Tantsukursus on tõesti huvitav!

Aga minul on nüüd ruutrumba selge! Iseasi kui kauaks, aga eile oli tunniajane kursus. Tulemas on veel 7 tundi, mille jooksul peaks veel 7 seltskonnatantsu selgeks saama. Kursus toimub siin samas töö juures ja sinna kutsus mind mu töökaaslane. Hetkel olen väga rahul, et sellist võimalust käest ei lasknud. Olen ammu mõelnud juba tantsukursustele minemisest. Nüüd siis on see ka teoks tehtud! Üks asi, mis hetkel kohe veel meenus ja mida olen ammu unistanud ning ootab teoks tegemist, on hobusega ratsutamine! Kui mõnel tuttaval selline plaan kunagi teostumas, võiks mind ka nööbist kaasa tirida!
Raadios öeldis just hea lause maha! Et "Maailma lõpp tuleb kell pool seitse, aga õnneks pole veel teada mis päeval". Ma ei saagi aru, kas see oli tõsiselt öeldud või naljaga pooleks. Igatahes sama teeks välja, kui ma ütleks nii ka oma suremise kohta! Absurd...
Aga nüüd peagi Tartu poole teele! Mõtetes ma olengi juba Tartus. Nii et jah... nädalavahetusel pole mõtet mind tüüdata.

Sildid: , ,

kus ma olen, kus mind pole

Eelmine nädalavahetus toimus siis Roheliste jalgratta retk ja seda ilma minuta. Tublid viis aastat käisin järjest sellel üritusel, aga nüüd jäi siis vahele. Ei teagi miks, lihtsalt... Aga järgmine aasta on uus võimalus! Ja pealegi, keegi ei keela mul endal oma jalgratta retki teha ja seda ma ka teen!
Eelmine nädal, teisipäeval, sai Euroopa päeva raames Tammsaare pargis The Suni kuulatud ja üleeile, esmaspäval, Tallinna päeva raamas jälle! Väga vahva, et tasuta konterte on nii sageli. Järgmised tasuta kontsertid, millest ma ka osa võtan, leiavad aset sel nädalal Nõmme Kevad 2006 raames ja folgi sõbrad on kindlasti kuulnud juba sellisest üritusest nagu Nõmme Kevadfolk.
Siis võib näha mind veel Eesti korvpalli meistrivõistluste finaalis Saku Suurhallis, kui neid ikka tuleb veel üldse...
Samuti tahaks tuleval nädalavahtusel, täpsemalt 21.mail, väga minna Tartu Vanemuisesse West Side Story viimast etendust vaatama! Aga siin on palju "aga"-sid. Esiteks see, et vaja Tartusse minna, teiseks kaaslase leidmine jms. Vähe tõenäoline, et sinna jõuan, aga kui leiduks keegi tuttav, kes ka väga tahaks minna, siis on kõik võimalik!
Eelmisel aastal aprillis sai seltskonnaga käidud Riias. Oli mingi sooduspakkumine! Sama sooduspakkumine on põhimõtteliselt ka sel aastal, aga see kestab vaid mai lõpuni. Tahtsin väga ka sel aastal lõunanaabreid külastada, aga nüüd ei ole enam kindel, kas jõuan...
Üleeile hommikul avastasin tänu töökaaslastele, et see nädal ongi ju juba Eurovisiooni nädal. Eriti vaikselt kätte jõudnud. Iga aastaga ühe vaiksemalt, vähemalt minu jaoks. Kui tavaliselt ma olen ikka lugudega varakult juba kursis olnud, siis sel aastal olen vaid mõnda lugu kuulnud. Aga ma usun, et ma vaatan sellegi poolest seda show'd. Ja tõenäoliselt kuulan samal ajal raadio 2'te. Soovitan sama teilegi, sest sellist loba, mida Mart Juur ja Andrus Kivirähk ajavad, ei kuule just igapäev ja see teeb eurovisiooni vaatamise lausa lõbusaks!
Tahtsin sel kuul ka loodusmuuseumit ja teatrit külastada, aga need plaanid lükkuvad küll nüüd edasi juuni kuusse...

Sildid: , , , ,