Aasta sai täis!

Mis siin ikka pikalt rääkida. Eile oli siis kauaoodatud päev, mil me Kiisuga saime tähistada meie suhte esimest aastapäeva. Õnne meile! :)
Räägitakse, et esimene aasta on ikka kõige ilusam jne, aga ma loodan, et meie puhul läheb aasta-aastalt kõik hoopis ilusamaks. Räägitakse veel ka seda, et kaugsuhted ei püsi. Selle koha pealt oleme tõestanud seda, et kes nii arvab, see eksib. Muidugi on raske, kui näeb teineteist vaid paar päeva ja nii iga nädala või paari tagant. Aga meie saame hakkama! Oleme siiani saanud ja saame veel edasigi aastakese, kuni Kiisu keskkooli ära lõpetab. Eks näis, mis siis edasi tulevik toob...
Huvitav, aga Kiisuga eile just arutasime, et see esimene aasta on ikka väga kiiresti läinud. Nii et varsti ei saa arugi vist, kui 5 aastat juba meil täis. :P
Täna on muide Kiisu esimene koolipäev. Istun Tartus tema toas ja ootan teda koju. Nüüd tean siis, mis tunne tal on, kui ta suvel päris tihti oli Tallinnas minu korteris ja ootas terve päev läbi õhtut, mil ma töölt koju jõuan. Päris masendav on niimoodi oodata, peaks mainima. Eriti veel, kui ei oska midagi tarka ette võtta, et aeg lendaks. Peaks dušši alla minema, aga ei oska rätikut kuskilt otsida... Poodi ka ei viitsi üksi minna. Telekast ei tule ka midagi tarka. Hakka või ristsõnu lahendama... :)

Sildid: , ,

Riigieksam!

Täna on mul 2 väga huvitavat telefoni kõnet olnud. Selliseid päevi võib ühekäe näppudel üles lugeda!
Esimene neist oli ühe sõbra kõne, kes tuli välja ideega minna sel aastal matemaatika riigieksamit tegema! :D Oleks ma püsti seisnud, oleks ma istuli kukkunud, aga õnneks ma juba istusin, nii et võttis lihtsalt sõnatuks. :P
Kohe ma ei osanud sõbrale midagi vastata... Võimalik oleks isegi koos kahe sõbraga matemaatika riigieksamit tegema minna, koos oleks vähemalt parem õppida. Aga mõeldes õppimise peale, siis ma ei tea... :S Ma just paar päeva tagasi mõtlesin, et ma olen ikka puhta matemaatika kõik ära unustanud, ei tule isegi ühtegi keerulisemat valemit meelde. Muidu oli koolis mul matemaatika üks lemmikõppeainetest, keskkoolis käisin isegi matemaatika eriklassis, vahest oli 7 tundi matemaatikat nädalas... Mnjaa, olid ajad!
Vaatasin, et eksam on 2. mail. Seega oleks veel vähemalt 3 kuud aega õppida, aga no mõeldes selle peale, kui vähe aega mul on igasuguseid muid põnevaid tegevusi teha, ei kujuta ma ettegi, kust ma selle aja veel õppimiseks raatsin kulutada. Jama kohe... Kõige jamam on veel see, et reedeks peab juba ära otsustama, kuna peale reedet enam riigieksamitele registreerida ei saa... Aga proovida ju võiks!? Äkki saangi parema tulemuse, kui omal ajal keskkooli lõpul, kuigi kahtlen selles väga. Ja pole ka võimatu, et ma kunagi tahan ka edasi minna õppima, siis oleks hea, parem matemaatika eksami tulemus ette näidata... Jah, raske otsus, väga raske!

Teine huvitav kõne oli aga ühelt neiult, kes kutsus mind laupäeval lauamänge ja muid seltskonnamänge mängima! Huvitavaks teeb selle kõne just see, et hetk enne seda kõnet mõtlesin, et kuna mul on üks vaba päev töölt varuks, siis oleks laupäeval läinud Rakverre puhkama ja võtnud selle tuleva esmaspäeva veel vabaks, oleks teinud omale pikema nädalavahetuse... Aga nii palju siis pikemast nädalavahetusest, plaanid nüüd paigas! :) Pealegi, lubasin ühele tüdrukule minna pühapäeval arvutialast nõu andma, nii et nädalavahetus nüüd sisustatud. Tore on!

Sildid: , , ,