüd keegi järeldab siit seda, et Kiisuga koos olles ei jää mul aega blogimiseks, siis ega ta väga valesti ei arvagi! :P
Aga et mis siis sel ajal toimus...
Kahest esimesest sündmusest sai juba räägitud, milleks olid siis Tanel Padari kontsert Haapsalus ja Volkswageni Linnaring 2007.
Päev hiljem sai Kiisu ja sõpradega käidud Põhja-Kõrvemaal matkamas! Kokku tuli u tubli 11km kõndimist. Matkates digifotokatega möödub aeg väga kiiresti ja vahemaa suht aeglaselt, mis tõttu kulus matkamiseks pea terve päev! Mõned pildid ka mittematkajatele:Kel nüüd tuli isu ka matkama minna, siis ärge korrake minu viga, et panete lühikesed püksid jalga, sest minu jalad olid lõpuks sääskede poolt igatahes täitsa ära söödud. :P
Eelmisel esmaspäeval tegime rattasõidu Stroomi randa. Juhuslikult oli siis päike loojumas ja mul digikas kaasas, nii et sai taas loojangut jäädvustatud. Kiisu sõnul oli vesi isegi soe. Mina, külmakartlik nagu ma olen, ei hakanud aga jalgu märjaks tegema!
Päev hiljem jätkasime sportimisega. Ma panin taas üle pika aja rulluisud jalga, Kiisu hüppas ratta selga ja sõit Pirita teele võis alata. Ilm oli sel päeval mõnusalt soe ja mõõduka tuulega, seega ideaali lähedane!
Eelmisel kolmapäeval tekkis võimalus väikse seltskonnaga sauna minna. Tavaliselt naudin saunaõhtuid, aga kahjuks olin ma tol õhtul väsinud ja uni tikkus silma ning minu äratamise katsed Kiisu poolt ei kandnud vilja. Uni oli võitmatu!
Nädal tagasi käisime aga kinos! Polnud vist oma paar kuud vähemalt juba kinos käinud. Seda suurem elamus oli aga taas filmi suurelt ekraanilt nautida, milleks oli seekord Spiderman 3. Meile Kiisuga meeldis see film väga. Eraldi kiidaks igasuguseid eriefekte!
Töönädala lõpu aga lõpetasin enda jaoks ühe meeldivaima hobiga. Nimelt broneerisin reedeks tund aega bowlingut ning Kiisu sai taas midagi elus esimeset korda järele proovida. Häbi tunnistada, aga esimese mängu Kiisu võitis! :D Teiseks mänguks aga olin visketunnetuse kätte saanud ja tulid skoorid, mis ületasid 140ne ja 150ne punktipiiri! Kiisu parimaks tulemuseks jäi vist 92 punkti, kui ma õigesti mäletan, mis esimese korra kohta pole üldsegi paha!
Laupäeval võtsime teekonna Lembitu ja Kristiina juurde, kus tegime väikse filmiõhtu. Oli meeldivalt mõnus!
Pühapäev möödus koduseinte vahel, sest terve päev olid taevaluugid lahti ja õue ei kippunud meist kumbki. Aga ega sellepärast päev raisku siis ei läinud. Oh ei! Vaatasime päeva jooksul 2 filmi, lisaks õhtul veel vormelit ning päev oligi taas märkamatult õhtusse jõudnud. Tänavuse vormelihooaja kohta mainiks ära, et Hamilton teeb ikka uskumatut sõitu! Hoian talle pöialt edaspidigi, lisaks ootan Räikkoneni võite! Aga kui tahate teada, kellele kõige rohkem pöialt hoian, siis loomulikult ikka Coulthardile, seda juba sellest ajast peale, kui ta Mika Hakkineniga McLareni tiimis võistles! :)
See nädal algas aga piduliku üritusega. Kell 15 lõpetas Tallinna Ülikooli ajaloo eriala Liina ja Katrin. Erilisemaks tegi selle ürituse veel seegi, et otsisin kapinurgast videokaamera välja ja jäädvustasin toimunut. Lähipäevadel peaks video ka töödeldud ja plaadile kirjutatud saama. Aktusele järgnes pidulik söömaaeg Eesti Maja restoranis ning õhtul kell 20 kogunesime St.Patrick'usse Liina lõpetamist tähistama. Koju jõudsime Kiisuga alles südaöö paiku, nii et võite järeldada, et tegemist oli taaskord ühe mõnusa õhtuga.
Teisipäeva hommikul sai tavapärasest varem ärgatud ja Kiisu koos jalgrattaga rongi peale saadetud. Seejärel seadsin mina sammud töö ja rong rattad Tartu suunas, ikka selleks, et Kiisu saaks varsti jälle Tallinna tagasi tulla! ;)

Sildid: , , , , , , , , , , , , , , ,

Vormelid omal õuel

Laupäeval sai käidud Kiisuga Lasnamäe kanalis Linnaring 2007 ürituse raames kiireid neljarattalisi kaemas! Sai tehtud nii pilte kui videot. Kahjuks ei sattunud sel ajal raja äärde, mil F1 asfalti kuumaks küttis. Aga pole hullu, eks lähen kunagi siis F1 etappi vaatama! :PSildid:

Eesti - Inglismaa 1:6

Kuna täna terve päev R2-s muust räägitud polegi, kui tänasest Eesti ja Inglismaa vahelisest jalgpallimatšist, siis mõtlesin, et pajataks blogis ka natuke sellest eelseisvast mängust. Vaieldamatult on tegu ühe tugevaima ja kuulsaima vastasega, kellele täna Eestil vastu astuda tuleb. On ju tegu ikkagi jalgpalli sünniriigi endaga, mille meeskond kubised lausa kuulsatest nimedest.
Isiklikult hoian eestlastele täna väga pöialt ja loodan parimat, kuigi olgem ausad - jõudude vahekord on ikka tohutu! Aga kes see ei loodaks siis omade võitu?! Ennustan aga, et pikka pidu eestlastel pole. Inglased saavad oma esimese värava esimese 15 minutiga kätte, mille nad ka on eesmärgiks seadnud. Seejärel aga ootan, et eestased lööksid selle valiksarjas oma esimese värava ja üllataksid külalisi. Üks asi on kindel - aukartust nüüd vaevalt eestlastel inglaste vastu on. Seejärel aga paneb Inglismaa sellise surve peale, millele väiksel Eestil midagi erilist vastu panna pole. Mida mängu lõpu poole, seda väsinumad eestlased on ja seda rohkem hakkab kaitses vigu tulema. 6:1 inglastele oleks suht loogiline tulemus.
Kui täpselt mu ennustus paika peab, saame teada juba kell pool 12, mil mäng Lilleküla staadionil lõppeb.

