Tuleb piltiderohke suvi!

Mida teha, kui ei viitsi blogida?
Viimasel nädalal ei möödunud päevagi, mil ma poleks blogimise peale mõelnud, aga mõtteks see kõigest jäigi. Ei ole nagu mingit motivatsiooni blogida. Kahjuks... Võtan täna siiski end kokku ja pajatan veidi, et vaikus ei võtaks maad...
Nädalavahetusel sai isa sünnipäeva Rakveres peetud. Grillimine käis ka sünnipäeva juurde, kuidas siis muidu. Pühapäeval tegime Kiisuga aga meeldiva ringreisi Rakvere - Veltsi sadam - Sagadi mõis - Palmse mõis - Rakvere. Kõik oli väga ilus ja tore, kuni Palmse mõisani, mis meile üllatuseks juba kell 19 oma väravad sulges ja kui õigesti aru Kiisuga saime, siis enam ei saagi Palmse mõisa pargis niisama ringi jalutada, vaid tuleb 50kr selle eest välja käia. Tundub natuke imelikuna minu jaoks, aga nu mis seal ikka. Keegi leidis jälle hea viisi, kuidas raha teenida. Kui inimesed kohale on läinud, siis vaevalt, et nad pileti ostmata jätavad ja otsa ringi pööravad...
Eelmisest nädalast meenub veel esmaspäeva õhtu, kui sai rulluisumaraton tehtud. Sai avastatud uusi teid, ja kus juures väga häid teid. Pole veel täpselt järele vaadanud, aga arvan, et ligi 25km sõitsin küll tol õhtul maha!
Siis vahepeal tahtsin sellest rääkida, et nüüd ma olen siis taas jõudnud sellisesse staadiumi, kus meelsamini käin rattaga tööl kui ühistranspordiga. Ühistranspordis on metsik palavus suvel, mille tõttu pole õhku, mida hingata ja nahk läheb märjaks. Tõsi, ka rattaga sõitmine võtab naha märjaks, aga see on sport ja sportides peabki nahk märjaks minema! Nüüd mõtlen, kas mul sel kuul tasubki üldse ühistranspordi kuukaarti osta, või kasutan üksikpileteid, kui vaja kuhugi kauegemale vahest sõita. Vot ei tea...
Ja nüüd pommuudis! Saingi lõpuks ostetud omale täiesti uue digikaamera Olympus SP-510UZ, millest eelmises sissekandes mainisin. Korpus on must, mitte hall, mille üle olen väga õnnelik ja võimalusi on nii palju, et õpin veel kaua vist seda kaamerat õigesti kasutama. Uued pildid, mis edaspidi tulevad, on juba selle kaameraga tehtud! Tänagi läheme vist sõbraga pildistama. Kui midagi head õnnestub tabada, jagan pilte teiegagi!
Kuna blogimisse on vahepeal nii suur paus tekkinud, siis mainin veel ära, et vahepeal jõudsin ka Kiisuga muusikali Romeo ja Julia vaatamas käia. Mulle jättis see väga hea mulje. Soovitan muusikalisõpradele! Ja tol samal nv-l sai Soomaal matkamas käidud, kohaks oli Riisa raba vist, kui ma ei eksi.
Praegu aga hoian Kiisule varvast, et tal keemia riigieksam hästi läheks, mida ta hetkel sooritab. Võimalik, et isegi juba on lõpetanud. Varsti kuulen siis uudiseid, et kuidas läks!
Juhul, kui ma lähipäevadel taas blogida ei viitsi, siis mainin juba ära, et reedel on Kiisu, Pauli ja Pillega minek Haapsallu, kus toimub The Suni kontsert! Ootan seda väga! Ning samuti ootavad Helsingi laevapiletid oma ärakasutamisaega... Hetkel arvan, et Helsingi trip saab juuli kuus toimuma! Aga eks me näe.

Sildid: , , , , , , , , ,

Vigadest õpitakse!

Mõtlesin, et peaks midagi uut ütlema. Midagi, mida veel paljud ei tea. Või ei ütleks? Eks ta ole, mõndisid asju ma kindlasti ei ütlegi kunagi. Aga vot üht ma ütlen nüüd küll...
Juba 25.mail saan ma taas ühe muusikali elamuse võrra rikkamaks! Ja selleks muusikaliks pole miski muu, kui Romeo & Julia. Muusikal, mille piletitest ma sügisel ilma jäin... Nüüd võtsin õppust ja muretsesin varakult piletid ära!

Sildid:

