Tavaline reede

Oi, mul on kohe nii mitu asja südamel, et ei teagi, kust otsast alustada!
Esiteks vist mainiks ära, et nädalavahetusel lähen ma Kõrvemaale jalgsi matkama. Ekstreemseks teevad selle matka telgis magamine ja üle raba kõndimine, mitte laudteed ega ettenähtud matkarada pidi, vaid täiesti omal käel, abiks GPS-seade ja kompass! Tõotab tulla meeliülendav seiklus. Plaanis ka videokaamera kaasa võtta!
Teiseks on paljud kindlasti avastanud, et täna on taas 13.kuupäev ja reede! Millegi pärast peetakse seda päeva vanast ajast ebaõnnelikuks. Minul pole see päev õnneks siiamaani midagi halba toonud. Täiesti tavaline päev, nagu iga teinegi, oma rõõmude ja muredega. Siin kohal mainikski ära tänase päeva negatiivseima uudise. Nimelt helistati hommikul mulle HP esindusest ja teatati, et minu digika remont, mille näidispilte ma alles hiljuti näitasin, läheks maksma u 4500kr. Võite kolm korda arvata, kas ma lasen sellise hinna eest seda remontida või mitte! Öeldi igatahes, et sensori viga...
Ning lõpetuseks... soovitage Kiisule, mida ta mulle kinkida võiks... ma ise ei oska soovida midagi! :P

Sildid: , , ,

Jõulud võivad tulla! :)

Oeh, teate kui raske on hommikul ärgata, kui vaid 4 tundi saate magada! Ah et teate? Aga proovige niimoodi mitu päeva järjest! See ei ole kohe üldse tore... kui esimesel päeval veel ei tundugi eriti hull, siis teisel või kolmandal päeval tunnete end kindlasti juba uimasena, väsinuna ja kurnatuna. Ärge küsige, miks ma nii kaua õhtuti üleval olen. Vahest ma küsin seda sama ise endaltki! Eks tegelikult üks põhjus muidugi on ka... ;)
Aga jõulud on tore aeg! Jõululaupäeval sõidan kodulinna Rakverre, kus peaks ilus talvepilt avanema. Ja kodus peaks 3 kuuske püsti olema! Just nimelt! 3! Üks elutoas, teine üleval korrusel ja kolmas õues aias. Ise ka imestasin kui seda kuulsin, tahan kohe oma silmaga näha, muidu ei usu. :) Tööl kuulan hetkel jõulumuusikat, nagu eile õhtul koduski, kus sai veel ka mandariine küünlavalgel söödud! :) Varsti täna juba peaksin saama esimese jõulukingi ka! Tundkem jõulust rõõmu, on need ju vaid kord aastas ja lühikest aega!
Valgeid ja rahulikke jõule kõigile!

Sildid: , , , ,