Palun tantsule!

Läbi! Tantsukursus läbi! Peale igat tantsutundi olin rõõmus, aga täna olen kurb. Miks? Sest üks väga positiivne iganädalane lõbus ettevõtmine sai otsa. Isegi kui enne tantsutundi oli meel must, oli peale tantsutundi nägu taas naerul. Kurb, aga iga asi saab kord otsa. Keegi ei keela mul ju muidugi edasi tantsimisega tegeleda, aga eks näis... Enne vaja leida aga aega ja raha. Oeh...
Nimetaks siinkohal siis ära ka, mis tantse ma õppisin. Kokku õpetati 8 tantsu, mille järgi ma nüüd oskan midagi teha! :) Tantsud olid järgmised: ruutrumba, aeglane valss, rock'n roll (džaiv), Viini valss, tša-tša-tša, fokstrott, samba ja täna viimasena õpitud tango. Raske isegi öelda, mis mulle kõige enam meeldis, võib-olla rock'n roll ja tša-tša-tša. Esimene võimalus oma õpitud tantsusamme näidata avaneb järgmise nädala reedel, so 15.detsembril, kui toimub ER aastapäeva pidu Mustpeade majas. Nalja hakkab saama! Millal aga avaneb järgmine võimalus tantsusamme lihvida, ei kujuta ettegi. Pigem tuleb siis hoopis samme meelde tuletada, mitte lihvida... kahju...
Ühesõnaga... olen väga rahul, et sellisest võimalusest viimasel hetkel kinni haarasin! Ja luban endale, et kunagi pöördun tantsimise juurde ka tagasi!

Sildid: ,

Lõpupidu!

Ja lähebki täna vist kolimiseks. Võttis aega mis ta võttis, aga pakitud sain oma asjad. Nüüd vaja veel arvuti kokku pakkida ja võib auto järgi asjadele kutsuda. Kuna täna õhtu on suure tõenäolsusega viimane mul siin vanas korteris, siis pean sõpradega ka väikse peokese siin täna maha! Ei taha ju niisama korterit hüljata...

Sildid: ,

Toomapäev!

Head nimepäeva mulle! :)
Ja teile alates kella 20:36'st head talve algust!

Eile sai poodides ringi seigeldud, ja jõulukingid ära ostetud! Õnneks mul pole kombeks eriti jõulukinke teha, nii et need paar kohustuslikku kinki sain ikka ostetud. :)

Homme veel pisike tööpäev, enne nelja vaba päeva, seejärel 3 tööpäeva ja siis jälle 3 vaba päeva. Mis nii viga! :P

Oi, aga ER aastapäevapidu oli tore, toredam kui ma arvasin. Ei jäänudki eelmiste aastate omadele alla. Sai suurepäraseid suupisteid söödud, sai veini joodud, sai tantsitud, sai end täitsa vabalt tuntud! Isegi ülikond tundus lõpus mugav seljas!

Laupäeval tuli sõbranna külla, keda polnud mitu kuud näinud. Tegime koos verivorste ja piparkooke! Mida veel jõulude aeg muud teha? :) Sama kaua polnud enne eilset näinud ka endist töökaaslast, kes oktoobri algul Göteborgi elama/tööd otsima läks. Rääkis kuidas Rootsis elu käib ja muust maast ja ilmast. Jah, tore on vanu sõpru üle pika aja taas näha!

Aga tegelikult ma ootan juba reedet, et näha parima sõbrannaga uut muusikali Tuhkatriinu! Eks pärast räägin ka, kuidas oli! Eelarvamusi veel ei ole! :)

Sildid: , , , , , , , ,

Neljapäev!

Oih, ongi neljapäev juba või!? Küll see aeg lendab ikka kiiresti! Aga ehk oli see nädal selle põhjustajaks ka väike haigusepisik. Teisipäeval igatahes tööle ma ei jõudnudki ja eile läksin ka poolest päevast tööle alles. Eile õhtul aga oli jälle väike palavik üleval. Aga mis see väike palavik ikka suurele mehele teeb :P Igatahes täna lähen varsti korvpalli mängima, nagu tavaliselt igal neljapäeval. Homme on aga Eesti Raadio aastapäevapidu Draamatearis. Usun, et saab põnev olema! Aga mitte nii põnev, kui kahel eelneval aastal, ma arvan. Aga eks juba laupäeval olen targem ses osas. Kuna see suht pidulik sündmus ikkagi ja väike teatrietendus ka enne pidu, siis olen homme tööl ülikonnas! Ei mäletagi millal viimati ülikonnas tööl olin... :)

Aga põhjust on ka homme kurvastada, sest üks hea töökaaslane tähistab homme tööl oma viimast tööpäeva...nuuks :´(
Viimasel ajal on üldse kuidagi palju häid töökaaslasi ära läinud või siis töötuba vahetanud. Ei meeldi mulle see asi!

Sildid: , , ,