Sildid: ,

Loomaaia oma kiisu

Eelmisel nädalavahetusel käisime Kiisuga loomaaias. Ma polnud loomaaias üle aasta juba käinud ja ootusärevus oli suur. Ikka igasugu vante nägin, alustades maas lesivatest kaamlitest ja lõpetades hunniku igasugu kitsedega. Jäi selline mulje, et kitsi on loomaaias rohkem kui kõiki teisi loomi kokku. Aga kes mäletab, siis möödunud nädalavahetusel oli päiksepaisteline suhteliselt soe ilm, mistõttu osad loomad ei viitsinud end liigutadagi. Nii näiteks jäi meil ka peaaegu lõvi nägemata, kes piilus eemalt oma luugist ja jääkarude nägemine jäi ka üürikeseks, kuna nad lasti majja sisse. Kes teab milleks... Võrreldes kaslastega, kes elumärke endast eriti ei näidanudki, oli aktiivne üks jõuhobu, kes paari meetri kaugusel mõnusasti haigutas ja kukkus siis muru närima. Poole haigutuse pealt sain pildi ka tehtud, aga jäin natuke hiljaks. Eemalt nägime ka elevandid ära, aga panin tähele, et elevandimaja ehituseks oli märgitud 6 kuud, aga minu arust ehitatakse vantidele uut elupinda juba kõvasti üle aasta. Niipalju siis tähtaegade kinnipidamisest. Seoses selle ehitusega aga ei näinud ma taaskord paksunahalisi - madusid. Oleks tahtnud neid väga vaadata, kuigi kujutan ette juba, kuidas nad liikumatult oleks oma kastis vedelenud...
Liikumatud olid ka krokodillid. Lahtise suuga krokodest jäi mulje, nagu tegu oleks hoopis topistega. Asi tundus seda imelikum, kui ühe seljal säras münt vastu. Järgmine kord kui ma loomaaeda lähen, siis vaatan, kas nad on oma asendit muutnud või mitte! :P
Ahvid olid oma tuntud headuses aktiivsed! Aga kui anda tiitel "Kõige aktiivsem loom", siis selle oleks vaieldamatult võitnud üks noor kitsetall, kes hüppas ja keksis ringi, nagu oleks esimest korda murule saanud. Mõned hüpped sõrgadega vastu seina ja uuesti maha meenutas juba filmi Matrix. =)
Linde oli palju! Neid ei jõua üles lugedagi. Jälgida oli aga siiski mõnda lindu päris huvitav, hoolimata sellest, et neid oli palju. Meenuvad veel kängurud, kes nagu käsu peale oleksid justkui valveseisaku võtnud, kui me teistkorda nendeni Kiisuga jõudsime.
Kuulsust omale teiste loomade seas kogus väike kassipoeg, kes nautis sooja päikest ühe puuri ees magades. Kiisu sõnul oli sama kassipoeg maganud täpselt samas kohas ka aasta tagasi. Tore, et loomaaia kiisu on kodu omasuguste seas leidnud! :) Loodetavasti leidub loomaaias inimesi, kes sellegi kassi eest hoolitsevad...
Päev enne sai Kiisule Elisast telefon ostetud- roosa Nokia 7373. Kiisu oli rahul ja mina ka! :)
Õhtul leidsime end pubis African Kitchen, kus sai head ja paremat maitstud ja paari sõbra sünnipäeva tagantjärgi tähistatud.
Pühapäeval peale loomaaias käiku, kõndisime Kiisuga ka Stroomi rannast läbi, kuna ilm oli ilus. Endalegi üllatuseks oli vesi katsudes suht soe ja avastasin, et populaarsust on kogumas spordiala, mida võiks nimetada vast purisurfamine äkki!? Kuigi tegu ei ole ju purjega, vaid pigem tuulelohega või midagi sellist. Ehk teab keegi mulle täpsemalt öelda, mis spordiala see on. Igatahes tundub päris huvitav ala ja meenutas vähekene lumelauatamist. Ainult et märjaks saab rohkem. ;)

Sildid: , , , , ,

Unenägude saaga jätkub!

Mul ei ole täna jälle suurt midagi targemat kirjutada, kui rääkida oma unenäost. Täna öösel nägin unes, kuidas mulle püüti selgeks teha, et ma olen üks erand maakera peal ja minu tähtkuju ei olegi skorpion vaid hoopis astronaut! No comments...

Ja seda võiks ka mainida, et jälgisin täna esimest päeva kergejõustiku EM'i ja valisin täitsa õige päeva - hõbe ja pronks Eestisse! Kena ju!

Sildid: ,

Rattale valu!

Eile õhtul sai jalgratas nurgast välja tõstetud, kus ta talv läbi tolmu kogunud oli... Kummid täis pumbatud, tegin tunniajase sõidu Nõmme tänavatel. Oli ka viimane aeg selle aasta mustust rataste alla koguma hakata! Spidomeetrit veel külge ei jõudnud eile panna, aga peagi hakkan kilomeetreid koguma, suve lõpuks on plaan ikka vähemalt 1000km täis sõita! :)

Sildid:

Tubli Kiku!

Eile sai käidud esimest korda olümpialasi tervitamas, Vabaduse väljakul seekord. Varem kui raekoja platsil on toimunud, siis pole viitsinud minna. Aga kuradi külm hakkas vahepeal. Püüdsin võimalikult vähe paigal liikumatult olla, et külm kallale ei tuleks. Lõpus läksime vennaga poest läbi, ja ostsime soojenduseks koju hõõgveini! :)

Vahepeal on suurem auk jälle blogimisse jäänud, mis teha! Ei jaksa järjest... Kuigi rääkida oleks olnud küll vahepeal, ehk räägin hiljem millalgi, lubama ei hakka igaks juhuks :P

Sildid: , ,

ER vs ETV

Huvitav...täna on siis see tähtis päev käes, mis 25 aastat tagasi ajalukku läks ja mille tähistamiseks mina koos teiste töökaaslastega täna Kadrioru jalgpalliväljakule jooksen. Aga huvitav on see, et mul pole veel mingit närvi sees.
Aga ma usun, et see jõuab veel tulla! Niipalju ma nüüd küll tunnen end! :)

Sildid: