Jõulud läbi, kingid käes

Mind hoiatati, et ei tasu jõulude aeg üle süüa, aga ma ikkagi ei kuulanud. Sõin pühapäeval enda kere nii täis, et esmaspäeval, see oli esimesel jõulupühal muutus enesetunne halvaks, tulid iiveldushood, mille tagajärjeks oli see, et ma ei söönud ega joonud õhtul midagi ning tagatipuks kimbutas mind ka pisut suurem kui väikene palavik.
Hommikul oli aga tervis taas enamvähem korras. Kõht ainult karjus söögi järele! Kohe muidugi ei saanud suure hurraaga sööma hakata, oleks vist tervisele halvasti jälle mõjunud. Nii et hoidsin end siiski söögiga tagasi.
Märkimisväärsed kingid mida jõuludeks sain, olid Tanel Padari & The Suni cd/dvd uus plaat Live, Navitrolla T-särk ning uus talvemüts, mida ma tahtsingi lähiajal omale soetada. Lisaks tasub mainida, et sain 2 paari villaseid sokke, nii et lõpp varvaste külmetamisele! :) Talv võib tulla!
Esimest korda oma elu jooksul käisin jõulude ajal metsast kuuske toomas. Saagisin, tassisin, panin tuppa üles, Kiisu ja tema õe abiga! Vahva! Milline hea tunne, kui saan midagi kasulikku teha. Mulle meeldib lihtsalt inimesi aidata ja kasulik mingil moel olla... Ja see kõik toimus siis Viljandimaal, Kiisu vanaema juures. Kohas, millest mul jäid ainult head mälestused!

Sildid: , , ,

Lumeta jõulud!

Korterikaaslase sünnipäev, ER aastapäeva pidu, Reigo Inglismaale saatmine, 2 tööpäeva Pärnus ja muud märkimisväärset polegivahepeal juhtunud. Nüüd olen otsapidi Tartus, kust algab mu jõulumaraton! Maraton selles mõttes, et juba täna õhtul sõidan ma koos Kiisu ema ja õega nende maakodusse Viljandimaale, kus saab kindlasti huvitav olema. Seejärel, esmaspäeva hommikul läheme Kiisuga Rakverre minu perega jõulupühi tähistama ning kui kõik plaanipäraselt läheb, jõuan teisipäeva õhtuks otsapidi Kiisuga Tallinna. Sel aastal peaksid üle aegade ühed kingirohkemad jõulud tulema, aga eks näis. Rõõm on aga seda suurem, et need jõulud on esimesed, mis ma veedan oma Kiisuga! :)

Aga kus on lumi?

Sildid: , , ,

Jõulupuu vs jõulunulg

Aru ma ei saa, miks el aastal on kombeks nulud kuuskede asemel üles panna. Möödunud nädalavahetusel imetlesin Tartu Raekoja platsil ilusat ja kohevat jõulupuud. Teisi linnasid ma ei tea, aga Tallinna Raekoja platsil ja Rakvere kesklinnas on üles pandud sel aastal hoopis nulg. Kui Tallinna oma kannatab veel vaadata, siis Rakvere oma tundus esimesel silmaplgul küll väga hädine, justkui nagu kokkukuivanud, suur piitsavars.

Sildid:

1 samm edasi, 2 sammu tagasi

Tore ikka, et Paul tegi foorumi, kus saab sõpradega plaane teha. Enam ei lähe tekkinud ideed või mõtted kaotsi. Panen need sinna foorumisse kirja ja sõpradega koos jõuame ka ideede teostuseni... Eriti aktiivseks ja asjalikuks muutub see foorum kindlasti suvel! Praegu ootan aga jaanuari kuist Lõuna-Eesti üritust, mille toimumine oli hetkeks küsimärgi all, aga nüüd on asi kindel, sest puhkemaja sai broneeritud ja üritusest huvitundjaid on juba piisavalt leitud. Nüüd pole mul enam pääseteed, vaja tõsisemalt organiseerima hakata. Kõige ilusa juures on mul aga üks mure - lumi! Tahan lund! Nüüd ja kohe! Linnad on kõik juba ära kaunistatud ja jõulud lähenevad meeletu tempoga, aga seni, kuni pole maa valge lumevaibaga kaetud, ei teki mul ka mingit erilist jõulumeeleolu. Ja ma ei taha mõeldagi selle peale, kui jaanuari kuu lõpus, mil ma lumelauatamist organiseerin, lund maas pole...
Mõned tuttavad on kindlasti märganud, et viimastel nädalatel pole MSNis mind eriti märgata olnud. Ütlen vaid nii palju, et ega lähiajal ei märka ka. Miks? Lihtsalt, siin tööl leidub selliseid inimesi, kes arvavad, et kui MSNis aeg-ajalt räägin, siis töö kannatab selle all. Olgu siis nii! Otsustasin MSNi kasutamisest loobuda. Pole mul seda nii väga vajagi. Mul on mobiiltelefon olemas, seega ei ole ma kättesaamatu ega teised kättesaamatud! Ja seda ka veel, et kui millalgi ma edastasin juba infot, et ma saan koju varsti interneti, siis tänase päeva seisuga olen koju interneti paigaldamise teadmata kaugusele edasi lükanud.

Sildid: , , , ,

Jõulud võivad tulla! :)

Oeh, teate kui raske on hommikul ärgata, kui vaid 4 tundi saate magada! Ah et teate? Aga proovige niimoodi mitu päeva järjest! See ei ole kohe üldse tore... kui esimesel päeval veel ei tundugi eriti hull, siis teisel või kolmandal päeval tunnete end kindlasti juba uimasena, väsinuna ja kurnatuna. Ärge küsige, miks ma nii kaua õhtuti üleval olen. Vahest ma küsin seda sama ise endaltki! Eks tegelikult üks põhjus muidugi on ka... ;)
Aga jõulud on tore aeg! Jõululaupäeval sõidan kodulinna Rakverre, kus peaks ilus talvepilt avanema. Ja kodus peaks 3 kuuske püsti olema! Just nimelt! 3! Üks elutoas, teine üleval korrusel ja kolmas õues aias. Ise ka imestasin kui seda kuulsin, tahan kohe oma silmaga näha, muidu ei usu. :) Tööl kuulan hetkel jõulumuusikat, nagu eile õhtul koduski, kus sai veel ka mandariine küünlavalgel söödud! :) Varsti täna juba peaksin saama esimese jõulukingi ka! Tundkem jõulust rõõmu, on need ju vaid kord aastas ja lühikest aega!
Valgeid ja rahulikke jõule kõigile!

Sildid: , , , ,

Aastavahetusest

Hea meelega kirjutaks midagi, et teil oleks, mida lugeda! Ma saan täiesti aru, et on ikka pettumus küll, kui tuled ja jälle vaatad, et ma pole oma mõtteid lendu lasknud. :)
Peab vist kasvõi ilmast rääkima hakkama! :P
Aga tegelt kui midagi olulist mainida, siis vast seda, et jubedalt ajab närvi, et kui on igav ja vaba aega, siis ei toimu midagi ja kui toimub midagi, siis toimub samal ajal mitu põnevat sündmust. Nii on näiteks sel aastal ka minu vana-aasta õhtuga. Kui tavaliselt olen ma vana-aasta õhtu alguses perega koos kodus Rakveres olnud ja pärast sõpradega uue aasta alguses öösel pidutsema hakanud, siis nüüd, sel aastal on nii, et juba praegu on mulle tehtud konkreetselt kolm huvitavat pakkumist, kuidas vana aasta ära saata ja uus vastu võtta! Jube nõme! Miks peab vana-aasta õhtuid ainult üks olema! :)) Igale poole ma ju ei jõua! Eks siis tuleb valida parimatest variantidest parim!
Ja jõulud on ka ju vahepeal! Kas keegi oskaks soovitada, mida väikest ja ilusat jõuludeks kinkida?!

Sildid: , , ,