Vaikus on kuldne

Kuidagi märkamatult on mu blogimisse suurem paus tekkinud. Ausalt öeldes vabanduseks ei oskagi midagi tarka öelda. Aja puuduse üle kurta ei saa. Pigem jääb asi lihtsalt viitsmise taha ja tihtilugu olen mõelnud ka seda, et "aga ma nüüd kirjutaks, kuid mida ja millest?"
Aga ega ma niisama ka tühja ei passi. Hetkel on mul põhikooli klassikaaslaste kokkutuleku organiseerimine käsil, mis nõuab päris palju aega ja pühendumist. Möödas on rohkem kui 10 aastat põhikooli lõpetamisest. Aasta peale lõpetamist oli meil väike kokkutulek. Peale seda aga polegi juhust olnud, et põhikooliaegseid klassikaaslasi näha. Tõsi, mõndadega käin loomulikult vähe tihedamini läbi.
Muide, puhata on hea! Isegi kehvapoolne ilm ei sega puhkamist. Alles see oli, kui ma puhkasin 3 nädalat jutti, aga nüüd, mõni nädal hiljem, naudin ma taas nädalapikkuselist puhkust. :)

Sildid: , ,

Käes on viimane puhkusepäev

Hetke, vaid mõni mälestus kestab,
kuid on neid mida minna ei lasta.
Küllap siis meie vajame neid,
sest nad tulevad taas, kas sa ootad või ei.


Ja ongi kolmenädalane puhkuse periood läbi! Mis siis ikka. Eks jään siis järgmist puhkust ootama ja neid meeldivaid hetki meenutama, mis sel puhkuse ajal kogunesid...
Lugejad aga kindlasti rõõmustavad, et mul puhkus läbi, sest blogis ei valitse siis enam masendav vaikus. :)

Sildid: ,

Puhkan! :)

Ja ongi mu kauaoodatud puhkus alanud!
Mõne tunni pärast olen Viljandimaal, kus internet puudub, nii et blogis on tulemas väikene vaikuse periood. Vahepeal käin ka Viljandi Folkil, nii et pärast on, millest kirjutada.
Täna käisin üle mitmete aastate Rakvere Linnuses ja pean tunnistama, et oli põnevam kui arvasin. Kui aega saan, panen ka pildid oma pildialbumisse. Lisaks jõudsin täna esmakordselt Viitna kõrsi, enne olin sealt vaid mööda sõitnud lugematuid kordi.
Eile aga sain esimest korda sel aastal ujuma. Päevitasin Kauksi rannas ja kõrbesin isegi veidi ära, kuigi olin vaid paar tundi rannas.
Ja lõpetuseks veel seda, et möödunud reedel jõudsin esimest korda FNSile sel hooajal. Loodetavasti jõuan sinna paar korda veel, enne kui hooaeg läbi.
Nüüd aga...
...puhkust nautima, koos Kiisuga! ;)

Sildid: , , ,

Puhkus hakkab lõppema

Homme samal ajal ma liigun juba Tallinna poole. Ees ootavad firma suvepäevad, kahe sõbra sünnipäevad, kontsert lauluväljakul ja töökaaslase sünnipäev. Ning siis ongi puhkus läbi! See aeg, mis ma siin Rakveres olin, tegelesin ma tõesti pea ainult puhkamisega...
Vihma sajab hetkel... loodan, et firma suvepäevadel reede õhtul ja pühapäeva õhtul kortsertil on kuiv, kuigi vihm mind nüüd nii väga ka ei häiri. Seni, kuni ma siin tasapisi kirjutan, on vihm juba järgi jäänud ja paistab päike! Käisin vaatamas, et teavas on ka vikerkaar - ilus!
Täna mängib Eesti jalgpalli Makedooniaga. Tõotab tulla põnev ja pingeline mäng! Vaja enne veel poes käia ja näksimist vist kõrvale osta, et oleks huvitavam vaadata. Loodame siis, et Eesti alustab järjekordset valiktsüklit ikka võiduga!

Sildid: , ,

"Jänesed!"

Eile kell 21 koju sõites venna poolt, tulid veel piletikotrolörid trolli peale! Ja nad olid nii kurja näoga, et mul tekkis selline tunne, et nad teevad mulle isegi siis trahvi, kui mul ka on kehtiv id-pilet olemas. Ja nagu kombeks saanud, ei leidnud ma, kui seda kiirelt vaja, oma id-kaarti rahakoti vahelt kohe üles. Alles siis leidsin, kui kõik plastikkaardid rahakoti sahtlist välja tirisin ja ükshaaval lappasin... Aga et siis kolmas kord juba! Kolmas kord juba sel aastal kontrolliti mult piletit. Ma olen juba täitsa rahul, et ma jänest ei sõida. Mäletan, et paar aastat tagasi oli kõva sõna, kui aasta jooksulgi kolm korda piletikontrolli nägin.
Alles hiljuti avastasin ma aga, et eriti mugav on ju vahest mobiiliga helistades omale id-pilet osta ja ajaperioodid, kaua pilet kehtib, on näiteks 1 tund, 2 tundi, 1 päev, 3 päeva, 10 päeva jne. Kel huvi, vaadaku täpsemalt siit. Ja hinnatabeli leiab siit!
Vend, kavalpea, tuli muidugi kohe ideele, mida ma ka ise vaikselt olen mõelnud, et võiks ju helistada koheselt siis, kui piletikontroll ühistransporti tuleb... huvitav, kas see trikk läheks läbi ka või? Proovige palun keegi ja andke mulle teada! :)
Ja siinkohal mainiks ka ära, et mis võluistmed need ühistransportides on? Enamus kordadel viimasel ajal, nii kui ma maha istun, tuleb mul 5 minuti jooksul selline uni, et ei suuda enam silmi lahti hoida! Arvate, et asi on päikeses, mis silma paistab? On tegemist kevadväsimusega? Ei usu! Ma ei tea enam üldse, mida uskuda...

PS! Vaatasin kalendrist, et juba kolme kuu pärast algab mul puhkus... Mitte, et mul töölkäimise vastu midagi on, aga kes see siis puhata ei tahaks! ;)

Sildid: , ,

Minu puhkus!

Ma sain täna, peale paaripäevalist vaidlust töökaaslasega, oma puhkuse lõpuks paika! Ja väga rahul olen kokkuvõttes!
Minu puhkus siis, 2006 aastal:
26.juuni - 9.juuli
ja
31.juuli - 21.august

Nii et sõbrad, nüüd teate, millal oma puhkus välja võtta! ;)

Sildid: