Tuleb piltiderohke suvi!

Mida teha, kui ei viitsi blogida?
Viimasel nädalal ei möödunud päevagi, mil ma poleks blogimise peale mõelnud, aga mõtteks see kõigest jäigi. Ei ole nagu mingit motivatsiooni blogida. Kahjuks... Võtan täna siiski end kokku ja pajatan veidi, et vaikus ei võtaks maad...
Nädalavahetusel sai isa sünnipäeva Rakveres peetud. Grillimine käis ka sünnipäeva juurde, kuidas siis muidu. Pühapäeval tegime Kiisuga aga meeldiva ringreisi Rakvere - Veltsi sadam - Sagadi mõis - Palmse mõis - Rakvere. Kõik oli väga ilus ja tore, kuni Palmse mõisani, mis meile üllatuseks juba kell 19 oma väravad sulges ja kui õigesti aru Kiisuga saime, siis enam ei saagi Palmse mõisa pargis niisama ringi jalutada, vaid tuleb 50kr selle eest välja käia. Tundub natuke imelikuna minu jaoks, aga nu mis seal ikka. Keegi leidis jälle hea viisi, kuidas raha teenida. Kui inimesed kohale on läinud, siis vaevalt, et nad pileti ostmata jätavad ja otsa ringi pööravad...
Eelmisest nädalast meenub veel esmaspäeva õhtu, kui sai rulluisumaraton tehtud. Sai avastatud uusi teid, ja kus juures väga häid teid. Pole veel täpselt järele vaadanud, aga arvan, et ligi 25km sõitsin küll tol õhtul maha!
Siis vahepeal tahtsin sellest rääkida, et nüüd ma olen siis taas jõudnud sellisesse staadiumi, kus meelsamini käin rattaga tööl kui ühistranspordiga. Ühistranspordis on metsik palavus suvel, mille tõttu pole õhku, mida hingata ja nahk läheb märjaks. Tõsi, ka rattaga sõitmine võtab naha märjaks, aga see on sport ja sportides peabki nahk märjaks minema! Nüüd mõtlen, kas mul sel kuul tasubki üldse ühistranspordi kuukaarti osta, või kasutan üksikpileteid, kui vaja kuhugi kauegemale vahest sõita. Vot ei tea...
Ja nüüd pommuudis! Saingi lõpuks ostetud omale täiesti uue digikaamera Olympus SP-510UZ, millest eelmises sissekandes mainisin. Korpus on must, mitte hall, mille üle olen väga õnnelik ja võimalusi on nii palju, et õpin veel kaua vist seda kaamerat õigesti kasutama. Uued pildid, mis edaspidi tulevad, on juba selle kaameraga tehtud! Tänagi läheme vist sõbraga pildistama. Kui midagi head õnnestub tabada, jagan pilte teiegagi!
Kuna blogimisse on vahepeal nii suur paus tekkinud, siis mainin veel ära, et vahepeal jõudsin ka Kiisuga muusikali Romeo ja Julia vaatamas käia. Mulle jättis see väga hea mulje. Soovitan muusikalisõpradele! Ja tol samal nv-l sai Soomaal matkamas käidud, kohaks oli Riisa raba vist, kui ma ei eksi.
Praegu aga hoian Kiisule varvast, et tal keemia riigieksam hästi läheks, mida ta hetkel sooritab. Võimalik, et isegi juba on lõpetanud. Varsti kuulen siis uudiseid, et kuidas läks!
Juhul, kui ma lähipäevadel taas blogida ei viitsi, siis mainin juba ära, et reedel on Kiisu, Pauli ja Pillega minek Haapsallu, kus toimub The Suni kontsert! Ootan seda väga! Ning samuti ootavad Helsingi laevapiletid oma ärakasutamisaega... Hetkel arvan, et Helsingi trip saab juuli kuus toimuma! Aga eks me näe.

Sildid: , , , , , , , , ,

Sattusin üle pika aja taas telepurki!

