Kui enne pole üle pingutanud, siis ehk nüüd

Sport! Sport! Sport! September on mul täielik spordikuu. Ja ega oktoobriski kergemaks lähe. Nimelt on juba paar viimast nädalat toimunud paar korda nädalas jalgpalli trennid, selleks et osaleda väiksel turniiril. Esimene mäng oli üleeile, mille küll kahjuks kaotasime, aga see selleks. Õnneks on septembri lõpus jalgpalliga finito! Teiseks on mu korvpalli hooaeg saanud uue tuule tiibadesse. Kui eelmised aastad olen käinud igal neljapäeval Pisipedas (Pedagooline Seminar) korvpalli mängimas, siis sel aastal on ERR alustanud kovpallitreeningutega. Neid trenne on koguni 2 korda nädalas, kus me ka tõesti teeme trenni lisaks mängimisele. Lootust on, et tulevad ka sõpruskohtumised ning turniiridel osalemised. Nagu mul veel jalgpallist ja korvpallist vähe oleks, lähen pühapäeval Sügisjooksule. Hetkel juba tunnen, et jalgades on väsimus sees, ei kutsu üldse jooksma. Ning tagatipuks on veel plaan hakata jõusaalis regulaarselt jälle käima. Eelmine hooaeg jäigi kuidagi nüriks.
Ja kui kõik hästi läheb, ei teki mul trenni ülekoormust. :P Aga eks algus ole alati raske. Näiteks eilses esimeses korvpallitreeningus oli mul poole tunniga keel vestil... Pange tähele - kevadel tahaksin aga veel rohkemgi trenni teha :)

Sildid: , ,

Postimees vs Eesti Raadio jalgpallis

Järgmise nädala neljapäev tõotab tulla taaskord väga meeldejääv. Nimelt mängime teiste töötajatega Postimehe meeskonna vastu jalgpalli. Viimati sai mängitud Eesti Raadio eest jalgpalli alles hiljuti, augustis suvepäevadel ETV vastu ja seal võitsime 5:1, ja üllatuseks lõin ma 2 väravat, õnnega pooleks muidugi! Aga et siis kõik, kes saavad või kes tahavad, võivad ju järgmine neljapäev, 14.septembril, kell 14 Kalevi Keskstaadionile mulle kaasa elama tulla! ;-)

Sildid:

Puhkus hakkab lõppema

Homme samal ajal ma liigun juba Tallinna poole. Ees ootavad firma suvepäevad, kahe sõbra sünnipäevad, kontsert lauluväljakul ja töökaaslase sünnipäev. Ning siis ongi puhkus läbi! See aeg, mis ma siin Rakveres olin, tegelesin ma tõesti pea ainult puhkamisega...
Vihma sajab hetkel... loodan, et firma suvepäevadel reede õhtul ja pühapäeva õhtul kortsertil on kuiv, kuigi vihm mind nüüd nii väga ka ei häiri. Seni, kuni ma siin tasapisi kirjutan, on vihm juba järgi jäänud ja paistab päike! Käisin vaatamas, et teavas on ka vikerkaar - ilus!
Täna mängib Eesti jalgpalli Makedooniaga. Tõotab tulla põnev ja pingeline mäng! Vaja enne veel poes käia ja näksimist vist kõrvale osta, et oleks huvitavam vaadata. Loodame siis, et Eesti alustab järjekordset valiktsüklit ikka võiduga!

Sildid: , ,

Jalgpalli MM tulekul!

Täitsa lõpp! Ma olen ikka puhta jalgpalli haige. Jalgpalli MM'ini on vaid neli päeva aega, aga ma ei jõua seda siiski ära oodata. Nagu sellest MM'st veel vähe oleks, vaatasin ma nädalavahetusel ka sõpruskohtumisi. Praegu on mul seljas Inglismaalt toodud särk, mis michael oweni pildiga ja numbriga kaunistatud. Lisaks on mul olemas EURO2000-teemaline särk. MM'ks tuleb aga kapist välja otsida ja selga ajada kindlasti Hollandi särk! Võite nüüd kolm korda arvata, mis meeskonnale mina pöialt hoian...
Ahjaa, sõbrad! Ärge solvuge, kui mind kuu aega eriti näha pole! Asi ei ole teis, vaid minus ja jalgpallis! :)

Sildid: