Aeg on otsad kokku tõmmata

Alles ma rääkisin klubidest, kus ma käinud olen ja vihjasin, et võib-olla satun ka varsti Atlantisesse. Siiski-siiski, sinna me Kiisuga ei jõudnud. Küll tekkis aga võimalus, et varsti jõuame klubisse Tallinn, kuna ma sain LEVELi tunnistuse, millega saab tasuta sinna klubisse. Aga just avastasin, et see klubi vist praegu hoopis suletud, remondis või midagi!? Teab keegi täpsemalt öelda, mis on selle klubi tulevik?

Ja kui ma kurtsin seda, et seoses msn.ee aadressi kadumisega, kadusid mu vanemates postitustes ka pildid ja seoses sellega pean ma need postitused üle käima ja piltide aadressid õigeks muutma, siis nüüd pean tunnistama, et ma ei viitsi seda teha! Sest see on väga tüütu! Ehk, kunagi, kui väga igav on, siis teen seda näputööd...

See oli 20.juuli, kui ma jõudsin selle aasta esimesele FNSile. Avaldasin siis lootust, et ehk jõuan veel sel aastal paarile samanimelisele üritusele, aga võta näpust. Aeg on kuidagi nii kiiresti läinud, et ongi FNSi ilmad põhimõtteliselt möödas. Ja minu teada lõppevad septembriga ka ametlikud üritused. Ning kuna ma olen tagatipuks veel haige, siis tuleb rulluisutamisele vist sel aastal joon alla tõmmata. Masendav. Arvestades seda, kui palju ma eelmisel aastal rullima jõudsin. Küll aga kiideti mulle selle aasta 1. Tartu rulluisumaratoni. Kui aeg klapib, siis olen järgmine aasta ehk minagi seal stardis! :)

Sel aastal sai Korkeasaari loomaaias käidud, mille järel tuli tahtmine ka Riia loomaaeda minna. Kahjuks pole sinna veel jõudnud, küll aga võiks selle eesmärgi järgmisel aastal täita!

Mai kuus kurtsin, et Pisipedas napib korvpalli mängijaid, kuigi saab tasuta mängimas käia. Nüüd, sellest hooajast ongi asi nii kaugel, et kooli direktori vahetumisega juhtus see, mida karta oli. Nimelt küsitakse ühe trenni eest nüüd 300kr. Järgmise nädala neljapäeval selgub, kas ongi meie mängimised seal kooli võimlas igaveseks mängitud, või leidub siiski veel nii palju huvilisi, kes on nõus natuke maksma ja saame edasi pikaajalist traditsiooni jätkata.

Kui ratta hooaja algul avaldasin lootust, et sõidaks 1000km täis aastaga, siis kardan, et jääb ka sel aastal see unistus täitmata, nagu eelmisel. Hetkel on kogutud u 400km ja paistab, et lisa ei ole enam eriti kuskilt tulemas...

Ja mäletate mu potitust Blogi on tagasi? Ja mida täpsemalt ma seal rääkisin? Miks ma seda küsin? Sellest kuulete juba homme! ;)

Sildid: , , , , , ,

Maagilised numbrid!

Tirtsikas juhtis oma blogis tähelepanu suve algusele, mis hakkab täna kell 21:06. Ei saa minagi märkimata jätta, et tänane kuupäev kirjutatakse ju samade numbritega - 21.06. Lahe! :)
Teiseks sai eelmisel nädalal Helisngi reis ära broneeritud. See nädal hakkasin aga mõtlema, et seegi toimub maagiliselt huvitaval päeval, milleks on 07.07.07. Mõtlen praegu, et peaks hommikuse äratuse panema ka 07:07, siis oleks täismäng! Katamaraantüüpi laev Merilin väljub kell 10 hommikul ja tagasitulek on juba õhtul kell 18, aga nu korraks saab ikka naaberriigis jala maha pandud! Kel viitsimist, võiks seltsi tulla... (siin oli vihje sulle Margus) :P

Sildid: ,

Tuleb piltiderohke suvi!

Mida teha, kui ei viitsi blogida?
Viimasel nädalal ei möödunud päevagi, mil ma poleks blogimise peale mõelnud, aga mõtteks see kõigest jäigi. Ei ole nagu mingit motivatsiooni blogida. Kahjuks... Võtan täna siiski end kokku ja pajatan veidi, et vaikus ei võtaks maad...
Nädalavahetusel sai isa sünnipäeva Rakveres peetud. Grillimine käis ka sünnipäeva juurde, kuidas siis muidu. Pühapäeval tegime Kiisuga aga meeldiva ringreisi Rakvere - Veltsi sadam - Sagadi mõis - Palmse mõis - Rakvere. Kõik oli väga ilus ja tore, kuni Palmse mõisani, mis meile üllatuseks juba kell 19 oma väravad sulges ja kui õigesti aru Kiisuga saime, siis enam ei saagi Palmse mõisa pargis niisama ringi jalutada, vaid tuleb 50kr selle eest välja käia. Tundub natuke imelikuna minu jaoks, aga nu mis seal ikka. Keegi leidis jälle hea viisi, kuidas raha teenida. Kui inimesed kohale on läinud, siis vaevalt, et nad pileti ostmata jätavad ja otsa ringi pööravad...
Eelmisest nädalast meenub veel esmaspäeva õhtu, kui sai rulluisumaraton tehtud. Sai avastatud uusi teid, ja kus juures väga häid teid. Pole veel täpselt järele vaadanud, aga arvan, et ligi 25km sõitsin küll tol õhtul maha!
Siis vahepeal tahtsin sellest rääkida, et nüüd ma olen siis taas jõudnud sellisesse staadiumi, kus meelsamini käin rattaga tööl kui ühistranspordiga. Ühistranspordis on metsik palavus suvel, mille tõttu pole õhku, mida hingata ja nahk läheb märjaks. Tõsi, ka rattaga sõitmine võtab naha märjaks, aga see on sport ja sportides peabki nahk märjaks minema! Nüüd mõtlen, kas mul sel kuul tasubki üldse ühistranspordi kuukaarti osta, või kasutan üksikpileteid, kui vaja kuhugi kauegemale vahest sõita. Vot ei tea...
Ja nüüd pommuudis! Saingi lõpuks ostetud omale täiesti uue digikaamera Olympus SP-510UZ, millest eelmises sissekandes mainisin. Korpus on must, mitte hall, mille üle olen väga õnnelik ja võimalusi on nii palju, et õpin veel kaua vist seda kaamerat õigesti kasutama. Uued pildid, mis edaspidi tulevad, on juba selle kaameraga tehtud! Tänagi läheme vist sõbraga pildistama. Kui midagi head õnnestub tabada, jagan pilte teiegagi!
Kuna blogimisse on vahepeal nii suur paus tekkinud, siis mainin veel ära, et vahepeal jõudsin ka Kiisuga muusikali Romeo ja Julia vaatamas käia. Mulle jättis see väga hea mulje. Soovitan muusikalisõpradele! Ja tol samal nv-l sai Soomaal matkamas käidud, kohaks oli Riisa raba vist, kui ma ei eksi.
Praegu aga hoian Kiisule varvast, et tal keemia riigieksam hästi läheks, mida ta hetkel sooritab. Võimalik, et isegi juba on lõpetanud. Varsti kuulen siis uudiseid, et kuidas läks!
Juhul, kui ma lähipäevadel taas blogida ei viitsi, siis mainin juba ära, et reedel on Kiisu, Pauli ja Pillega minek Haapsallu, kus toimub The Suni kontsert! Ootan seda väga! Ning samuti ootavad Helsingi laevapiletid oma ärakasutamisaega... Hetkel arvan, et Helsingi trip saab juuli kuus toimuma! Aga eks me näe.

Sildid: , , , , , , , , ,

Kiisu on tagasi!

Nagu lugejad juba on tähele pannud, siis pole mõnda aega ma eriti millesti rääkinud. Põhjus ei ole mitte selles, et poleks midagi vahepeal juhtunud, vaid selles, et pole seda aega leinud, millal siia midagi kirjutada. Kui tekkis vaba aeg, siis kirjutasin hoopis Kiisule, kes viibis üle nädala aja Prantsus- ja Saksamaal. Nüüd, kus Kiisu on õnnelikult kodumaale tagasi jõudnud, saan jälle blogimisega jätkata ja püüan ka tasapisi eelmise nädala tegevused blogisse ümber jutustada!
Kiisu tõi reisilt ka mulle head ja paremat kaasa (SUUR aitäh sulle, musi)! Äramärkimist vajavad kindlasti näiteks kenad lühikesed püksid, Green Day cd-plaat, varvassokid (Eestist on neid meestele võimatu leida), püksirihm, igasugust magusat kraami ja veel palju muudki! =)
Jään ootama, mil näen ta reisi pilte koos reisimuljetega!
Kui eelmine aasta möödus minul aga sootuks nii, et Eesti piirist üle ei jõudnudki, siis sel aastal peaksin jõudma seda viga parandada! Eelmisel nädalal ostsin Osturalli raames Helsingisse piletid. Ei saanud lihtsalt nii odavat võimalust käest lasta. Millal reis toimuma saab, on veel vara öelda, aga oletan, et juulis või augustis!

Sildid: , , ,

Fly!

Neljapäeval, kell 18:25, tõusis Tallinna lennujaamast õhku lennuk, milles istus ka minu kullakallis Kiisu. Vaid paar minutit, ja juba oligi lennuk pilvedesse kadunud. Huvitav, millal ma ükskord lennata saan? Igatahes läks Kiisu lend hästi ja hetkel viibib ta Prantsusmaal, paari päeva pärast aga juba Saksamaal. Mina pole Leedust kaugemale jõudnud! Aga ehk kunagi tulevikus...
Loodan Kiisu, et sul tuleb sellest meeldiv reis, kuigi oled seal ilma minuta. Aga mõtetes oleme ju koos! ;)
Naudi igatahes seda vaid 10päevast reisi. See aeg läheb kiiresti! Ootan sind! Come back! (K)

Sildid: ,

kus ma olen, kus mind pole

Eelmine nädalavahetus toimus siis Roheliste jalgratta retk ja seda ilma minuta. Tublid viis aastat käisin järjest sellel üritusel, aga nüüd jäi siis vahele. Ei teagi miks, lihtsalt... Aga järgmine aasta on uus võimalus! Ja pealegi, keegi ei keela mul endal oma jalgratta retki teha ja seda ma ka teen!
Eelmine nädal, teisipäeval, sai Euroopa päeva raames Tammsaare pargis The Suni kuulatud ja üleeile, esmaspäval, Tallinna päeva raamas jälle! Väga vahva, et tasuta konterte on nii sageli. Järgmised tasuta kontsertid, millest ma ka osa võtan, leiavad aset sel nädalal Nõmme Kevad 2006 raames ja folgi sõbrad on kindlasti kuulnud juba sellisest üritusest nagu Nõmme Kevadfolk.
Siis võib näha mind veel Eesti korvpalli meistrivõistluste finaalis Saku Suurhallis, kui neid ikka tuleb veel üldse...
Samuti tahaks tuleval nädalavahtusel, täpsemalt 21.mail, väga minna Tartu Vanemuisesse West Side Story viimast etendust vaatama! Aga siin on palju "aga"-sid. Esiteks see, et vaja Tartusse minna, teiseks kaaslase leidmine jms. Vähe tõenäoline, et sinna jõuan, aga kui leiduks keegi tuttav, kes ka väga tahaks minna, siis on kõik võimalik!
Eelmisel aastal aprillis sai seltskonnaga käidud Riias. Oli mingi sooduspakkumine! Sama sooduspakkumine on põhimõtteliselt ka sel aastal, aga see kestab vaid mai lõpuni. Tahtsin väga ka sel aastal lõunanaabreid külastada, aga nüüd ei ole enam kindel, kas jõuan...
Üleeile hommikul avastasin tänu töökaaslastele, et see nädal ongi ju juba Eurovisiooni nädal. Eriti vaikselt kätte jõudnud. Iga aastaga ühe vaiksemalt, vähemalt minu jaoks. Kui tavaliselt ma olen ikka lugudega varakult juba kursis olnud, siis sel aastal olen vaid mõnda lugu kuulnud. Aga ma usun, et ma vaatan sellegi poolest seda show'd. Ja tõenäoliselt kuulan samal ajal raadio 2'te. Soovitan sama teilegi, sest sellist loba, mida Mart Juur ja Andrus Kivirähk ajavad, ei kuule just igapäev ja see teeb eurovisiooni vaatamise lausa lõbusaks!
Tahtsin sel kuul ka loodusmuuseumit ja teatrit külastada, aga need plaanid lükkuvad küll nüüd edasi juuni kuusse...

Sildid: , , , ,