Räägitakse, et mind ja Kiisut olevat eile saates Miljonimäng näidatud! Panin huviga tänase korduse lindistama, et ise ka selles veenduda... Tegelikult võin öelda, et järgmise Miljonimängu saates peaksin ma ka Kiisu ja Margusega publiku seas istuma, nii et siit mu kuulsus tuleb! :P
Räägiks siis veel, kust mind ja Kiisut möödunud päevadel näha võis...
Eile käisime Premia jäähallis uisutamas. Kiisu sai elus esimest korda uisud alla, nii et tema jaoks oli see midagi esmakordset! Minu jaoks oli see selle lõppeva talve esimene ja viimane uisutamine. Järgmised uisutamised tulevad juba asfaltil ja ratastega uiskudel. ;)
Üleeile käisime Kiisuga aga sünnipäeval ühel minu heal tuttaval, keda ma kutsun aeg-ajalt naljaga pooleks õekeseks. Seda alates sellest päevast peale, kui üks suht võõras isik arvas, et me oleme õde ja vend! Nii me siis kutsumegi üksteist õekeseks ja vennakeseks, kuigi sugulassidemeid meil ei ole! Sünnipäevast on vaid positiivsed mälestused, kus sai palju seltskonna mänge mängida ning mis kestis kuni vormeli Austraalia etapi stardini (kell 5:00).
Lähipäevadel on meil Kiisuga aga plaanis filmiõhtuid korraldada, külastuskäike ehk teha ning reedel rongiga Rakverre veereda :)
Kui mõni arvab juba, et Kiisu kolis Tallinna, siis vara veel! Hetkel tal lihtsalt vaheaeg. =)

Sildid: , , ,

Kodustun...

Elamine võtab mul järjest paremat ilmet! Laupäeval, enne vana-aasta lõppu sai kolma tuba korteris korda tehtud ja vana rämps ja mööbel välja visatud. Ise kolisingi kolmandasse tuppa oma asjadega ja minu endisesse tuppa kolis siis korterikaaslane. Nüüd jäi esimene tuba nn külalistetoaks, mis sai juba aastavahetusel sisse õnnistatud... Ja pean tunnistama, et olen väga rahul uues toas! Ruumi tundub olevat rohkem ning mööbel sai ka hästi ära paigutatud.
Homme peaks vend Tallinnas oma sünnipäeva pidama. Ühes saunas, milles olengi ennegi korra käinud... Eile sain saunas käidud, homme jälle - vahva! Seoses sellega, et vend otsustas Tallinnas sünnipäeva pidada, jään ma nädalavahetusel vist Tallinna, mil tahaks ka gaasipliidi uuema vastu vahetada. Nipet-näpet leidub korteris tegelikult iga päev, mida oleks vaja teha, aga lihtsalt ei jõua või ei viitsi... Remonti, uue tapeedi näol kasvõi esialgu, oleks vaja ka lähitulevikus teha. Eile sai esimesest korda seal korteris ka ahju kütetud. Toad läksid mõnusalt soojaks ja isegi hommikul oli ahi veel suht soe! Õhtul oli nauditav kuulata kuidas puud ahjus praksuvad... Usun et kütan ahju veel lühitulevikus, eriti kui väljas peaks marukülmaks minema, mida praegu küll silmapiiril ei paista...
Ah, mida ma lobisen siin niisama. Ütleks parem midagi asjalikku ka. Nimelt sai koju ühed lisakõlarid ostetud (pisikesed, aga tublid) , nii et nüüd saan kodus filme rahulikult AC3 heliga vaadata, ilma et peaksin koguaeg kõlareid ümber tõstma! Vahepeal jäigi filmide vaatamine kuidagi unarusse, aga nüüd, kus varsti saan ka püsiühenduse koju, saab kõik uuemad head filmid rahuliku südamega järgi vaadatud! :)

Mida vennale kinkida?

Sildid: , ,

Minu armas, lõbus ja tubli Kiisu!

Möödunud nädalavahetusel olin taas Tartus. Ikka loomulikult Kiisu juures! Ja pikemalt, kui kunagi varem - reede õhtust esmaspäeva hommikuni. Ja ma tundsin, et ma jääkski sinna. Sest eelmine nädal oli mul nii närvesööv, et kui ma Tartusse jõudsin, tundsin seal end taas hästi ja õnnelikuna. Kõik mured ja probleemid jäid selja taha, Tallinna. Nüüd aga olen tagasi Tallinnas, aga üks asi jäi mul ikkagi Tartusse maha... minu süda!
Uskumatu, aga nädalavahetusel täitus meil juba 3 kuud! Minu jaoks on see aeg olnud ääretult lühike, täis õnne ja armastust. Tahan, et ma oleks Kiisuga sama õnnelik ka siis, kui täitunud on 6 kuud, 13 kuud, 30 kuud, 300 kuud...
Laupäeval käisime kinos Ekraan. Selle käiguga tegin ma oma elus uue rekordi! Nimelt sai kinos järjest kahte filmi vaadatud, kogu ajaga 3 tundi ja 53 minutit. Filmideks olid Jahihooaeg ja 007: Casino Royale. Eriti soojalt soovitan kõigile minna Bondi filmi vaatama, sest nii head märulit on kino ekraanil lausa lust vaadata.
Ma ei tea, kas ainult mulle tundub nii või Kiisule ka, aga möödunud nädalavahetusel me naersime koos eriti rohkesti! Päevad olid täis nalju ja naeru! Lõpuks naersime juba igasuguste väikeste asjade üle, mida tavaliselt naljakaks keegi ei peagi. Vahepeal tekkis raskusi isegi naeru pidama saamisega.
Pühapäeval oli Kiisu ema sünnipäev, mistõttu ta juba varavalges (loe:polnud veel valgeks läinudki) üles tõusis ja salatit tegema hakkas. Mina, laisk inimene, loomulikult magasin edasi. Õde oli aga ka vaaritama tulnud ja tema käte tööst valmis lasanje. Mmmm... laupäeva õhtul üllatas Kiisu mind veel ka suurepärase pitsa valmistamisoskusega! :)
Mul tuli veel meelde üks vahva lõputu dialoog, mis meil reede õhtul kogemata tekkis:
Kiisu: Sa oled totu!
mina: Miks?
Kiisu: Niisama!
mina: Ei ole!
Kiisu: Oled küll!
mina: Miks?
Kiisu: Niisama!
mina: Ei ole!

Kiisu: Oled küll!
mina: Miks?
jne...
Ja ei saa ma ütlemata jätta ka seda, et väga positiivseks kujunes tutvumine nii Kiisu õe kui ka emaga. Mõlemad olid seltskondlikud, sõbralikud ja üleüldse toredad inimesed! Tõsi, õde olin ma korra enne näinud, aga see oli vaid hetkeks ning õues pimedas. Ning Kiisu asjaliku kasuisaga olin ma juba varem tutvunud.
Tagasihoidlikult võib kokkuvõtteks öelda, et terve nädalavahetus oli Kiisu seltsis imeline... ja paremgi veel! :)
Ootan jõule!

Sildid: , , ,

Pealkiri kadus ära

Ma mõtlesin juba, et ma ei saagi täna blogida, kuna siin Rakveres polnud mu kasutajanimi ja parool mällu salvestatud ja ma ei suutnud ka kuidagi meenutada. Lõpuks ikka tuli meelde ja siin ma nüüd siis jälle blogin...
Ega mul pikalt aega kirjutada polegi. Juba poole tunni pärast lähme sugulastele külla, onu naine peab sünnipäeva. Polegi nende juures paar aastat käinud...
Aga vastaks kõigepealt siis eelmises blogis esitatud küsimusele. Nimelt lähen ma 13.detsembril koos Kiisu ja veel mõne sõbraga iluuisutamist Sakusuurhalli vaatama, täpsemalt on selle ürituse nimi Skating Champions On Ice. Usun, et sellest tuleb päris huvitav show. Ja seoses iluuisutamisega sain ma eile töökaaslaselt teada, et PBK näitab laupäeva õhtuti kell 20:25 otsesaadet "Tähed jääl!", a'la nagu meil näidatakse praegu "Tantsud tähtedega". Tahtsin täna kohe järgi vaadata, kuna töökaaslane kiitis seda saadet, aga kardan, et sugulaste juures ei saa löögile! Aga pole hullu, vaatan siis nädala pärast, kui Tartus Kiisu juures olen.
Detsembri algus tõotab üleüldse tulla huvitav, sest 5.detsembri hilisõhtul on oodata sõpra Inglismaalt külla, järgmisel päeval, so kolmapäeval tuleb taasnägemispidu minu juures ja neljapäeval lähme Rock Cafesse Metsatölli kontserdile - Metsatöll ja Rahvusmeeskoor: DVD "Raua needimine"
. Üleeile ostsin sõbra soovil sinna 6 piletit igatahes juba ära!
Ja järjekordne küsimus lugejatele: Mis kellani ma täna magasin? :P

Sildid: , , , , ,

25

Juba peaaegu 2 nädalat on möödas päevast, mil täitus elu 25.aasta ja jooksma hakkas kahekümne kuues. Vaikselt hakkan juba harjuma, et olen 25aastane, aga kui keegi küsiks, siis ütleks ikka vist automaatselt veel 24. Sünnipäev lähedaste sõprade seltsis oli väga meeldejääv. Loodan, et ka sõpradele korraldatud pidu meeldis. Aga tagantjärgi mõeldes arvan ikkagi, et oleks saanud veel paremini ja huvitavamalt. Aga alati ei saagi minna kõik nii, nagu tahan. See on paratamatus!
Huvitav on üldse see sünnipäevavärk. Mõni peab iga aasta ja mitu korda, mõni ei pea üldse, isegi mitte juubeleid. Või kui, siis ainult pereseltsis. Ma ei kujutaks ette, kui ma üldse ei tähistaks oma sünnipäeva oma parimate sõpradega. Ma tunnen siis, et midagi on tegemata või valesti. Tunnen, et ma vajan oma sõpru ja nendega koosolemist ja millal siis veel, kui mitte sünnipäeval. See on üks väheseid päevi, mil on ka sõpradel väike kohustus kohale tulla! :)

