Mis on pildil?

Teeks vahelduseks ühe mõistatusemängu. Mäng väga lihtne! Arvake ära, mis on pildil? Vihjeks nii palju, et selle pildi tegin juba paar aasta tagasi Rakvere kodus ning sel ajal käis ülemisel korrusel kõva remont!

Sildid: ,

Superidioodid!

Kindlasti teate sellist telesaadet nagu "Eesti otsib superstaari". Aga see selleks... Kui aga keegi arvab siiamaani, et eestlased ei oska seal saates laulda, siis soovitan edasi lugeda ja te veendute vastupidises...
Täna nägin töö juures analoogset saadet, mis aga jooksis Ameerikas. Ja no selles videoklipis on ikka tõsiselt elevant kõigile kõrva peale astunud! Aga mis ma ikka pikemalt räägin. Kuulake parem! Aga hoiatan ette, et see klipp on kõrvadele väga valus, aga samas naljakas. Ma olen seda igatahes oma 10 korda juba vaadanud ja ikka naeran, kuidas mõnel ei ole üldse enesekriitikat ja teevad end televaatajate ees täiesti lolliks! Aga nu Ameerika on suur ja lai, seal vast pole tegelt asi nii hull...
Ja veel üks asi! Selles videos püütakse laulda laulu nimega Dont Sha, mida mina tean Pussycat Dollsi esituses. Ega ma ennegi sellest loost midagi väga head ei arvanud, aga kui nüüd edaspidi seda kuulma juhtun, siis meenub vist elu lõpuni antud videoklipp! =D
American Idols

Sildid: , ,

Mäng, mille võit on topelttähtsusega...

Täna õhtul mängivad Tartus BBL raames Tartu Rock ja BC Kalev. Mõlemile on võit ülitähtis, mistõttu võib oodata väga tulist ja pingelist mängu! Isiklikult hoian pöialt Kalevile, sest BBL tabeliseisu vaadates vajab Kalev hetkel seda võitu rohkem. Kahjuks ei saa minna mängu kohapeale vaatama päris mitmel põhjusel... Meenub aga eelmise aasta play-off'i otsustavad mängud, milledest ühte mängu sai sõpradega ka Tartusse kohapeale vaatama sõidetud.

Seoses tänase mänguga tuli ka üks alles hiljuti loetud anektoot meelde:

Brünett blondiinile: "Kuule, lähme vaatama, kuidas Kalev ja Rock omavahel mängivad."
"Mängivad mida?"
"Hmm, korvpalli..."
"Ära lollita: kommikarp ja õlu omavahel?!"

Sildid: ,

Mesinikust riigikogulaseks!

Praegugi on veel valimised väga aktuaalne teema, mistõttu mõtlesin isegi ühe poliitika hõngulise postituse teha. Valimistulemuste analüüsimisega ja muu poliitilise jutuga ma tüütama ei hakka, aga ühest üksikkandidaadist tahaks küll mainida. Olite kuulnud üksikkandidaadist nimega Kalev Kodu? On ikka mehel jutt! Igatahes lugege, kuulake ja naerge!


Valimistulemus oli see, et mees sai kokku 34 häält, millest 11 sai Elva linnast (kui ma ikka õigesti mäletan).
Ning rõõmustage, valimisreklaamid on taas mõneks ajaks kadunud!

Sildid:

Võta või jäta!

Kindlasti on nii mõnigi TV3st näinud telemängu nimega Võta või jäta! Omamoodi huvitav mäng, kuigi iseenesest ei pea mängija mitte midagi teadma, vaid peab ohtralt õnne omama! Avastasin, et seda mängu saab ka TV3 koduleheküljel mängida. Tegin mõned mängud ja minu parim tulemus oli midagi 51 tuhandega (võtsin pankuri poolt pakutud summa vastu, kuigi järgmine pakkumine oli koguni üle 90ne tuhande). Nüüd tekkis küsimus, et kuidas inimesed sinna saatesse mängima pääsevad? Võiks ka ju muuseas ära käia ja hea õnne korral natuke rikkamana edasi blogida. =)

Sildid: ,

Kaberneeme ufo!

Ma olen teile ühe postituse eelmisest nädalast võlgu jäänud!
Nimelt, 19.jaanuari öösel, samal ajal kui meil siin Eestis möllas külmalaine ja inimesed oma nina välja ei pistnud eriti, kasutas juhust tundmatu ufotaoline objekt! Kust ta tuli ja miks ta just Kaberneemes peatus ning kuhu ta edasi suundus, mina ei tea, aga kinnitust sellele faktile, et 19.jaanuari öösel kell pool 2 ta Kaberneemes oli, annab ilm.ee veebikaamera pilt! :)

Sildid: ,