Tuli meelde...

Viimase kuu aja jooksul olen sattunud kaks korda nii pubisse Seiklusjutte maalt ja merelt kui ka kaks korda vanalinnas asuvasse Compressorisse. Vahepeal ei olnud ma kummaski kohas päris pikka aega käinud. Seiklusjuttude kohta peab nentima, et teenindus on seal võrreldes varasema ajaga suht viletsaks läinud ja mõned hinnad ka veidi tõusnud, aga koht ise on endiselt sama mõnus nagu varem. Compressori pannkooke olen ma juba piisavalt kiitnud, nii et selle jutu ma jäten seekord kõrvale, aga esimest korda Comressori ajaloo jooksul juhtus viimane kord selline asi, et osa sööki jäi järgi. Tellisime Kiisuga peale soolase pannkoogi veel ühe magusa (maasikamoosi ja jäätisega) kahe peale, aga ei jaksanud seda enam ära süüa, kuigi maitses imehästi! Tegelt mul meenus just, et sealt saab ka koju pannkooki viia, aga siis ei tulnud loomulikult selle peale...

Aru ma ei saa, millal ma võtan ükskord oma kodu arvuti käsile ja kirjutan kõik vajaliku plaatidele. Ma ei taha mõeldagi selle peale, kui arvuti kõvakettaga näiteks peaks midagi juhtuma ja ma peaks mingeid pilte või mp3-sid sealt kaotama. Ok, filmid ja mp3-d saaks veel uuesti hankida, aga samu pilte ju uuesti ei tee! Vaatasin alles ükspäev, et mul on arvutis näiteks u 12Gb pilte!

Ühtlasi ütlesin vahepeal sõbra kaamerale "Ei". Otsustasin, et ostan parem uue digikaamera ja hetkel on mul silmapiiril Olympus SP-510.

Ning lõpetan oma blogi sellise rõõmsa teatega, et kahe päeva pärast tuleb Kiisu koguni neljaks päevaks Tallinna ja siis ma saan ühtlasi taas ühe uue Smilersi plaadi võrra rikkamaks! Tahaks nüüd ka Smilersi kontsertile millalgi jõuda!

Sildid: , , , ,

Windows prügikastis!

Nädala alguses oli väga huvitav juhtum, kus oma arvuti prügikasti tühjendades viskas ette sellise teate:Ma ei osanud selle peale ei nutta ega naerda! Järgmine päev sain aga töökaaslaselt teada, et vahest läheb tõesti Windows lolliks ja viskab prügikasti tühjendades ette sellise teate. Jaatavalt vastates aga Windowsi siiski ära ei kustuta! :P
Aga näiteks Linuxi austajad saavad praegu habemesse naerda - "Näete, Windows saab ise ka aru, kui sitt ta on ja pakub lihtsa võimaluse enda kustutamiseks!" :)

PS! Lisasin postitusele Esimene linnuke kirjas! veel ühe lõigu!

Sildid:

Format C

Nüüd asun oma töö arvutile "format C'd" tegema! On teine igasugust rämpsu ja ülearuseid programme täis. Loodetavasti läheb kõik hästi! :P
Koduarvutit peaks ka nn puhastama. Kokku on seal 100Gb kõvaketta ruumi, aga ruumipuudus on vaikselt kätte jõudnud! Mõni muidugi vastaks mulle, et 100Gb on vähe! Irw... aga nii ta ongi!

Sildid:

Eesti-Peibe Translaator

ma yyy! 0len tõzin22 nagu meez ja t22n tõzizt :D:D:D tööd ! icc mina juba nalja ey yyy! mõizta ! ja qy :D:D:D k2ll2lgy midagy öelda 0n , ziiz 0lgu eee.. par2m wait eee.. !

Seda teksti ei kirjutanud mina! Selleni minu mõistus ei küündi! Sellega sai hakkama selline asi nagu nn Eesti-Peibe Translaator
Ja tekst, mille ma tegelikult trükkisin, nägi välja selline:
Ma olen tõsine mees ja teen tõsist tööd! Mina juba nalja ei mõista! Ja kui kellelgi midagi öelda on, siis olgu parem vait!

Sildid:

Riigieksam!

Täna on mul 2 väga huvitavat telefoni kõnet olnud. Selliseid päevi võib ühekäe näppudel üles lugeda!
Esimene neist oli ühe sõbra kõne, kes tuli välja ideega minna sel aastal matemaatika riigieksamit tegema! :D Oleks ma püsti seisnud, oleks ma istuli kukkunud, aga õnneks ma juba istusin, nii et võttis lihtsalt sõnatuks. :P
Kohe ma ei osanud sõbrale midagi vastata... Võimalik oleks isegi koos kahe sõbraga matemaatika riigieksamit tegema minna, koos oleks vähemalt parem õppida. Aga mõeldes õppimise peale, siis ma ei tea... :S Ma just paar päeva tagasi mõtlesin, et ma olen ikka puhta matemaatika kõik ära unustanud, ei tule isegi ühtegi keerulisemat valemit meelde. Muidu oli koolis mul matemaatika üks lemmikõppeainetest, keskkoolis käisin isegi matemaatika eriklassis, vahest oli 7 tundi matemaatikat nädalas... Mnjaa, olid ajad!
Vaatasin, et eksam on 2. mail. Seega oleks veel vähemalt 3 kuud aega õppida, aga no mõeldes selle peale, kui vähe aega mul on igasuguseid muid põnevaid tegevusi teha, ei kujuta ma ettegi, kust ma selle aja veel õppimiseks raatsin kulutada. Jama kohe... Kõige jamam on veel see, et reedeks peab juba ära otsustama, kuna peale reedet enam riigieksamitele registreerida ei saa... Aga proovida ju võiks!? Äkki saangi parema tulemuse, kui omal ajal keskkooli lõpul, kuigi kahtlen selles väga. Ja pole ka võimatu, et ma kunagi tahan ka edasi minna õppima, siis oleks hea, parem matemaatika eksami tulemus ette näidata... Jah, raske otsus, väga raske!

Teine huvitav kõne oli aga ühelt neiult, kes kutsus mind laupäeval lauamänge ja muid seltskonnamänge mängima! Huvitavaks teeb selle kõne just see, et hetk enne seda kõnet mõtlesin, et kuna mul on üks vaba päev töölt varuks, siis oleks laupäeval läinud Rakverre puhkama ja võtnud selle tuleva esmaspäeva veel vabaks, oleks teinud omale pikema nädalavahetuse... Aga nii palju siis pikemast nädalavahetusest, plaanid nüüd paigas! :) Pealegi, lubasin ühele tüdrukule minna pühapäeval arvutialast nõu andma, nii et nädalavahetus nüüd sisustatud. Tore on!

Sildid: , , ,