Kiisu on tagasi!

Nagu lugejad juba on tähele pannud, siis pole mõnda aega ma eriti millesti rääkinud. Põhjus ei ole mitte selles, et poleks midagi vahepeal juhtunud, vaid selles, et pole seda aega leinud, millal siia midagi kirjutada. Kui tekkis vaba aeg, siis kirjutasin hoopis Kiisule, kes viibis üle nädala aja Prantsus- ja Saksamaal. Nüüd, kus Kiisu on õnnelikult kodumaale tagasi jõudnud, saan jälle blogimisega jätkata ja püüan ka tasapisi eelmise nädala tegevused blogisse ümber jutustada!
Kiisu tõi reisilt ka mulle head ja paremat kaasa (SUUR aitäh sulle, musi)! Äramärkimist vajavad kindlasti näiteks kenad lühikesed püksid, Green Day cd-plaat, varvassokid (Eestist on neid meestele võimatu leida), püksirihm, igasugust magusat kraami ja veel palju muudki! =)
Jään ootama, mil näen ta reisi pilte koos reisimuljetega!
Kui eelmine aasta möödus minul aga sootuks nii, et Eesti piirist üle ei jõudnudki, siis sel aastal peaksin jõudma seda viga parandada! Eelmisel nädalal ostsin Osturalli raames Helsingisse piletid. Ei saanud lihtsalt nii odavat võimalust käest lasta. Millal reis toimuma saab, on veel vara öelda, aga oletan, et juulis või augustis!

Sildid: , , ,

Jõulud läbi, kingid käes

Mind hoiatati, et ei tasu jõulude aeg üle süüa, aga ma ikkagi ei kuulanud. Sõin pühapäeval enda kere nii täis, et esmaspäeval, see oli esimesel jõulupühal muutus enesetunne halvaks, tulid iiveldushood, mille tagajärjeks oli see, et ma ei söönud ega joonud õhtul midagi ning tagatipuks kimbutas mind ka pisut suurem kui väikene palavik.
Hommikul oli aga tervis taas enamvähem korras. Kõht ainult karjus söögi järele! Kohe muidugi ei saanud suure hurraaga sööma hakata, oleks vist tervisele halvasti jälle mõjunud. Nii et hoidsin end siiski söögiga tagasi.
Märkimisväärsed kingid mida jõuludeks sain, olid Tanel Padari & The Suni cd/dvd uus plaat Live, Navitrolla T-särk ning uus talvemüts, mida ma tahtsingi lähiajal omale soetada. Lisaks tasub mainida, et sain 2 paari villaseid sokke, nii et lõpp varvaste külmetamisele! :) Talv võib tulla!
Esimest korda oma elu jooksul käisin jõulude ajal metsast kuuske toomas. Saagisin, tassisin, panin tuppa üles, Kiisu ja tema õe abiga! Vahva! Milline hea tunne, kui saan midagi kasulikku teha. Mulle meeldib lihtsalt inimesi aidata ja kasulik mingil moel olla... Ja see kõik toimus siis Viljandimaal, Kiisu vanaema juures. Kohas, millest mul jäid ainult head mälestused!

Sildid: , , ,

Lumeta jõulud!

Korterikaaslase sünnipäev, ER aastapäeva pidu, Reigo Inglismaale saatmine, 2 tööpäeva Pärnus ja muud märkimisväärset polegivahepeal juhtunud. Nüüd olen otsapidi Tartus, kust algab mu jõulumaraton! Maraton selles mõttes, et juba täna õhtul sõidan ma koos Kiisu ema ja õega nende maakodusse Viljandimaale, kus saab kindlasti huvitav olema. Seejärel, esmaspäeva hommikul läheme Kiisuga Rakverre minu perega jõulupühi tähistama ning kui kõik plaanipäraselt läheb, jõuan teisipäeva õhtuks otsapidi Kiisuga Tallinna. Sel aastal peaksid üle aegade ühed kingirohkemad jõulud tulema, aga eks näis. Rõõm on aga seda suurem, et need jõulud on esimesed, mis ma veedan oma Kiisuga! :)

Aga kus on lumi?

Sildid: , , ,

Toomapäev!

Head nimepäeva mulle! :)
Ja teile alates kella 20:36'st head talve algust!

Eile sai poodides ringi seigeldud, ja jõulukingid ära ostetud! Õnneks mul pole kombeks eriti jõulukinke teha, nii et need paar kohustuslikku kinki sain ikka ostetud. :)

Homme veel pisike tööpäev, enne nelja vaba päeva, seejärel 3 tööpäeva ja siis jälle 3 vaba päeva. Mis nii viga! :P

Oi, aga ER aastapäevapidu oli tore, toredam kui ma arvasin. Ei jäänudki eelmiste aastate omadele alla. Sai suurepäraseid suupisteid söödud, sai veini joodud, sai tantsitud, sai end täitsa vabalt tuntud! Isegi ülikond tundus lõpus mugav seljas!

Laupäeval tuli sõbranna külla, keda polnud mitu kuud näinud. Tegime koos verivorste ja piparkooke! Mida veel jõulude aeg muud teha? :) Sama kaua polnud enne eilset näinud ka endist töökaaslast, kes oktoobri algul Göteborgi elama/tööd otsima läks. Rääkis kuidas Rootsis elu käib ja muust maast ja ilmast. Jah, tore on vanu sõpru üle pika aja taas näha!

Aga tegelikult ma ootan juba reedet, et näha parima sõbrannaga uut muusikali Tuhkatriinu! Eks pärast räägin ka, kuidas oli! Eelarvamusi veel ei ole! :)

Sildid: , , , , , , , ,

Aastavahetusest

Hea meelega kirjutaks midagi, et teil oleks, mida lugeda! Ma saan täiesti aru, et on ikka pettumus küll, kui tuled ja jälle vaatad, et ma pole oma mõtteid lendu lasknud. :)
Peab vist kasvõi ilmast rääkima hakkama! :P
Aga tegelt kui midagi olulist mainida, siis vast seda, et jubedalt ajab närvi, et kui on igav ja vaba aega, siis ei toimu midagi ja kui toimub midagi, siis toimub samal ajal mitu põnevat sündmust. Nii on näiteks sel aastal ka minu vana-aasta õhtuga. Kui tavaliselt olen ma vana-aasta õhtu alguses perega koos kodus Rakveres olnud ja pärast sõpradega uue aasta alguses öösel pidutsema hakanud, siis nüüd, sel aastal on nii, et juba praegu on mulle tehtud konkreetselt kolm huvitavat pakkumist, kuidas vana aasta ära saata ja uus vastu võtta! Jube nõme! Miks peab vana-aasta õhtuid ainult üks olema! :)) Igale poole ma ju ei jõua! Eks siis tuleb valida parimatest variantidest parim!
Ja jõulud on ka ju vahepeal! Kas keegi oskaks soovitada, mida väikest ja ilusat jõuludeks kinkida?!

Sildid: , , ,