Sildid: ,

Möödub päeva järel päev

Läksin mina päikest otsima, aga selle asemel leidsin hoopis haigusepisiku...
Eile oli tõsiselt uimane päev! Seda kinnitab kasvõi see, kuidas ma õhtul suhkrutoosi järjepanu panin küll soola, küll teepuru, enne kui suhkruni käsi lõpuks jõudis! =) Eile õhtul oli palavik ka...ei nu oskas ikka õigel ajal tulla! Just siis, kui mul oli õhtul plaanis veranda aknaid puhastada ja pesta. Veidi sain siiski ka tehtud. Ei saanud niisama voodis lesida. Mul polegi tegelikult sel aastal aega rohkem haige olla. Tõsiselt ka! Nii et Haigusepisik, vaata ette!
Täna on aga juba tunduvalt parem. Tuju on ka võrreldes esmaspäevaga märgatavalt paranenud. Nüüd on tuju lausa rääkida ka nendest sündmustest, millest esmaspäeval polnud tuju rääkida...
Sooleleivapeost Lembitu juures jäi meelde eriti maitsvad väikesed isetehtud pitsad, noor ja arglik kassipoeg, kokkamine ning seiklused takso saamise ja ootamisega.
Eelmine neljapäev aga sai teoks see, mida ma ammu juba unistasin. Et keegi tuleks ja filmiks, kuidas mina & Co korvpalli mängime. Otsa sellega tegi lahti Kiisu. Tänan, kallis! :)
Umbes aasta oli möödas viimasest muusikali vaatamisest, seda kuni eelmise nädala reedeni, mil sai Kiisuga ära vaadatud muusikal Fame. Ei ütle midagi halba! Meeles vaid positiivsed elamused. Kõik need suurepärased tantsunumbrid, võimsad laulud ja koomilised tekstid jäävad minu mällu veel kauaks seda muusikali meenutama. Peale muusikali sai veel parimate sõpradega African Kitchenis istutud. Seoses selle üritusega meenub hetkel Pauli otsimine African Kitchenis, Pauli uue tüdrukuga tutvumine, Kiisu tutvustamine sõpradele, eriti meeliköitvad viskikoksid ning maitsvad rummipallid, šokolaadi tasku lennutamine ning mõnus aafrikapärane muusika!
Laupäeval sai Rakveres perega sünnipäeva peetud ning päev hiljem Kiisuga Rakvere linna peal seigeldud!
Teisipäeval pidasin töö juures oma sünnipäeva, mis läks poole 22ni välja (seda ei juhtu tööl tihti). Ning eile, nagu mainitud, olin tõbine. Tundub, et teisipäeval jõin end haigeks! :P
Aga tegelikult ootab töö tegemist, nii tööl kui ka kodus, nii et pikemalt ma ei hakkagi jahuma! Seda võiks vist ka veel mainida, et varsti hakkan ka koju taas internetti orgunnima...

Sildid: , , , , , ,

Vähem loba

Räägiks midagi huvitavat ka või? Aga mis on huvitav? Mida ma peaksin kirjutama, et teil oleks huvitav lugeda ja mida samas oleks minulgi huvitav kunagi uuesti lugeda. Vahest tundub mulle, et kirjutan midagi ebahuvitavat, samas aga saan sellest alles hiljem aru. Aga eks ta olegi nii, ühtesid huvitav üks asi, teisi teine. Nii ka minu blogiga ja sellega, millest ma siia kriban.
Reedel sai käidud Märjamaal, kuna üks sõber, kes seal elab, läheb kolmeks aastaks Hollandisse tööle. Aga asi, mis selle õhtu eriti meeldejäävaks tegi, oli autosaun! Soovitan soojalt kõigile, tasub proovimist. Sai korralik punkt suvele pandud. Isegi grillvorsti sai veel söödud, nüüd vist küll viimast korda sel aastal. Ja tore oli taas sõpru koos näha!
Laupäeval käisin Rakveres üle pika aja. Mida aeg edasi, seda vähem ma Rakverre jõuan. On lihtsalt muid tegemisi ja plaane nii palju. Sel korral aga olin kohustatud Rakverre minema, sest pidasime ema sünnipäeva, ja minule suureks üllatuseks olid ka igasugused erinevad sugulased kohale tulnud, isegi isa vend Pärnust! Pidi ikka tahtmine olema, et nii pikka sõitu üheks õhtuks ette võtta.
Pühapäeva veetsin ainult magades ja logeledes. Avastasin, et pühapäev ongi jäänud mulle põhimõtteliselt ainukeseks päevaks, kus ma tõeliselt puhata saan.
Eile käisin aga piljardit mängimas. Kahe inimesega, kellega polnud enne taolist tegevust harrastanudki varem. Veel enam, ühte mängukaaslast ma polnud varem näinudki. Aga asi, mis meid kolme omavahel seob, on Subclub.
Aga nagu öeldakse - pikk jutt, sitt jutt. Niisiis tõmban nüüd otsad kokku ja püüan edaspidi vähem tühja loba ajada. Ehtne näide liigsest lobast oli pühapäeval, kus vend avastas, et ma olen vahepeal nii palju kirjutanud, nii et ta ei viitsinudki vaevaks võtta ja kõike läbi lugeda. Lõpp!

Sildid: , , , , , ,

Eesti on pisike!

Mõned nutikamad on kindlasti aru juba saanud, et õhtuti on mu blogis vaikus. Vähemalt minu poolt! Ilma internetita on väikseid raskusi. Seega tuleb mul sissekandeid lähiajal teha hommikuti ja päevasel ajal, kuni tööl olen. Nädalavahetustel võib erandeid tulla.
Siinkohal tahakski rääkida eilsest õhtust. Ühest uskumatust kokkusattumusest. Et see juhus teile sama suurena tunduks, alustan algusest...
Jutu peategelane on üks nõbu, mitte minu nõbu. Üks inimene on mulle umbes pool aastat rääkinud oma nõbust. Et kui lõbus neil koos on ja mida kõike nad koos teevad ja et nõbu elab Viljandimaal jne. Ühesõnaga, kuni eilseni polnud ma teda kordagi näinud (välja arvatud piltidelt) ega rääkinud. Olin parasjagu liikumas töölt kodu poole, u kaheksa ajal õhtul. Ja tahtsin koju sõita bussiga, millega oleks otse kodu lähedale saanud. Kuna antud bussini oli palju aega, siis otsustasin astuda teise bussi peale, millega sain pool koduteed läbitud. Juba peale tööd oli mul meeletu joogijanu ja ümberistumise vahepeal sain ilusasti juhust kasutada ja peatuse kõrval asuvast joogipoest juua osta. Poest välja tulles jäi kõrv raadiot Sky Plus kuulatama(kõlar oli veetud juhtmega kõrval asuvast kasiinost õue), sest sealt öeldi ühe uue loo nimi (Kallis ära küsi), mis mulle viimasel ajal on meeldima hakanud. Edasi kuulates tuli välja, et see oli soovilugu, mida soovis hetkel eetrisse helistanud tütarlaps. Ja kuna ma jäin raadiot kuulama, sest tahtsin nimetatud lugu kuulata trolli ootamise ajal, siis kuulsin ka loomulikult dialoogi saatejuhi ja helistanu vahel. Kui küsiti helistaja nime, siis mõtlesin, et väga huvitav, ühel nõbul on sama nimi. Kui aga kuulsin ka asukohta, milleks helistaja ütles Viljandi, siis jäin juba edasi põnevusega raadiot kuulama, et teada saada, kas tõesti on tegu tolle isikuga, kellest ma vaid palju igasuguseid jutte kuulnud olen. Ja tuligi välja, et tegu oli justnimelt eelpool mainitud inimesega, seda muidugi peale ülekontrollimist, sest inimesi on palju ja oleks võinud ka ju mõni teine samanimeline Viljandist olla, kes soovib sama lugu, mille saatis mulle tuttav, kes oma nõbust mulle rääkinud on.
Jube pikk lause tuli nüüd viimane, aga ma ei saanud kuidagi pidama! Ja siiamaanigi veel, ausalt öeldes, tundub see kokkusattumus jube naljakas. Olen seda ennegi öelnud ja ütlen veel, et Maailm on ikka väike, Eesti pisike ja Tallinn tilluke! =)
Oma postituse ma lõpetan õnnesoovidega emale, mida ta tõenäoliselt mitte kunagi lugema ei satu, juhul kui ma seda talle ise ei näita, aga teadku siis mu blogi lugejad, et mu emal on täna sünnipäev. Huvitava fakti märgiks ka siinkohal ära - ema on sündinud 53ndal aastal ja täna on tal 53.sünnipäev! Kui ma nüüd enda peale mõtlen, siis minul tekib samalaadne olukord alles 2062.aastal, kui ma saan 81aastaseks ja samas olen 81.aastal sündinud! Huvitav, kas ma elangi üldse nii kaua?
Tulid meelde ka ühed laulusõnad emale. Ei tea, kas viga on minu mälus või mis, aga millegi pärast ma mäletasin neid sõnu natuke teisiti. Internetist ma leidsin igatahes sellised sõnad:

Ema, kui mina kord suureks saan,
kingin siis sinule linna,
millel on hõbedast väravad,
kullast ja maalitud sillad.

Ema, kui mina kord suureks saan,
kingin siis sinule pärlid.
Ise nad kenasti paelale a'an,
sinised, punased, valged.

Ema, kui mina kord suureks saan,
kas sa siis tuled mu juurde?
Istud mu voodil ja jutustad
kuni ma silmaksed sulen.

Ema, kui mina kord suureks saan,
kas sa siis jääd minu juurde?
Üksi on õhtud nii igavad,
katustel mänglevad tuuled.

Sildid: , ,

Esimest korda...

Möödunud nädalavahetus oli täis üritusi ja sündmusi, mida sai elus esimest korda tehtud ning käisin kohtades, kus polnud enne käinud.
Reedel käisin Friday Night Skate'l, sel aastal oli see esimene rulluisutamine üldse! Võrdluseks võib tuua, et eelmisel aastal sai aasta esimene rullimine tehtud 24.aprillil, sel aastal sisi 4 päeva hiljem, 28ndal!
Siis sai reedel veel käidud sellises restoranis/pubis vanalinnas, nagu African Kitchen. Väga mõnus ja stiilne koht, väga huvitava muusikaga.
Esimene siinkandis maailma! Intensiivsed seinamaalingud, hoolikalt valitud muusika ja loomulikult isuäratav menüü. Eksootiline, mugav ja stressivaba keskkond. African Kitchenist on kiiresti saanud Tallinna populaarseim alternatiivne kohtumispaik.
Laupäeval käisin nn tööl, kus sai nähtud, kuidas käib kivide mahapanemine, nagu on näha kõnniteedel või osades parklates. Jälle esmakordne kogemus!
Õhtul pidasid kaks sõpra sünnipäeva pubis Seiklusjutte maalt ja merelt. Olin seal varem käinud mitmeid kordi, aga teisel korrusel ega sünnipäeva tähistamas varem mitte.
Kell 2 öösel jätkus sünnipäev Parlamendis. Kuigi sammud olid seatud klubisse Terraarium, leidsime end väikse kambaga lõpuks Parlamendist, kus mina olin ausalt öeldes esmakordselt! Ja seal sai nähtud natuke ka Tanel Padari ja ansambli The Sun'i kontserti. Esiteks, parim bänd hetkel Eestis! Teiseks, sel aastal nägin neid esinemas esimest korda! Teine kord võib tulla juba 8 päeva pärast Roheliste Ratteretkel ja kolmas kord sel aastal Metallica kontsertil, soendusesinejana! Lahe!

Sildid: , , ,

Meeldejääv nädalavahetus

Räägiks paari sõnaga siis, mida nädalavahetusel tehtud sai, et end välja vabandada vahepealsest väikesest blogimispausist.
Reedel sai sõbra pool väike filmiõhtu ette võetud - alati positiivne sündmus, mida on hea meel meenutada...
Laupäeval sai üle pika-pika aja Compressoris pannkooki söömas käidud - midagi paremat on raske ette kujutada! Seejärel sai Premia Jäähallis uisutamas käidud, viimati uisutasin vist aasta tagasi... häbi mulle! Edasi...täiesti ootamatult, leidsin end ühele neiule külmkappi kolmandale korrusele tassimas, kust vana külmkapp sai sama teed pidi alla toodud. Ning õhtu nael oli tuttava sünnipäev väga lõbusa seltskonnaga - mängisime Aliast ja Maffiat ning tundsime end niisama mõnusalt...
Pühapäeval magasin küll pool päeva maha, aga sellest hoolimata sai tõsine shopingupäev ette võetud ja saunas töö juures käidud, loomulikult koos õllega...
Kuigi näib, et nädalavahetus oli ideaalne, on siiski selline tunne, et oleks võinud midagi paremini või teisiti minna!

Sildid: , , ,