Jääaeg!

Tuleb välja, et ma vist armastan sellist ilma, nagu praegu on. Miks ma muidu teen omale igasuguseid plaane, mille jaoks mul vaja õue minna. Võiksin ju siin kodus olla ja end mugavalt tunda sellel nädalavahetusel, aga ei. Täna lähen Kalevi spordihalli korvpallimängu Kalev-Nybit ühe sõbraga vaatama, homme päeval lähen õega omale prilliraame ostma, homme õhtuks kutsuti mind külla seltskonnamänge mängima, kuhu ma olin ka nõus minema ning pühapäeval peaksin ma praeguste plaanide järgi minema jällegi külla, arvutialast nõu andma. Ja kui ma esmaspäevaks haigeks pole jäänud, siis peaksin ma tööl olema! Kõige vahvam on veel see, et korter on külm, mul pole küll toatermomeetrit, aga pakun, et siin on 19 vast, mitte rohkem. Elab üle, aga jalad kipuvad külmetama. Kui liigutada end koguaeg, siis pole hullu.
Eile õhtul enne 11st käisin poes, mis on siit umbes 5 minuti kaugusel. Kui poodi jõudsin ei tundnud ma enam oma põski ega nina. Poes oli soe, aga mulle tundus alguses, et vahet ei olegi, kas ma olen ões või poes. Tasapidi hakkas nägu soojenema ja nina vett jooksma. Nuusata eriti ei saanud, nina oli nii hell. Tundus, et vähe tugevamini seda puudutades või nuusates, oleks ta mu näo küljest ära kukkunud.
Nii et kuna mul lähipäevadel plaanid paigas juba, siis võiks ju veel külmemaks minna, saaks end proovile panna. Saaks külma! Emb-kumb, kas mina või ilm! :))
Aga eile ostsin koju väikse külmarohu - hõõgveini! Sellise külmaga on see kui päike suvel rannas, ilma milleta nagu ei tahaks ollagi.
:)

Sildid: , , , ,