Maagilised numbrid!

Tirtsikas juhtis oma blogis tähelepanu suve algusele, mis hakkab täna kell 21:06. Ei saa minagi märkimata jätta, et tänane kuupäev kirjutatakse ju samade numbritega - 21.06. Lahe! :)
Teiseks sai eelmisel nädalal Helisngi reis ära broneeritud. See nädal hakkasin aga mõtlema, et seegi toimub maagiliselt huvitaval päeval, milleks on 07.07.07. Mõtlen praegu, et peaks hommikuse äratuse panema ka 07:07, siis oleks täismäng! Katamaraantüüpi laev Merilin väljub kell 10 hommikul ja tagasitulek on juba õhtul kell 18, aga nu korraks saab ikka naaberriigis jala maha pandud! Kel viitsimist, võiks seltsi tulla... (siin oli vihje sulle Margus) :P

Sildid: ,

Eesti - Inglismaa 1:6

Kuna täna terve päev R2-s muust räägitud polegi, kui tänasest Eesti ja Inglismaa vahelisest jalgpallimatšist, siis mõtlesin, et pajataks blogis ka natuke sellest eelseisvast mängust. Vaieldamatult on tegu ühe tugevaima ja kuulsaima vastasega, kellele täna Eestil vastu astuda tuleb. On ju tegu ikkagi jalgpalli sünniriigi endaga, mille meeskond kubised lausa kuulsatest nimedest.
Isiklikult hoian eestlastele täna väga pöialt ja loodan parimat, kuigi olgem ausad - jõudude vahekord on ikka tohutu! Aga kes see ei loodaks siis omade võitu?! Ennustan aga, et pikka pidu eestlastel pole. Inglased saavad oma esimese värava esimese 15 minutiga kätte, mille nad ka on eesmärgiks seadnud. Seejärel aga ootan, et eestased lööksid selle valiksarjas oma esimese värava ja üllataksid külalisi. Üks asi on kindel - aukartust nüüd vaevalt eestlastel inglaste vastu on. Seejärel aga paneb Inglismaa sellise surve peale, millele väiksel Eestil midagi erilist vastu panna pole. Mida mängu lõpu poole, seda väsinumad eestlased on ja seda rohkem hakkab kaitses vigu tulema. 6:1 inglastele oleks suht loogiline tulemus.
Kui täpselt mu ennustus paika peab, saame teada juba kell pool 12, mil mäng Lilleküla staadionil lõppeb.

Sildid: ,

1.september

Kui ma 1.septembril tööle kõndisin (mis on viimasel ajal harva esinev nähtus, sest ma käin rattaga hoopis tööl), nägin paljusid lapsi, igas vanuses, lilled käes kõndimas. Ilma pikema mõtlemata oli põhjus selge. Oli ju esimene koolipäev koolijütsidel. Ilus oli vaadata õpilasi, viksis ja viisakad, lilled käes! :)

Sildid:

Vana lõpp on uue algus!

Mõned loetud päevad veel ja ongi aeg mul Mustamäe korteriga hüvasti jätta. Olgugi, et ma elasin siin ainult pea 2 aastat, sai see korter mulle siiski väga armsaks. Tunnen end siin väga hubaselt ja kindlana. Kahjuks üürikorteritega ongi see mure, et ükspäev nendes elu lõppeb ja tuleb edasi liikuda. Hetkel mul uut kindlat kohta polegi, aga küll ma leian. Tagavaravariant on hetkel vähemalt olemas. Aga ükskõik, kuhu ma ka praegu ei koliks, jään siinset korterit ikkagi veel kaua meenutama. Selle korteriga algas mu täiesti iseseisev elu, varem olin tuba kellegagi alati jaganud ning sündmuseid on olnud palju, mida siit korterist mõtteis endaga kaasa võtta. Oijah, olid ajad! Jätkan nüüd pakkimisega. Arvan, et veerand asjadest on pakitud. Mida lõpu poole jõuan, seda kurvemaks muutun... aga elu läheb õnneks edasi... tulevad uued elukohad ja uued mälestused nendega... loodetavasti veel paremad!

Sildid: ,

13 ja reede

Nii, täna on jälle täiesti ootamatult kätte jõudnud 13nda kuupäevaga reede. Mina ei ole seda siiamaani igatahes halvaks päevaks pidanud. Pole nagu midagi väga dramaatilist juhtunud 13ndal reedel. Aga vot täna ma kavatsen selle päeva proovile panna, et kas ta on siis minule hea või halb päev! :P

Sildid: