Täna naeratas mulle Õnn

Surfasin täna töö juures portaalis Delfi. Juhuslikult jäi silm pidama Delfi Mängude teemadel. Kuna ma olen varemgi vahest Delfi mängudes osalenud, ja korra isegi võitnud, siis otsustasin tänagi õnne proovida. Tegu oli minu jaoks suht mõtetu mänguga, sest esiteks ei ole ma mingi eriline Sun Dance Music Festivali austaja ja lisaks olid mu järgnevad päevad juba planeeritud. Aga mõtlesin, et nalja pärast võib ju ikka sõnumi saata! :P
Paar tundi hiljem helistati mingilt võõralt numbrilt ja teatati, et ma võitsin 2 kahepäevapiletit eelpool nimetud üritusele! Hea nali ikka! Nüüd vaja mul need kuidagi maha ärida, sest ise ma ei kavatse sinna minna. Miks õnn valel ajal mind tabab? :)
Telefonikõne järel kobisin kähku uuesti Delfisse ja uurisin järgi, tõesti-tõesti - ma võitsin!!!
Nii et kui keegi lugejatest mõtleb nüüd Sun Dance Music Festivalile minna, aga pole veel piletit hankinud, siis teadku, et minu käest saab tunduvalt soodsamalt, nii endale kui ka sõbrale! ;)

Sildid: , ,

Täna me rokime!

Ja juba paari tunni pärast olen Kiisu ja sõpradega teel Haapsalu poole, kus toimub täna järjekordne The Sun'i kontert! The Sun on endiselt minu jaoks üks eesti lemmikartiste, nii et võite seega arvata, kui väga ma seda konterti ootan. Parema meelega kargaks ma The Suni rütmis kuskil klubis, aga ka Haapsalu Piiskopilinnuse Suur õu kõlab ju hästi. Arusaamatuks jääb minu jaoks aga külalisesinejate valik. Kui Gerli Padar sulab ehk veel kuidagi ühte patta oma venna bändiga, siis teistesse esinejatesse (Tõnis Mägi ja Jan Uuspõld) suhtun ma küll praegu skeptiliselt... Aga eks me näe! Õnneks peaks täna Haapsalus esinema ka Birgit ja Luisa (saatest Eesti otsib superstaari), nii et kõik tundub praegu väga viis.


Kuigi alati sul kõik ei lähe
kõike ju ei saagi ette näha
ära heidutada sellest lase
rocki täiega

Sildid: , ,

Tuleb piltiderohke suvi!

Mida teha, kui ei viitsi blogida?
Viimasel nädalal ei möödunud päevagi, mil ma poleks blogimise peale mõelnud, aga mõtteks see kõigest jäigi. Ei ole nagu mingit motivatsiooni blogida. Kahjuks... Võtan täna siiski end kokku ja pajatan veidi, et vaikus ei võtaks maad...
Nädalavahetusel sai isa sünnipäeva Rakveres peetud. Grillimine käis ka sünnipäeva juurde, kuidas siis muidu. Pühapäeval tegime Kiisuga aga meeldiva ringreisi Rakvere - Veltsi sadam - Sagadi mõis - Palmse mõis - Rakvere. Kõik oli väga ilus ja tore, kuni Palmse mõisani, mis meile üllatuseks juba kell 19 oma väravad sulges ja kui õigesti aru Kiisuga saime, siis enam ei saagi Palmse mõisa pargis niisama ringi jalutada, vaid tuleb 50kr selle eest välja käia. Tundub natuke imelikuna minu jaoks, aga nu mis seal ikka. Keegi leidis jälle hea viisi, kuidas raha teenida. Kui inimesed kohale on läinud, siis vaevalt, et nad pileti ostmata jätavad ja otsa ringi pööravad...
Eelmisest nädalast meenub veel esmaspäeva õhtu, kui sai rulluisumaraton tehtud. Sai avastatud uusi teid, ja kus juures väga häid teid. Pole veel täpselt järele vaadanud, aga arvan, et ligi 25km sõitsin küll tol õhtul maha!
Siis vahepeal tahtsin sellest rääkida, et nüüd ma olen siis taas jõudnud sellisesse staadiumi, kus meelsamini käin rattaga tööl kui ühistranspordiga. Ühistranspordis on metsik palavus suvel, mille tõttu pole õhku, mida hingata ja nahk läheb märjaks. Tõsi, ka rattaga sõitmine võtab naha märjaks, aga see on sport ja sportides peabki nahk märjaks minema! Nüüd mõtlen, kas mul sel kuul tasubki üldse ühistranspordi kuukaarti osta, või kasutan üksikpileteid, kui vaja kuhugi kauegemale vahest sõita. Vot ei tea...
Ja nüüd pommuudis! Saingi lõpuks ostetud omale täiesti uue digikaamera Olympus SP-510UZ, millest eelmises sissekandes mainisin. Korpus on must, mitte hall, mille üle olen väga õnnelik ja võimalusi on nii palju, et õpin veel kaua vist seda kaamerat õigesti kasutama. Uued pildid, mis edaspidi tulevad, on juba selle kaameraga tehtud! Tänagi läheme vist sõbraga pildistama. Kui midagi head õnnestub tabada, jagan pilte teiegagi!
Kuna blogimisse on vahepeal nii suur paus tekkinud, siis mainin veel ära, et vahepeal jõudsin ka Kiisuga muusikali Romeo ja Julia vaatamas käia. Mulle jättis see väga hea mulje. Soovitan muusikalisõpradele! Ja tol samal nv-l sai Soomaal matkamas käidud, kohaks oli Riisa raba vist, kui ma ei eksi.
Praegu aga hoian Kiisule varvast, et tal keemia riigieksam hästi läheks, mida ta hetkel sooritab. Võimalik, et isegi juba on lõpetanud. Varsti kuulen siis uudiseid, et kuidas läks!
Juhul, kui ma lähipäevadel taas blogida ei viitsi, siis mainin juba ära, et reedel on Kiisu, Pauli ja Pillega minek Haapsallu, kus toimub The Suni kontsert! Ootan seda väga! Ning samuti ootavad Helsingi laevapiletid oma ärakasutamisaega... Hetkel arvan, et Helsingi trip saab juuli kuus toimuma! Aga eks me näe.

Sildid: , , , , , , , , ,

Keep going Smilers!

Oh-jeerum!
Ma pole ammu nii heas tujus olnud, nagu ma praegu olen!
Ah et miks?
Sest ma nägin natuke Smilersi live-konterti just hetk tagasi!
Tegelt ma olen enda peale vihane, sest alles kell pool neli ma avastasin, et täna on R2-s Smilersi päev. Kurat, kus mu silmad ja kõrvad varem olid!? Aru ma ei saa...
Aga nu vähemalt nägin pooltki R2-Live konterti, aga palju ei puudunud, et ma poleks üldse näinud! Oi, siis ma poleks jõudnud ennast ära kiruda. Tegel tuleks hoopis töökaaslast koguni tänada, sest ta tuli tuppa ja hakkas rääkima, kuidas live-muusika kostab korrus kõrgemale välja...
Igatahes on Smilers üks väheseid Eestis aktiivselt tegutsevaid ansambleid, kelle live-kontert suudab mulle "kananaha" ihule tuua. Ja need mõned uued lood, mis ma just kontsertil kuulsin... unbelievable!
Kel huvi, siis teadmiseks, et homme esineb Smilers Panoraamis! Ise ma vist kahjuks seekord sinna ei jõua, aga küll ükskord jõuan!
Teatasin Kiisule ka vahetult enne blogimist suure rõõmuga, et nägin Smilersi kontserti üle pika aja! Kiisu vastus oli aga selline: "Tore, et sind seegi siis õnnelikuks teeb..." Heh! What?
Kiisu, kool on jälle su tujuga 1:0 teinud või? =) a pole hullu, nädalavahetus on ees! ;)
Muuseas avastasin just praegu internetis ühe koha, kust saab suht palju Smilersi loomingut kuulata. Palun!

Sildid: , ,

Pealkiri kadus ära

Ma mõtlesin juba, et ma ei saagi täna blogida, kuna siin Rakveres polnud mu kasutajanimi ja parool mällu salvestatud ja ma ei suutnud ka kuidagi meenutada. Lõpuks ikka tuli meelde ja siin ma nüüd siis jälle blogin...
Ega mul pikalt aega kirjutada polegi. Juba poole tunni pärast lähme sugulastele külla, onu naine peab sünnipäeva. Polegi nende juures paar aastat käinud...
Aga vastaks kõigepealt siis eelmises blogis esitatud küsimusele. Nimelt lähen ma 13.detsembril koos Kiisu ja veel mõne sõbraga iluuisutamist Sakusuurhalli vaatama, täpsemalt on selle ürituse nimi Skating Champions On Ice. Usun, et sellest tuleb päris huvitav show. Ja seoses iluuisutamisega sain ma eile töökaaslaselt teada, et PBK näitab laupäeva õhtuti kell 20:25 otsesaadet "Tähed jääl!", a'la nagu meil näidatakse praegu "Tantsud tähtedega". Tahtsin täna kohe järgi vaadata, kuna töökaaslane kiitis seda saadet, aga kardan, et sugulaste juures ei saa löögile! Aga pole hullu, vaatan siis nädala pärast, kui Tartus Kiisu juures olen.
Detsembri algus tõotab üleüldse tulla huvitav, sest 5.detsembri hilisõhtul on oodata sõpra Inglismaalt külla, järgmisel päeval, so kolmapäeval tuleb taasnägemispidu minu juures ja neljapäeval lähme Rock Cafesse Metsatölli kontserdile - Metsatöll ja Rahvusmeeskoor: DVD "Raua needimine"
. Üleeile ostsin sõbra soovil sinna 6 piletit igatahes juba ära!
Ja järjekordne küsimus lugejatele: Mis kellani ma täna magasin? :P

Sildid: , , , , ,

Ei piljard läe mul meelest...

Eile sai lõpuks jalad kõhu alt välja võetud ja piljardit mängimas käidud! Viimati mängisin vist suve alguses millalgi, aga ei ole mu mängimisosavus kuhugi kadunud. Nii et kui keegi tahab endale head vastast piljardis, siis väljakutsed on oodatud! :D
Täna aga, kui ilm nüüd ära ei keera, siis vist lähen kontertile "Viimane lend", kus esinevad Meie Mees, Smilers ja Tanel Padar & The Sun. Neist kõige vähem huvitab mind Meie Mehe kontsert, aga Smilers ja Tanel Padar koos The Suniga kuuluvad vaieldamatult minu lemmikute hulka Eesti popartistide hulgast. Sõbrad, nüüd siis teate, kust mind täna* leida!

-----
* tuli välja, et täna ma vist ikka ei lähe kontserti vaatama, vaid pühapäeval, Tallinnas alles!

Sildid: ,

kus ma olen, kus mind pole

Eelmine nädalavahetus toimus siis Roheliste jalgratta retk ja seda ilma minuta. Tublid viis aastat käisin järjest sellel üritusel, aga nüüd jäi siis vahele. Ei teagi miks, lihtsalt... Aga järgmine aasta on uus võimalus! Ja pealegi, keegi ei keela mul endal oma jalgratta retki teha ja seda ma ka teen!
Eelmine nädal, teisipäeval, sai Euroopa päeva raames Tammsaare pargis The Suni kuulatud ja üleeile, esmaspäval, Tallinna päeva raamas jälle! Väga vahva, et tasuta konterte on nii sageli. Järgmised tasuta kontsertid, millest ma ka osa võtan, leiavad aset sel nädalal Nõmme Kevad 2006 raames ja folgi sõbrad on kindlasti kuulnud juba sellisest üritusest nagu Nõmme Kevadfolk.
Siis võib näha mind veel Eesti korvpalli meistrivõistluste finaalis Saku Suurhallis, kui neid ikka tuleb veel üldse...
Samuti tahaks tuleval nädalavahtusel, täpsemalt 21.mail, väga minna Tartu Vanemuisesse West Side Story viimast etendust vaatama! Aga siin on palju "aga"-sid. Esiteks see, et vaja Tartusse minna, teiseks kaaslase leidmine jms. Vähe tõenäoline, et sinna jõuan, aga kui leiduks keegi tuttav, kes ka väga tahaks minna, siis on kõik võimalik!
Eelmisel aastal aprillis sai seltskonnaga käidud Riias. Oli mingi sooduspakkumine! Sama sooduspakkumine on põhimõtteliselt ka sel aastal, aga see kestab vaid mai lõpuni. Tahtsin väga ka sel aastal lõunanaabreid külastada, aga nüüd ei ole enam kindel, kas jõuan...
Üleeile hommikul avastasin tänu töökaaslastele, et see nädal ongi ju juba Eurovisiooni nädal. Eriti vaikselt kätte jõudnud. Iga aastaga ühe vaiksemalt, vähemalt minu jaoks. Kui tavaliselt ma olen ikka lugudega varakult juba kursis olnud, siis sel aastal olen vaid mõnda lugu kuulnud. Aga ma usun, et ma vaatan sellegi poolest seda show'd. Ja tõenäoliselt kuulan samal ajal raadio 2'te. Soovitan sama teilegi, sest sellist loba, mida Mart Juur ja Andrus Kivirähk ajavad, ei kuule just igapäev ja see teeb eurovisiooni vaatamise lausa lõbusaks!
Tahtsin sel kuul ka loodusmuuseumit ja teatrit külastada, aga need plaanid lükkuvad küll nüüd edasi juuni kuusse...

Sildid: , , , ,

Esimest korda...

