Mind ei ole olemas!

No lihtsalt ei ole jutu tuju noh! Või kui korraks tuleb, siis pole võimalust blogida ja nii ta läheb, päeva järel päev... Vot tak!

Sildid:

Passiivne aktivist

Ja ongi käes novembri viimane nädal. Alles see november ja oma sünnipäeva pidustuste planeerimine algas. Nüüd aga planeerin juba uusi üritusi. Esiteks jõulud ja aastavahetus, aga palju enam aega ning peamurdmist võtab enda kanda jaanuari kuine lõuna-eesti üritus, mil tahaks jõuda lumelauatama sõpradega ja ööbida puhkemajas ning nautida saunamõnusid. Selle ja muude ürituste planeerimiseks on Paul asjaliku foorumi valmis treinud, mille liikmeteks saavad sõprusringkonna inimesed. Foorumi nimetus tuli minu väikesest mõttelennust - Passiivsed aktivistid. See aga ei tähenda kindlasti mitte mingisuguseid piiranguid liikmeks saamise puhul, nii et sõbrad, kes te pole veel liikmeks registreerunud, olete oodatud! Märkimisväärne on veel see, et foorumis toimuvad ka muud huvitavad arutelud ning toimunud üritustest lisame ka pildid üles!
Nüüd aga laupäevasele küsimusele vastus - magasin 14:20ni. Uskumatu aga tõsi! Hea kui vahest säärane hea uni on... Uni on magusam kui mesi!
Nüüd aga on käes lõunasöögiaeg, nii et jooksen sööma!
Ja Kiisu, saa ruttu terveks, muidu oleme peale nädalavahetust koos haiged! :)

Küsimus: Mida ma avastasin eile õhtul Tallinnas koduhoovi jõudes?

Sildid: , ,

Pealkiri kadus ära

Ma mõtlesin juba, et ma ei saagi täna blogida, kuna siin Rakveres polnud mu kasutajanimi ja parool mällu salvestatud ja ma ei suutnud ka kuidagi meenutada. Lõpuks ikka tuli meelde ja siin ma nüüd siis jälle blogin...
Ega mul pikalt aega kirjutada polegi. Juba poole tunni pärast lähme sugulastele külla, onu naine peab sünnipäeva. Polegi nende juures paar aastat käinud...
Aga vastaks kõigepealt siis eelmises blogis esitatud küsimusele. Nimelt lähen ma 13.detsembril koos Kiisu ja veel mõne sõbraga iluuisutamist Sakusuurhalli vaatama, täpsemalt on selle ürituse nimi Skating Champions On Ice. Usun, et sellest tuleb päris huvitav show. Ja seoses iluuisutamisega sain ma eile töökaaslaselt teada, et PBK näitab laupäeva õhtuti kell 20:25 otsesaadet "Tähed jääl!", a'la nagu meil näidatakse praegu "Tantsud tähtedega". Tahtsin täna kohe järgi vaadata, kuna töökaaslane kiitis seda saadet, aga kardan, et sugulaste juures ei saa löögile! Aga pole hullu, vaatan siis nädala pärast, kui Tartus Kiisu juures olen.
Detsembri algus tõotab üleüldse tulla huvitav, sest 5.detsembri hilisõhtul on oodata sõpra Inglismaalt külla, järgmisel päeval, so kolmapäeval tuleb taasnägemispidu minu juures ja neljapäeval lähme Rock Cafesse Metsatölli kontserdile - Metsatöll ja Rahvusmeeskoor: DVD "Raua needimine"
. Üleeile ostsin sõbra soovil sinna 6 piletit igatahes juba ära!
Ja järjekordne küsimus lugejatele: Mis kellani ma täna magasin? :P

Sildid: , , , , ,

Juttu maast ja ilmast

Täna tööle tulles tekkis peas küsimus, et kas ma ikka ärkasid õigel ajal üles ja et kas mu kell on ikka õige või? Lihtsalt nii pime tundus väljas. Aga eks need talve ilmad ongi sellised, et valget aega nagu eriti polegi. Eks harjun ära, pole hullu! Aga peaasi, et ei juhtuks see, mis ma ükskord unes nägin - et töökaaslased rääkisid, et sel korral hakkab alges märtsi kuus uuesti valgemaks minema, mitte peale jõule! Ja see tundus nii "f***ng reaalne, et ma olin õnnelik, kui ma lõpuks ärkasin ja sain aru, et see oli vaid uni! Unenägudest rääkides, siis viimastel päevadel olen igasuguseid põnevaid ja uskumatuid unenägusid näinud. Unenägude maailm on ikka ettearvamatu! Aga eriti vihaseks teeb mind see, et hommikune äratus katkestab tavaliselt huvitava unenäo just kõige põnevamal hetkel! Sel hetkel tahaks kellraadio juhtme kahekorra keerata nii, et ta ei ärataks enam kunagi... Aga peab mainima, et kahel viimasel hommikul olen ilusasti jälle üles saanud. Ilusasti - see tähendab, et ei maga uuesti peale äratuse kinni panemist edasi. Vahepeal olin jälle lootusetu ja ei saanud kuidagi üles. Loodan, et see oli ajutine nähtus...
Täna on taas neljapäev, uskumatu! Nädal jälle peaaegu läbi. Mäletan veel imehästi, kuidas eelmisel neljapäeval oma parimat mängu korvpallis näitasin, täna jälle see aeg käes. Loodan, et nädalaga pole oma head viskekätt välja maganud! :-) Nädalavahetusel ootab ees minek taas Rakverre vanematele külla. "Vanematele külla"? Hmm...küll see elu on ikka imelik. Esimest korda vist ütlesin nii. Eks ta oli ja jääb minu koduks, aga kuna viimasel ajal olen ma seal harva käinud, siis tundub, et mu kodu on Tallinas. Kuigi õige kodutunne ja lapsepõlve mälestused tulevad ikka ju Rakveres käies meelde. Oijah! Aeg, kuhu sa tõttad?
Eile sain teada, et detsembris tuleb sõber Inglismaalt taas kodumaad külastama. Ja ööbib mõned ööd ka minu juures, vahva! Üks pidu jälle detsembris kindlustatud!
Ja nüüd küsimus lugejatele: Mida ma 13.detsembril teen? ;)
Lõpetuseks mainin ära, et täna hommikul vaatasin tükk aega ühte pilti, mille on joonistanud üks inimene, kes on mulle lühikese aja jooksul tähtsaks inimeseks muutunud, kellega mõtteid jagada! Jutt ei käi Kiisust, aga olgem ausad, Kiisu oskab ka hästi joonistada. :) Aga et see pilt siis... Seda vaadates tekib hinge rahu. Tahaksin olla samasuguse rahu pulbitseva olemusega. Lihtsalt ilus! Kuidas on võimalik nii hästi joonistada (autori hinnagul pole see midagi erilist)? Sünnipoolne anne? Võimalik... Mis andeid mina sel juhul sündides kaasa sain? hmm...jäägu teie otsustada!
autor: cinnamon

Sildid: , , , , , ,

Nädalalõpp läbi, aasta lõpp läheneb!

Iga järgmist Pealtnägijat vaatan ma nüüd poole suurema huviga, sest eelmises korvpalli trennis sain ma palli põrgatada koos Mihkel Kärmasega.
Laupäev möödus mul kõige kallima inimese seltsis. Kahju, et selliseid päevi nii harva esineb. Aga hea, et selliseid päevi tuleb veel ja veel. ;)
Täna oli üle pika aja mul taas selline päev, kus hommikul silmad avades polnud mul algavaks päevaks mitte ühtegi plaani! Viimati sain niimoodi aja maha võetud vist millalgi suvel (ja ma ei liialda!)
Vabast päevast tingituna sai meelde tuletatud mängimisvõlusid, Need For Speed Undergroundi näol!
Hetk tagasi oli huvitav kokkusattumus, kus arvutis võidusõidu lõppedes sattus pilk telerile, mis näitas samuti kihutamist, filmis Gone in 60 seconds.
Hetkel olen kodunt internetis telefoni abil. Püsiühenduse saan loodetavasti umbes 3 nädala pärast... :)
Ja nüüd, läbi aegade raskeim küsimus: Mida ma aastavahetusel teen?

Sildid: , , , ,

25

Juba peaaegu 2 nädalat on möödas päevast, mil täitus elu 25.aasta ja jooksma hakkas kahekümne kuues. Vaikselt hakkan juba harjuma, et olen 25aastane, aga kui keegi küsiks, siis ütleks ikka vist automaatselt veel 24. Sünnipäev lähedaste sõprade seltsis oli väga meeldejääv. Loodan, et ka sõpradele korraldatud pidu meeldis. Aga tagantjärgi mõeldes arvan ikkagi, et oleks saanud veel paremini ja huvitavamalt. Aga alati ei saagi minna kõik nii, nagu tahan. See on paratamatus!
Huvitav on üldse see sünnipäevavärk. Mõni peab iga aasta ja mitu korda, mõni ei pea üldse, isegi mitte juubeleid. Või kui, siis ainult pereseltsis. Ma ei kujutaks ette, kui ma üldse ei tähistaks oma sünnipäeva oma parimate sõpradega. Ma tunnen siis, et midagi on tegemata või valesti. Tunnen, et ma vajan oma sõpru ja nendega koosolemist ja millal siis veel, kui mitte sünnipäeval. See on üks väheseid päevi, mil on ka sõpradel väike kohustus kohale tulla! :)

Sildid: ,

Äratus!

Täna hommikul, kui silmad avasin ja mobla pealt kella vaatasin, näitas kell 9:20 umbes! Oli kohe selge, et olen sisse maganud ja hetk hiljem taipasin, et ma ei pannudki eile õhtul tänaseks äratust. Põnev. Tuleb tunnistada, et mul vedas, et ma siis 11ni ei maganud. Igatahes olin ma hetkega püsti, uni läinud, riided seljas ja teel tööle!
Vahest võiks ka blogi kuidagi sellise äkk-äratuse teha! Eriti kuluks see mõnele sõbrale ära, kes blogimise vahest unarusse jätavad. Aga ega see kuluks ka mulle aeg-ajalt ära... aga samas, ega koguaeg ei jõua ja ei viitsigi! Ja kui mõtted veel kuskil mujal ringi rändamas või on tuju kuhugi läinud, siis pole mõtet blogimisest rääkidagi! Halama ma ka oma blogis ei kavatse hakata, kuigi ka seda on vahest ette tulnud.
Aga täna tahaks nii mõnegi asja ära mainida. Esiteks seda, et käisin pühapäeval kinos filmi SAW 3 vaatamas. Film oli alguses nii rõve, et lausa eelmise päeva pidustustest hakkas pohmell välja lööma. Ja enne filmi olnud coco-cola isu läks täiesti üle. Õnneks terve film nii rõve ja õudne ei olnud, nii et filmi lõpus oli juba suht hea enesetunne taas. Aga tagantjärgi pean tunnistama, et väärt film oli. Enne olin veidi pessimistliku eelarvamusega, kuna arvasin, et ega kolmas osa kahele esimesele osale vastu ei saa, aga tuli välja, et eksisin. Kolmas Saag oli täiesti võrdväärne kahe esimesega ja enamgi veel!
Ei saa mainimata jätta ka seda, et pühapäeval sai taas Compressoris käidud, keha kinnitas, ikka pannkoogi näol.
Esmaspäeval toimunud korvpallilahing Estoniaga läks juba kohtumise alguses väga tuliseks ja oli kohe näha, et nalja ei ole keegi platsile läinud tegema. Üllatus, aga meie (Eesti Raadio) võidutses ja seda alles peale lisaaega, tulemusega 49:46! Ise kartsin enne kohtumist, et tuleb kindel kaotus, kuigi lootsin loomulikult võitu. Kaks olulist faktorit, mis meid võidule viisid, olid arvatavasti Rauno Pehka valikud punktid (umbes 10), tema asjalikud nõuanded ja juhised ning see, et meid oli poole rohkem, kui Estonia mängijaid, mistõttu said meie mehed rohkem puhata ja olid platsil värskemad mängu lõpus!
Ning lõpetuseks - ennast kiitmast ma ei väsi! Olen ise alles kolmes tantsutunnis käinud, kui juba eile õhtul õpetasin ise töökaaslasele õpitud tantsusamme, kuna kaks viimast korda ei olnud teda kohal. Peesitas ta samal ajal Hispaanias ja Portugali rannikul hoopis. Ohjah, tahaks ise ka...

Sildid: , , , , , ,

Sõpruskohtumine korvpallis

Nüüd on siis selge, et esmaspäeval leiab aset taas omapärane vastasseis. Ei hakkagi pikemalt midagi rääkima, vaid transpordin blogisse kirja, mis mulle täna e-postkasti saabus.

Esmaspäeval, 13. novembril kohtuvad korvpalliplatsil Eesti Raadio - Rahvusooper Estonia.
Mäng toimub Kalevi spordihallis algusega 18.00. Sisse pääseb 17.30-st, pileteid pole.
Võtke pasunad ja kõristid kaasa ning tulge omadele* kaasa elama!
Koosseisud
Eesti Raadio:
Sulev Valner
Indrek Kiisler
Karre Lauring
Toomas Lepasaar
Margus Koval
Hillar Nahkmann
Andrei Titov
Raivo Suni
Krister Arder
Sten Teppan
Vytautas Martinonis
Lauri Varik
Tarmo Maiberg
Tarmo Tiisler
Ilja Ban
Rauno Pehka
Hanno Tomberg
RO Estonia:
Priit Volmer
Olari Viikholm
Sven Tarlap
Urmas Põldma
Rene Alas
Karl Mikk
Aare Kalev
Aabi Ausmaa
Mart Mardiste

*omad on siis loomulikult Eesti Raadio töötajad eesotsas minuga! ;)


Loodan veel, et tervis paraneb esmaspäevaks. Täna üritan natuke tõbisena minna trenni ka tegema...

Sildid:

Möödub päeva järel päev

Läksin mina päikest otsima, aga selle asemel leidsin hoopis haigusepisiku...
Eile oli tõsiselt uimane päev! Seda kinnitab kasvõi see, kuidas ma õhtul suhkrutoosi järjepanu panin küll soola, küll teepuru, enne kui suhkruni käsi lõpuks jõudis! =) Eile õhtul oli palavik ka...ei nu oskas ikka õigel ajal tulla! Just siis, kui mul oli õhtul plaanis veranda aknaid puhastada ja pesta. Veidi sain siiski ka tehtud. Ei saanud niisama voodis lesida. Mul polegi tegelikult sel aastal aega rohkem haige olla. Tõsiselt ka! Nii et Haigusepisik, vaata ette!
Täna on aga juba tunduvalt parem. Tuju on ka võrreldes esmaspäevaga märgatavalt paranenud. Nüüd on tuju lausa rääkida ka nendest sündmustest, millest esmaspäeval polnud tuju rääkida...
Sooleleivapeost Lembitu juures jäi meelde eriti maitsvad väikesed isetehtud pitsad, noor ja arglik kassipoeg, kokkamine ning seiklused takso saamise ja ootamisega.
Eelmine neljapäev aga sai teoks see, mida ma ammu juba unistasin. Et keegi tuleks ja filmiks, kuidas mina & Co korvpalli mängime. Otsa sellega tegi lahti Kiisu. Tänan, kallis! :)
Umbes aasta oli möödas viimasest muusikali vaatamisest, seda kuni eelmise nädala reedeni, mil sai Kiisuga ära vaadatud muusikal Fame. Ei ütle midagi halba! Meeles vaid positiivsed elamused. Kõik need suurepärased tantsunumbrid, võimsad laulud ja koomilised tekstid jäävad minu mällu veel kauaks seda muusikali meenutama. Peale muusikali sai veel parimate sõpradega African Kitchenis istutud. Seoses selle üritusega meenub hetkel Pauli otsimine African Kitchenis, Pauli uue tüdrukuga tutvumine, Kiisu tutvustamine sõpradele, eriti meeliköitvad viskikoksid ning maitsvad rummipallid, šokolaadi tasku lennutamine ning mõnus aafrikapärane muusika!
Laupäeval sai Rakveres perega sünnipäeva peetud ning päev hiljem Kiisuga Rakvere linna peal seigeldud!
Teisipäeval pidasin töö juures oma sünnipäeva, mis läks poole 22ni välja (seda ei juhtu tööl tihti). Ning eile, nagu mainitud, olin tõbine. Tundub, et teisipäeval jõin end haigeks! :P
Aga tegelikult ootab töö tegemist, nii tööl kui ka kodus, nii et pikemalt ma ei hakkagi jahuma! Seda võiks vist ka veel mainida, et varsti hakkan ka koju taas internetti orgunnima...

Sildid: , , , , , ,

Elu on mäng, kus keegi kaotab ja keegi võidab!

Ei ole tuju rääkida ei kolmapäevasest Lembitu soolaleivapeost, ei neljapäevasest korvpallist, kus Kiisu videokaameraga filmis ega ka reedesest muusikalist. Pole tuju rääkida African Kitchenis käimise muljetest ega nädalavahetusest, mil oli sünnipäev! Ei ole tuju millestki rääkida. Ei ole tuju blogida... A seda et, kus mu tuju on...ei tea...on kuhugi kadunud. Millal tagasi tuleb?...ehk siis kui päikene jälle mu elus paistma hakkab! Vahest lihtsalt on nii, et alati ei lähe kõik hästi. Kui on tunne, et kõik läheb hästi ja elu on ilus, pöörab ikka ja jälle elu mulle selja. Mustad pilved tulevad päikese ette ja pimedus võimutseb. Aga niisama seista ka ei saa. Saab, aga siis seisavad pilved kauem taevas. Tuleb liikuda...siis tuleb rutem päike välja! Lähengi päikest otsima! Aidaa...

PS! Ei saa ikkagi tänamata jätta inimesi, kes mind sünnipäeval meeles pidasid! Teie olete üks osa mu päikesest!

Sildid: