Meelelahutusteta jääks elu seisma

Eile õhtul käisin sõpradega taas piljardit mängimas. Mitte sellesmõttes taas nagu ma eelmine nädal oleksin käinud, aga u kuu tagasi sai küll käidud. Vahest on ka juhtunud, et tekib poole aastane paus piljardi mängimisse. Iseenesest pole mul kunagi midagi piljardi mängimise vastu olnud, nii et mängin seda alati meelsasti.

Eile jäi kõrvu ka sõprade vaheline jutt, et kardiga võiks jälle uuesti sõitma minna. Minu jaoks ei ole jälle, sest ma ei saanud siis minna, kui sõbrad eelmine kuu käisid. Küll aga olen ma kardiga varem mõned korrad sõitnud, seda aga vist ligi 2 aasta tagasi.

Samuti pole ma bowlingut ammu mänginud! Ei tulegi praegu silmade ette, kus ja kellega viimati mängisin. Võimalik, et see oli alles eelmise aasta numbri sees. Kui nii, siis võiks lähiajal bowlingusse hoopis tee jalge alla võtta.

Eile mõtlesin ka esmakordselt sel aastal rulluisutamise peale. Võtsin töölt koju jõudes isegi rulluisud kapist välja, aga sõitma siiski ei jõudnud (loe:viitsinud) minna. Aga olen kindel, et lähiajal jõuan ma selle meelelahutusenigi.

Mõned päevad tagasi, ilusate ilmade saabudes, käis peast ka läbi juba mõte, et varsti saan hakata taas jalgrattaga tööl käima. Hetkel on aga ratas keldris, mis on kola täis ja kust on raske praegu ratast kätte saada. Nii et enne oleks vaja kelder korda teha, kui rattasõidule mõelda.

Hetkel on mul rahakoti vahel piletid endale ja Margusele tänaseks õhtuks korvpalli lahingule, mis toimub sedapuhku Saku Suurhallis ja mõõtu võtavad omavahel BC Kalev ja Sakalai. Nimetatud mäng on sellepärast väga oluline, et antud mängu järel on teada, kumb eesti klubidest, kas Kalev või Rock, saab veel edasi võidelda BBL korvpalliliigas.

Lähikuudel hangin omale vist taas ühe järjekordse fotoaparaadi. See tähendab ühtlasi seda, et siis tahan veel rohkem pildistamisega tegeleda. Praegugi haun plaane, millal ja mida pildistama minna. Nädalavahetusel sai Kiisuga Rakveres mõned pildid tehtud, lähiajal laen ka mõned paremad oma blogisse üles.

Ja eks neid meelelahutusi jätkub mul veel ja veel. Kõiki ei jõuagi praegu ära nimetada. Näiteks ei rääkinud ma praegu üldse matkamisest ega kinos käimisest, või ka korvpalli mängimisest ega internetist. Omamoodi meelelahutus on ju ka see, mida ma praegu teen - blogimine. Ja seda võin ka raudselt öelda, et aja möödudes muutuvad ka meelelahutused, st et see mida ma tegin aastaid viis tagasi meelsasti, ei pruugi ma praegu peaaegu enam üldse eriti teha, näiteks TV vaatamine või arvutimängud...

Sildid: , , ,

Vähem loba

Räägiks midagi huvitavat ka või? Aga mis on huvitav? Mida ma peaksin kirjutama, et teil oleks huvitav lugeda ja mida samas oleks minulgi huvitav kunagi uuesti lugeda. Vahest tundub mulle, et kirjutan midagi ebahuvitavat, samas aga saan sellest alles hiljem aru. Aga eks ta olegi nii, ühtesid huvitav üks asi, teisi teine. Nii ka minu blogiga ja sellega, millest ma siia kriban.
Reedel sai käidud Märjamaal, kuna üks sõber, kes seal elab, läheb kolmeks aastaks Hollandisse tööle. Aga asi, mis selle õhtu eriti meeldejäävaks tegi, oli autosaun! Soovitan soojalt kõigile, tasub proovimist. Sai korralik punkt suvele pandud. Isegi grillvorsti sai veel söödud, nüüd vist küll viimast korda sel aastal. Ja tore oli taas sõpru koos näha!
Laupäeval käisin Rakveres üle pika aja. Mida aeg edasi, seda vähem ma Rakverre jõuan. On lihtsalt muid tegemisi ja plaane nii palju. Sel korral aga olin kohustatud Rakverre minema, sest pidasime ema sünnipäeva, ja minule suureks üllatuseks olid ka igasugused erinevad sugulased kohale tulnud, isegi isa vend Pärnust! Pidi ikka tahtmine olema, et nii pikka sõitu üheks õhtuks ette võtta.
Pühapäeva veetsin ainult magades ja logeledes. Avastasin, et pühapäev ongi jäänud mulle põhimõtteliselt ainukeseks päevaks, kus ma tõeliselt puhata saan.
Eile käisin aga piljardit mängimas. Kahe inimesega, kellega polnud enne taolist tegevust harrastanudki varem. Veel enam, ühte mängukaaslast ma polnud varem näinudki. Aga asi, mis meid kolme omavahel seob, on Subclub.
Aga nagu öeldakse - pikk jutt, sitt jutt. Niisiis tõmban nüüd otsad kokku ja püüan edaspidi vähem tühja loba ajada. Ehtne näide liigsest lobast oli pühapäeval, kus vend avastas, et ma olen vahepeal nii palju kirjutanud, nii et ta ei viitsinudki vaevaks võtta ja kõike läbi lugeda. Lõpp!

Sildid: , , , , , ,

Ei piljard läe mul meelest...

Eile sai lõpuks jalad kõhu alt välja võetud ja piljardit mängimas käidud! Viimati mängisin vist suve alguses millalgi, aga ei ole mu mängimisosavus kuhugi kadunud. Nii et kui keegi tahab endale head vastast piljardis, siis väljakutsed on oodatud! :D
Täna aga, kui ilm nüüd ära ei keera, siis vist lähen kontertile "Viimane lend", kus esinevad Meie Mees, Smilers ja Tanel Padar & The Sun. Neist kõige vähem huvitab mind Meie Mehe kontsert, aga Smilers ja Tanel Padar koos The Suniga kuuluvad vaieldamatult minu lemmikute hulka Eesti popartistide hulgast. Sõbrad, nüüd siis teate, kust mind täna* leida!

-----
* tuli välja, et täna ma vist ikka ei lähe kontserti vaatama, vaid pühapäeval, Tallinnas alles!

Sildid: ,