Möödunud nädalavahetus oli täis üritusi ja sündmusi, mida sai elus esimest korda tehtud ning käisin kohtades, kus polnud enne käinud.
Reedel käisin Friday Night Skate'l, sel aastal oli see esimene rulluisutamine üldse! Võrdluseks võib tuua, et eelmisel aastal sai aasta esimene rullimine tehtud 24.aprillil, sel aastal sisi 4 päeva hiljem, 28ndal!
Siis sai reedel veel käidud sellises restoranis/pubis vanalinnas, nagu African Kitchen. Väga mõnus ja stiilne koht, väga huvitava muusikaga.
Esimene siinkandis maailma! Intensiivsed seinamaalingud, hoolikalt valitud muusika ja loomulikult isuäratav menüü. Eksootiline, mugav ja stressivaba keskkond. African Kitchenist on kiiresti saanud Tallinna populaarseim alternatiivne kohtumispaik.
Laupäeval käisin nn tööl, kus sai nähtud, kuidas käib kivide mahapanemine, nagu on näha kõnniteedel või osades parklates. Jälle esmakordne kogemus!
Õhtul pidasid kaks sõpra sünnipäeva pubis Seiklusjutte maalt ja merelt. Olin seal varem käinud mitmeid kordi, aga teisel korrusel ega sünnipäeva tähistamas varem mitte.
Kell 2 öösel jätkus sünnipäev Parlamendis. Kuigi sammud olid seatud klubisse Terraarium, leidsime end väikse kambaga lõpuks Parlamendist, kus mina olin ausalt öeldes esmakordselt! Ja seal sai nähtud natuke ka Tanel Padari ja ansambli The Sun'i kontserti. Esiteks, parim bänd hetkel Eestis! Teiseks, sel aastal nägin neid esinemas esimest korda! Teine kord võib tulla juba 8 päeva pärast Roheliste Ratteretkel ja kolmas kord sel aastal Metallica kontsertil, soendusesinejana! Lahe!

Sildid: , , ,

meenutused Tatu kontsertist

Homme saab kaks nädalat t.A.T.u kontsertist, aga endiselt mäletan meeleolu enne ja pärast kontserti. Ma olen vist lihtsalt liiga paljudele pidanud muljeid rääkima...
Aga räägiks siis siin ka, mis muljed mind valdasid. Esiteks seda, et tore oli olla "suurel" kontsertil taas üle pika aja. Enne kontserti oli meeleolu väga hea, ja kuna ma olin paaril eelneval päeval kuulanud suht palju tatu lugusid, siis ma olin juba ka kontserti lainele meelestatud.
Üllatuseks polnudki saku suurhalli ustest väljas mingit järjekorda ja sisse minnes oli vaatepilt veel kurvem - rahvast oli ikka üllatavalt vähe, minu jaoks, usun, et ka tatu tüdrukute jaoks. Oleks olnud rahvast rohkem, oleks olnud ka melu, kaasaelamine kindlasti suurem.
Nagu eeldada võis, tuli bänd 20 minutit etteantud ajast hiljem lavale. Kahjuks ei olnud soendusbändi, seega oli alguses kaasa elamine suht rahulik. Seda muidugi lavast eemal. Lava ees toimus loomulikult möll ja kisa. Aga oli näha, et mida rohkem kontserti lõpu poole, seda enam inimesi hakkasid ka kaasa elama.
Alguses oli pettumuseks ka heli... Jube ülevõimendus, ei saanud alguses kuidagi sõnadest aru, mida lauldi. Hiljem kõrvad harjusid selle müraga või siis saadi heli veits kontserti käigus paremaks, mine sa võta kinni... Aga kui ma enne kontserti arvasin, et esitatakse peamiselt vaid uue plaadi materjali, siis õnneks ma eksisin, kõlasid ka vanad head lood, mis ikka kohe väga meeldisid mulle kunagi. See tõstis kontserti minu silmis tunduvalt paremaks.
Lavashow jäi vajaka! Midagi nagu toimus laval ja midagi nagu ei toimunud ka. Kui vaadata mingit vanemat tatu kontserti, siis on ikka suur vahe sees... Aga Lena on endiselt armas! Hea oli seda ka oma silmaga tõdeda. Öeldakse ju, et oma silm on kuningas.
Just siis, kui ma sulasin rahvamassi sisse ja elasin kontsertile kaasa, oligi pidu äkki läbi. Ajaliselt esinesid tüdrukud vist vaid häbiväärsed 80 minutit. Nagu natuke vähe või mis?
Kokkuvõttes jäin igatahes siiski kontsertile rahule, ei kahetse kohe üldse, et läksin. Samamoodi ei kahetsenud ka mu sõber, keda kaasa kutsusin...
Kahjuks arvan, et see oli esimene ja viimane kord Tatu'd näha. Good Bye Tatu!

Sildid:

tatuutama!

Üks päev veel ja ongi käes päev, mil ma lähen vaatama ja kuulama väljamaa tuntud ansambli esinemist. Selleks korraks on see t.A.T.u !
Seda ei juhtu tihti, kui ma kontsertitel käin, eriti nii suurejoonelistel. Seda suurem on huvi ja tahtmine juba sel kontsertil olla. Loodan, et on, mida pärast meenutada!

Sildid: