Õnn käib mu kannul

Põhimõtteliselt jätkan eelmise sissekande lõpust...
Piletid võidetud, oli mul nüüd vaja neist lahti saada. Kuulutasin neist MSNis, tuttavate seas, keda nägin ning ka töö juures, aga huvi nende piletite vastu oli minimaalne.
Ei jäänud lõpuks muud üle, kui läksin reedel peale tööd ja enne Viljandi rongi peale minekut Harju mäele, et ehk seal ikka leidub paar inimest, kes soodsalt need piletid mult ära ostaks. Aega oli mul aga väga vähe. Kuskil 10 minutit koha peal äritsemiseks. Minu õnnetuseks avanes mulle selline vaatepilt, kus piletisabas polnud mitte ühtegi inimest, kuigi kell oli juba 5 läbi 40 minutit (üritus avas uksed kell 5). Paari minutilise ootamise järel möödusid minust kaks kutti, kellele olin valmis juba pileteid pähe määrima. Minu õnnetuseks oli tegu mingil moel üritusega seotud inimestega ja neil olid vabad pääsmed olemas...
Sel hetkel tundus asi lootusetu. Inimesi ei liigu, aega vaid 5 minutit, mis sel hetkel liikusid meeletu tempoga. Lisaks ei pruugi iga inimene tahta osta piletit mingi võõra suvalise inimese käest ning lõpuks lõi mulle pähe ka veel see, et suure tõenäosusega inimesed, kes tulevad sellele üritusele, on juba eelmüügist pileti ära ostnud!
Suht lootusetuks kujunenud olukorras olin ma valmis juba ära tulema, sest rong ei oota... Viimasel hetkel aga nägin tulemas kahte tüdrukut. Mõtlesin, et ma ei saa seda võimalust mööda lasta ja võtsin julguse kokku, saagu mis saab. Teretatud, vabandatud, küsitud piletite olemasolu järele ning peale seda, kui olin pakkunud oma pileteid, selgus, et tegu oli hoopis vene tüdrukutega. See tegi asjaolu veel keerulisemaks, sest mu vene keel on väga puine. Hakkasin siis vene keelt purssima ja sõnu, mida ei osanud vene keeles öelda, ütlesin eesti keeles. Minu õnneks mõistis üks tüdruk natuke eesti keelt ja pool vene, pool eesti keeles, sain tüdrukutega kaubale! =) Aga ega see kaubale saamine ka väga libedalt ei läinud. Peamiselt kartsid tüdrukud, et äkki on tegu võltspiletitega. Maha rahunesid alles lõpuks siis, kui ma pakkusin neile välja, et ma kõnnin nendega koos piletikontrollini. Probleemiks oleks võinud osutada peaaegu ka see, kui mulle pakuti suurem rahatäht, millest ma pidin osa tagasi andma. Ei oleks ma enne kodunt välja tormamist lauasahtlist sularaha kaasa haaranud, olekski kaup pooleli sel hetkel jäänud.
Kokuuvõtteks tuleks vist öelda - lõpp hea, kõik hea. Mina sain oma piletitest lahti ja tüdrukud said soodsamalt konsertile, lisaks veel järgmise päeva piletid peale kauba!
Pärast mõtlesin veel pool rongisõitu tagant järgi, kui lootusetu see kõik tundus, ja kuidas lõpus õnn hädast välja aitas.
Peaks vist minema lotopileteid ostma, enne kui Õnn kellegi teise juurde läheb! :P
Rongile jõudsin 5 minutit enne väljumist...
Seekordne 13. ja reede jääb kohe kauaks ajaks meelde!

Sildid: ,

Täna naeratas mulle Õnn

Surfasin täna töö juures portaalis Delfi. Juhuslikult jäi silm pidama Delfi Mängude teemadel. Kuna ma olen varemgi vahest Delfi mängudes osalenud, ja korra isegi võitnud, siis otsustasin tänagi õnne proovida. Tegu oli minu jaoks suht mõtetu mänguga, sest esiteks ei ole ma mingi eriline Sun Dance Music Festivali austaja ja lisaks olid mu järgnevad päevad juba planeeritud. Aga mõtlesin, et nalja pärast võib ju ikka sõnumi saata! :P
Paar tundi hiljem helistati mingilt võõralt numbrilt ja teatati, et ma võitsin 2 kahepäevapiletit eelpool nimetud üritusele! Hea nali ikka! Nüüd vaja mul need kuidagi maha ärida, sest ise ma ei kavatse sinna minna. Miks õnn valel ajal mind tabab? :)
Telefonikõne järel kobisin kähku uuesti Delfisse ja uurisin järgi, tõesti-tõesti - ma võitsin!!!
Nii et kui keegi lugejatest mõtleb nüüd Sun Dance Music Festivalile minna, aga pole veel piletit hankinud, siis teadku, et minu käest saab tunduvalt soodsamalt, nii endale kui ka sõbrale! ;)

Sildid: , ,

Jehhuu! Ma võitsin!

Seda ei juhtu tihti, kui õnn ka mulle naeratab, aga täna see juhtus! :))
Helistati Delfi esindusest ja öeldi, et ma olen võitnud Smilersi DVD+CD plaadi "Esimene Eesti tuur".


Tegelikult, tuli välja, et võitsin selle juba eelmise aasta numbri sees, aga varem ei saadud millegi pärast minuga ühendust, huvitav küll miks? Aga see selleks, rõõm on ikka ühtemoodi suur, vahet pole, kas praegu või siis kuu aega tagasi! (A)
Nüüd võiks veel seda ka meelde tuletada, et Smilers on viimaste aastate üks lemmikartiste mul olnud, nii et ma olen lausa sõnatu!

Tegelikult olen ma mänginud igasuguseid mänge, aga siiamaani pole taolistes mängudes võitnudki! Aga näed sa - pime kana leiab ka tera!
Hetkel meenub kolm märkimisväärset võitu, mille üle ma olen rohkem kui lihtsalt rõõmus olnud:
Esiteks sai kunagi lapse eas helistatud Rakveres kohalikku raadiosse ja mingis mängus mingile küsimusele õigesti vastatud. Selle eest võitsin paki kohvi, vist oli Löfbergs Lila!
Teiseks sai kunagi suvel Pärnu rannas korvpalliga vaba viske joonelt korvi visatud. Täpse viske eest võitsin kannu õlut! :)
Kolmandaks sai, mõni aasta tagasi, elus esimest korda ammuga lastud! See juhtus Roheliste rattaretkel! Ja tänu algaja õnnele panin võistluse kinni, võistlejaid oli vähemalt kümmekond ning võidu eest sain koti täie toidukraami, mis kulus rattaretkel hädasti marjaks ära! Kuna finaalis võitsin väga napilt üht tütarlast, siis lohutuseks andsin tallegi ühtteist võidetud kraamist, sest ma olen lihtsalt hea inimene. Kahju ainult, et head inimesed tihedamini midagi ei võida!

Sildid: , , ,