Möödub päeva järel päev

Läksin mina päikest otsima, aga selle asemel leidsin hoopis haigusepisiku...
Eile oli tõsiselt uimane päev! Seda kinnitab kasvõi see, kuidas ma õhtul suhkrutoosi järjepanu panin küll soola, küll teepuru, enne kui suhkruni käsi lõpuks jõudis! =) Eile õhtul oli palavik ka...ei nu oskas ikka õigel ajal tulla! Just siis, kui mul oli õhtul plaanis veranda aknaid puhastada ja pesta. Veidi sain siiski ka tehtud. Ei saanud niisama voodis lesida. Mul polegi tegelikult sel aastal aega rohkem haige olla. Tõsiselt ka! Nii et Haigusepisik, vaata ette!
Täna on aga juba tunduvalt parem. Tuju on ka võrreldes esmaspäevaga märgatavalt paranenud. Nüüd on tuju lausa rääkida ka nendest sündmustest, millest esmaspäeval polnud tuju rääkida...
Sooleleivapeost Lembitu juures jäi meelde eriti maitsvad väikesed isetehtud pitsad, noor ja arglik kassipoeg, kokkamine ning seiklused takso saamise ja ootamisega.
Eelmine neljapäev aga sai teoks see, mida ma ammu juba unistasin. Et keegi tuleks ja filmiks, kuidas mina & Co korvpalli mängime. Otsa sellega tegi lahti Kiisu. Tänan, kallis! :)
Umbes aasta oli möödas viimasest muusikali vaatamisest, seda kuni eelmise nädala reedeni, mil sai Kiisuga ära vaadatud muusikal Fame. Ei ütle midagi halba! Meeles vaid positiivsed elamused. Kõik need suurepärased tantsunumbrid, võimsad laulud ja koomilised tekstid jäävad minu mällu veel kauaks seda muusikali meenutama. Peale muusikali sai veel parimate sõpradega African Kitchenis istutud. Seoses selle üritusega meenub hetkel Pauli otsimine African Kitchenis, Pauli uue tüdrukuga tutvumine, Kiisu tutvustamine sõpradele, eriti meeliköitvad viskikoksid ning maitsvad rummipallid, šokolaadi tasku lennutamine ning mõnus aafrikapärane muusika!
Laupäeval sai Rakveres perega sünnipäeva peetud ning päev hiljem Kiisuga Rakvere linna peal seigeldud!
Teisipäeval pidasin töö juures oma sünnipäeva, mis läks poole 22ni välja (seda ei juhtu tööl tihti). Ning eile, nagu mainitud, olin tõbine. Tundub, et teisipäeval jõin end haigeks! :P
Aga tegelikult ootab töö tegemist, nii tööl kui ka kodus, nii et pikemalt ma ei hakkagi jahuma! Seda võiks vist ka veel mainida, et varsti hakkan ka koju taas internetti orgunnima...

Sildid: , , , , , ,

Kingitus iseendale - muusikal!

Ja taas on juhtunud see, mida varemgi juba mitmeid kordi juhtunud. Nimelt võin täna taas öelda, et lähen muusikali vaatama. Seekord siis muusikali Fame ja täpsemalt 3.novembril, päev enne minu sünnipäeva. Hetkel meenuvad nähtud muusikalidest Tuhkatriinu, Grease ja Hüljatud, üks parem kui teine. Vahepeal olid lauasahtlis ka piletid muusikalile West Side Story, aga need piletid olin kahjuks sunnitud maha müüma.
Egas midagi. Tuleb ülikond taas kapist välja otsida ja kolmandat novembrit ootama jääda!

Sildid:

Muusikalist ja lõikuspeost

Mõtlesin mina pühapäeval, et võiks minna muusikali Romeo ja Julia vaatama, aga esmaspäeval uurima asudes, tuli välja, et ma olen lootusetult hiljaks selle ideega jäänud. Esiteks on enamus etendustest juba välja müüdud ja mõned, kus veel pileteid saab, on kas üksikud kohad järel, või siis need kõige kallimad piletid, aga nii palju ma ka välja käia selle muusikali eest ei raatsi. Ühesõnaga, kui leidub keegi või kellegi tuttavaid, kellel peaks kaks piletit üle jääma mingil põhjusel, võtku minuga ühendust! ;)
Teiseks avastasin eile, et tulemas on Pärimusmuusika lõikuspidu! Juba neljandat korda, aga ma pole sinna veel kordagi jõudnud. Sel aastal on see koguni kahepäevane. Tahaks väga sinna jõuda, aga kardan, et samal nädalavahetusel on vanaema sünnipäev. Sisetunne ütleb, et kuigi ma tahaks sinna lõikuspeole minna, ei jõua ma sinna... Aga kõikidele teistele folklastele soovitan küll soojalt sinna minna!

Sildid: ,

Toomapäev!

Head nimepäeva mulle! :)
Ja teile alates kella 20:36'st head talve algust!

Eile sai poodides ringi seigeldud, ja jõulukingid ära ostetud! Õnneks mul pole kombeks eriti jõulukinke teha, nii et need paar kohustuslikku kinki sain ikka ostetud. :)

Homme veel pisike tööpäev, enne nelja vaba päeva, seejärel 3 tööpäeva ja siis jälle 3 vaba päeva. Mis nii viga! :P

Oi, aga ER aastapäevapidu oli tore, toredam kui ma arvasin. Ei jäänudki eelmiste aastate omadele alla. Sai suurepäraseid suupisteid söödud, sai veini joodud, sai tantsitud, sai end täitsa vabalt tuntud! Isegi ülikond tundus lõpus mugav seljas!

Laupäeval tuli sõbranna külla, keda polnud mitu kuud näinud. Tegime koos verivorste ja piparkooke! Mida veel jõulude aeg muud teha? :) Sama kaua polnud enne eilset näinud ka endist töökaaslast, kes oktoobri algul Göteborgi elama/tööd otsima läks. Rääkis kuidas Rootsis elu käib ja muust maast ja ilmast. Jah, tore on vanu sõpru üle pika aja taas näha!

Aga tegelikult ma ootan juba reedet, et näha parima sõbrannaga uut muusikali Tuhkatriinu! Eks pärast räägin ka, kuidas oli! Eelarvamusi veel ei ole! :)

Sildid: , , , , , , , ,