Tegusad päevad

11,5 päeva - just nii kaua oli Kiisu Tallinnas. Sai palju tehtud ja nähtud, millest enamus veel rääkimata.
9 päeva - just nii palju on päevi möödunud ajast, mil viimati blogisin.
Kui nüüd keegi järeldab siit seda, et Kiisuga koos olles ei jää mul aega blogimiseks, siis ega ta väga valesti ei arvagi! :P
Aga et mis siis sel ajal toimus...
Kahest esimesest sündmusest sai juba räägitud, milleks olid siis Tanel Padari kontsert Haapsalus ja Volkswageni Linnaring 2007.
Päev hiljem sai Kiisu ja sõpradega käidud Põhja-Kõrvemaal matkamas! Kokku tuli u tubli 11km kõndimist. Matkates digifotokatega möödub aeg väga kiiresti ja vahemaa suht aeglaselt, mis tõttu kulus matkamiseks pea terve päev! Mõned pildid ka mittematkajatele:Kel nüüd tuli isu ka matkama minna, siis ärge korrake minu viga, et panete lühikesed püksid jalga, sest minu jalad olid lõpuks sääskede poolt igatahes täitsa ära söödud. :P
Eelmisel esmaspäeval tegime rattasõidu Stroomi randa. Juhuslikult oli siis päike loojumas ja mul digikas kaasas, nii et sai taas loojangut jäädvustatud. Kiisu sõnul oli vesi isegi soe. Mina, külmakartlik nagu ma olen, ei hakanud aga jalgu märjaks tegema!
Päev hiljem jätkasime sportimisega. Ma panin taas üle pika aja rulluisud jalga, Kiisu hüppas ratta selga ja sõit Pirita teele võis alata. Ilm oli sel päeval mõnusalt soe ja mõõduka tuulega, seega ideaali lähedane!
Eelmisel kolmapäeval tekkis võimalus väikse seltskonnaga sauna minna. Tavaliselt naudin saunaõhtuid, aga kahjuks olin ma tol õhtul väsinud ja uni tikkus silma ning minu äratamise katsed Kiisu poolt ei kandnud vilja. Uni oli võitmatu!
Nädal tagasi käisime aga kinos! Polnud vist oma paar kuud vähemalt juba kinos käinud. Seda suurem elamus oli aga taas filmi suurelt ekraanilt nautida, milleks oli seekord Spiderman 3. Meile Kiisuga meeldis see film väga. Eraldi kiidaks igasuguseid eriefekte!
Töönädala lõpu aga lõpetasin enda jaoks ühe meeldivaima hobiga. Nimelt broneerisin reedeks tund aega bowlingut ning Kiisu sai taas midagi elus esimeset korda järele proovida. Häbi tunnistada, aga esimese mängu Kiisu võitis! :D Teiseks mänguks aga olin visketunnetuse kätte saanud ja tulid skoorid, mis ületasid 140ne ja 150ne punktipiiri! Kiisu parimaks tulemuseks jäi vist 92 punkti, kui ma õigesti mäletan, mis esimese korra kohta pole üldsegi paha!
Laupäeval võtsime teekonna Lembitu ja Kristiina juurde, kus tegime väikse filmiõhtu. Oli meeldivalt mõnus!
Pühapäev möödus koduseinte vahel, sest terve päev olid taevaluugid lahti ja õue ei kippunud meist kumbki. Aga ega sellepärast päev raisku siis ei läinud. Oh ei! Vaatasime päeva jooksul 2 filmi, lisaks õhtul veel vormelit ning päev oligi taas märkamatult õhtusse jõudnud. Tänavuse vormelihooaja kohta mainiks ära, et Hamilton teeb ikka uskumatut sõitu! Hoian talle pöialt edaspidigi, lisaks ootan Räikkoneni võite! Aga kui tahate teada, kellele kõige rohkem pöialt hoian, siis loomulikult ikka Coulthardile, seda juba sellest ajast peale, kui ta Mika Hakkineniga McLareni tiimis võistles! :)
See nädal algas aga piduliku üritusega. Kell 15 lõpetas Tallinna Ülikooli ajaloo eriala Liina ja Katrin. Erilisemaks tegi selle ürituse veel seegi, et otsisin kapinurgast videokaamera välja ja jäädvustasin toimunut. Lähipäevadel peaks video ka töödeldud ja plaadile kirjutatud saama. Aktusele järgnes pidulik söömaaeg Eesti Maja restoranis ning õhtul kell 20 kogunesime St.Patrick'usse Liina lõpetamist tähistama. Koju jõudsime Kiisuga alles südaöö paiku, nii et võite järeldada, et tegemist oli taaskord ühe mõnusa õhtuga.
Teisipäeva hommikul sai tavapärasest varem ärgatud ja Kiisu koos jalgrattaga rongi peale saadetud. Seejärel seadsin mina sammud töö ja rong rattad Tartu suunas, ikka selleks, et Kiisu saaks varsti jälle Tallinna tagasi tulla! ;)

Sildid: , , , , , , , , , , , , , , ,

Riigieksam!

Täna on mul 2 väga huvitavat telefoni kõnet olnud. Selliseid päevi võib ühekäe näppudel üles lugeda!
Esimene neist oli ühe sõbra kõne, kes tuli välja ideega minna sel aastal matemaatika riigieksamit tegema! :D Oleks ma püsti seisnud, oleks ma istuli kukkunud, aga õnneks ma juba istusin, nii et võttis lihtsalt sõnatuks. :P
Kohe ma ei osanud sõbrale midagi vastata... Võimalik oleks isegi koos kahe sõbraga matemaatika riigieksamit tegema minna, koos oleks vähemalt parem õppida. Aga mõeldes õppimise peale, siis ma ei tea... :S Ma just paar päeva tagasi mõtlesin, et ma olen ikka puhta matemaatika kõik ära unustanud, ei tule isegi ühtegi keerulisemat valemit meelde. Muidu oli koolis mul matemaatika üks lemmikõppeainetest, keskkoolis käisin isegi matemaatika eriklassis, vahest oli 7 tundi matemaatikat nädalas... Mnjaa, olid ajad!
Vaatasin, et eksam on 2. mail. Seega oleks veel vähemalt 3 kuud aega õppida, aga no mõeldes selle peale, kui vähe aega mul on igasuguseid muid põnevaid tegevusi teha, ei kujuta ma ettegi, kust ma selle aja veel õppimiseks raatsin kulutada. Jama kohe... Kõige jamam on veel see, et reedeks peab juba ära otsustama, kuna peale reedet enam riigieksamitele registreerida ei saa... Aga proovida ju võiks!? Äkki saangi parema tulemuse, kui omal ajal keskkooli lõpul, kuigi kahtlen selles väga. Ja pole ka võimatu, et ma kunagi tahan ka edasi minna õppima, siis oleks hea, parem matemaatika eksami tulemus ette näidata... Jah, raske otsus, väga raske!

Teine huvitav kõne oli aga ühelt neiult, kes kutsus mind laupäeval lauamänge ja muid seltskonnamänge mängima! Huvitavaks teeb selle kõne just see, et hetk enne seda kõnet mõtlesin, et kuna mul on üks vaba päev töölt varuks, siis oleks laupäeval läinud Rakverre puhkama ja võtnud selle tuleva esmaspäeva veel vabaks, oleks teinud omale pikema nädalavahetuse... Aga nii palju siis pikemast nädalavahetusest, plaanid nüüd paigas! :) Pealegi, lubasin ühele tüdrukule minna pühapäeval arvutialast nõu andma, nii et nädalavahetus nüüd sisustatud. Tore on!

Sildid: , , ,