Kop-kop!

Kas keegi veel peale Kiisu ootab, et millal mu jutusoon jälle lahti läheb või? =)

Täna veel seda jutusoont igatahes ei ole! On vaid väike palavik, uimasus, nohu ja valus kurk vahelduva eduga. Ehk lühidalt - gripp! Homme saab nädal juba sellest, kui mu tervis hakkas allamäge minema. Viimane aeg oleks terveks saada, sest tuleval nädalavahetusel on plaanis Kuutsemäele lumelauatama minna! Jaanuari kuine üritus jäi ära, kuna polnud lund, nüüd võib siis tervis alt vedada! Uskumatu ebaõnn!
Olgem terved!

Sildid: ,

Läeb päeva järel päev

Kuidagi märkamatult on jälle blogimisse mõni tühi päev tekkinud. Ise ka ei saa aru, mis toimub... Ei ole seda jutusoont kohe üldse. Egas midagi...ootame aega, mil mul taas jutu soon tagasi tuleb! =)

Kui kedagi aga huvitab, kust mind täna õhtul koos Kiisuga leida võib, siis vastuse leiate siit! ;)

Kena nädalavahetust kõigile!

Sildid: ,

Võta või jäta!

Kindlasti on nii mõnigi TV3st näinud telemängu nimega Võta või jäta! Omamoodi huvitav mäng, kuigi iseenesest ei pea mängija mitte midagi teadma, vaid peab ohtralt õnne omama! Avastasin, et seda mängu saab ka TV3 koduleheküljel mängida. Tegin mõned mängud ja minu parim tulemus oli midagi 51 tuhandega (võtsin pankuri poolt pakutud summa vastu, kuigi järgmine pakkumine oli koguni üle 90ne tuhande). Nüüd tekkis küsimus, et kuidas inimesed sinna saatesse mängima pääsevad? Võiks ka ju muuseas ära käia ja hea õnne korral natuke rikkamana edasi blogida. =)

Sildid: ,

Viljandimaa ootab mind

Nädalavahetus juba paistab! Ja see tähendab seda, et taas suundun Viljandimaa poole, Kiisu vanaema juurde! Igatsus Kiisut näha on jälle kuidagi kahtlaselt suur! Erilisi plaane ei tee, vaatan mis nädalavahetus ise endaga kaasa toob... Minu jaoks on ilm vastikult külmaks läinud, aga loodan ellu jääda. Tagasi naasen tõenäoliselt alles esmaspäeval, nii et vahepeal ma ei blogi! :P
Mainida võiks veel seda, et mina kui sauna nautija, saan laupäeval 2 nädala jooksul juba neljandat korda sauna! Mmm..."Viska leili, leil on tervisele hää..."!

Sildid: , ,

Virin!

Nu ei tõmba mind siia miski kirjutama noh! Juhtub, vahest! Kirjutada oleks küll, aga pole aega või viitsimust või tuju. Eelmise nädala lõpus mõtlesin koguaeg, et vot sellest ja vot tollest võiks kirjutada, aga mitte muhvigi ei kirjutanud. Ja ega nüüd ka eriti tarka ei kirjuta, niisama kirun vaid!
Mainin vaid kiirelt veel ära, et eile hankisin omale Diskreetse Mango Trio plaadi ja t-särgi. Olen väga rahul! =)

Sildid: ,