Nagu kaks tilka vett

Täna on siis jälle see päev, kus üks tuntud välismaine esineja väikest Eestit külastab. Jutt käib siis lauljatarist Pink. Tegelikult ma poleks seda teadnudki, et ta täna esineb, kui ma poleks raadiost kuulnud. Miks aga alati, kui ma kuulen kõrvus lauljat Pink, mõtlen aga ka kohe automaatselt lauljale Gerli Padar. Ja kui esineb kuskil Gerli Padar, siis jookseb peast läbi mõte, et näete, meie oma Pink! Neid ei ühendagi ju nii väga muusika kui hoopis väljanägemine ja olemus. Kas tõesti olen ma ainus, kel silme ette ilmuvad mõlemad, nii Pink kui Gerli Padar, kui jutt käib ainult ühest neist!?

Sildid:

184 - uus rekord või mitte?

Veel siiamaani on meeleolu ülev, sest eile sain kaks tundi sõpradega bowlingut mängida. Ja vähe sellest, et sain lõbusalt aega veeta, sain ka kahes mängus väga korralikud tulemused. Üks tulemus, mis oleks märkimisväärt, on 175 punkti. Järgmises mängus sain aga ei rohkem ega vähem kui 184 punkti, kusjuures viimased kolm vooru läksid võrreldes mängu algusega suht viletsalt. Seega oleks maagilise 200-punkti piiri ületus olnud suht reaalne tulemus. Kõige selle ilusa juures on aga üks asi närimas hinge. Nimelt mäletan ma, et mu isiklik rekord oli bowlingus varem ka üle 180ne punkti, kas 182 või hoopis 187 (ma ei tea miks, aga need mõlemad tunduvad loogilisena). Seega ma ei teagi nüüd, kas eile oli siis mul parim mäng läbi aegade bowlingus või mitte. Ainuke järeldus, mis siit nüüd teha tuleb, on see, et tuleb seada varsti sammud taas bowlingut mängima ja teha tulemus, mille järel enam ei kahtle, kas tegu on elu parima tulemusega või mitte! Aga olgem ausad - ma ei käi bowlingut mängimas ainuüksi tulemuse pärast, vaid sellepärast, et sõpradega lahedalt aega veeta ja eile oli tõesti tore taas häid sõpru näha!

Sildid: ,

Esimene lumi - talv pole enam kaugel!

Ja ongi selle aasta esimene lumi nähtud! Pole veel november käeski, aga Rakveres näiteks sajab täna laia lund. Vahva! Mõtlesin, et huvitav, millal eelmisel aastal esimene lumi maha tuli. Oma blogit sirvides leidsin eelmise aasta postituse esimesest lumest, mille põhjal oletan, et sel aastal sadas esimene lumi päev-kaks hiljem maha... Seoses lumega tuli nüüd meelde, et talvel on ees järjekordne lumelauatamise üritus Lõuna-Eestis, seekord siis juba kolmandat aastat järjest. Kas võib juba nimetada seda mõnes mõttes siis traditisooniks?
Rõõmsaks teeb täna meele aga see, et saab üle pika aja taas bowlingut minna sõpradega mängima. Viimati mängisin, julgen pakkuda, vist augustis bowlingut. Kõige selle toreda juures on aga ka üks miinus - tõeline "koera ilm" on õues! Seega tuleb täna eriti märg olemine...
Rakverest tõin täna vajalikud puuduolevad ülikonna riided, nii et nüüd saan südamerahus reedest muusikali ootama jääda! Tegelikult süda juba ammu puperdab, sest tahaks juba linnahallis istuda! Varsti saab... =)

Ah-jaa, peaaegu oleks unustanud! Täna sõin selle hooaja esimesi verivorste! Mõnele need ei maitse, aga mina jumaldan verivorste! Peakski minema nüüd poodi ja koju neid omale varuma.

Sildid: , ,

Milline kaunis ilm!

Mõnus on vihmaga jalutada, tööle tulla ja koju minna. Isegi matkata ja jalgrattaga sõita on vihmaga hoopis mõnusam. Alguses lähevad prillid märjaks ja nägemine on häiritud. Seejärel lähevad kõigepealt jalanõud märjaks, seejärel püksid ja lõpuks ka alusriided, kui palju vaeva näha. Ühistransporti oodates tekib tunne nagu oleksin kodus dušši all. Milline ekstreemsus! Vihma tuleb armastada, nagu päikest ja lundki! Mis õigusega on vihm teistest loodusnähtustest halvem!? Ning kuni tänaseni ma arvasin, et rulluiustamine on selleks aastaks läbi, aga hommikul tööle tulles rullis üks inimene mulle vastu. Tõeliselt hea idee - vihmaga rullida! Ja pole paremat tunnet sellest, kui koju jõudes märjad riided kuivade vastu vahetada ja sooja teed kaminatule ees juua!

Sildid: ,

Vastik! Vastik! Vastik!

Täna tuleb korteriomanik minu juurde, et maksetest ja muust vajalikust rääkida. Kõik oleks väga tore, kui ma terve päev ei pea vene keelele mõtlema ja enda juttu ette valmistama. Tööd ka ei saa rahulikult teha, mõtted on juba õhtus. Näed sa, oleks pidanud ikka rohkem vene keelt koolis õppima. Omad vitsad peksavad!

Sildid:

Alati on miskit uut!

Värsked uudised:
 • Nädalavahetus sai Tartus Kiisu juures kenasti mööda saadetud ja pühapäeval Tallinna koju naasetud
 • Pühapäeval külastasime Kiisuga näitust "Imelised elusad ämblikud", kus sõna "elusad" tundus lõpuks kahtlasena, kuna ükski ämblik ei liigutanud "varvastki". Küll aga muutis minu uskumist kohalik töötaja, kes püüdis üht suurt ämblikku omale kätte võtta, mis aga kahjuks ebaõnnestus. Aga vähemalt ma nägin siiski, et ämblik on elus ja liigutab. Üks skorpion oli aga küll aktiivne, nagu minagi(tähtkujult skorpion)
 • Avastasin eile tööl, et uut tööd tuleb nii palju peale, et ma ei jõua vanu asju äragi enne teha/parandada. Täitsa jama!
 • Täna õhtul lähen Saku Suurhalli BC Kalev/Cramo ja BC Siauliai (Leedu) omavahelist korvpallimängu kahe sõbraga, Pauli ja Margusega vaatama. Kel huvi, liitugu!
 • Alates homsest on mul uues elukohas nüüd ka korterikaaslane - Marjaliisa, elu peaks muutuma seega vähe huvitavamaks. Nii ma vähemalt loodan
 • Edasi lükkunud Lembitu soolaleiva pidu eelmiselt kolmapäeval selle nädala kolmapäevale, lükkub veel nädala võrra edasi
 • Laupäeva hommik algab mul Tallinnas töiselt, mis ja kui kaua täpselt plaanis, veel ei tea. Igatahes tahaks laupäeval veel ka Rakverre jõuda
 • On võimalus, et olenevalt ilmast ja muudest teguritest tulevad vanemad mulle pühapäeval Tallinna külla

Sildid: , , ,

Tantsukursus on tõesti huvitav!

Aga minul on nüüd ruutrumba selge! Iseasi kui kauaks, aga eile oli tunniajane kursus. Tulemas on veel 7 tundi, mille jooksul peaks veel 7 seltskonnatantsu selgeks saama. Kursus toimub siin samas töö juures ja sinna kutsus mind mu töökaaslane. Hetkel olen väga rahul, et sellist võimalust käest ei lasknud. Olen ammu mõelnud juba tantsukursustele minemisest. Nüüd siis on see ka teoks tehtud! Üks asi, mis hetkel kohe veel meenus ja mida olen ammu unistanud ning ootab teoks tegemist, on hobusega ratsutamine! Kui mõnel tuttaval selline plaan kunagi teostumas, võiks mind ka nööbist kaasa tirida!
Raadios öeldis just hea lause maha! Et "Maailma lõpp tuleb kell pool seitse, aga õnneks pole veel teada mis päeval". Ma ei saagi aru, kas see oli tõsiselt öeldud või naljaga pooleks. Igatahes sama teeks välja, kui ma ütleks nii ka oma suremise kohta! Absurd...
Aga nüüd peagi Tartu poole teele! Mõtetes ma olengi juba Tartus. Nii et jah... nädalavahetusel pole mõtet mind tüüdata.

Sildid: , ,

Head sõpra raske leida, veel raskem teda hoida!

Jube hea ikka, kui leidub sõpru, kellel on samu huvisid nagu mul. Üksi oleks paljusid tegevusi igav, kui isegi mitte võimatu teha. Eile õhtul käis näiteks taaskord üks sõber mul külas, kellega sai UEFA Meistrite Liigat jalgpallis koos vaadatud ja kommenteeritud. Seltsis ikka ju segasem. See ei olnud meil esimene taoline ettevõtmine ega jäänud ka viimaseks, ma usun. Üksi oleks aga näiteks päris masendav käia bowlingut, piljardit või korvpalli mängimas, lumalauaga talvel sõitmas või suvel matkamas.
Ootan aga juba, millal saab Kiisuga minna muusikali vaatama. Enne aga veel käime sel nädalavahetusel näiteks näitusel "Imelised elusad ämblikud". Tegelt tekitavad ämblikud minus külmavärinaid...prrr, aga ma arvan, et kui nad on klaasi taga, siis on neid päris huvitav jälgida. Õudusunenäod on vist pärast garanteeritud, aga ei huvita... Äkki annab ämblike lähedalt uurimine ja nende kohta lugemine hoopis positiivse tulemuse. Kõik on võimalik! Aga teate...Kiisu kiusab mind [selle öeldu eest ma saan nüüd küll vist nädalavahetusel peksa(või hoopis sulgudes öeldu eest...irw)]! Aga ma nüüd kiusan siis vastu... Kiisu ei tea üht head uudist, mida mina juba tean! ;-)

Sildid: , ,

Midagi on valesti...

Tunnen, et midagi on valesti. Ma ei tea mis, aga ma tunnen nii. Tunnen, et mind vajatakse kuskil rohkem, kui siin, kus ma olen. Tunnen, et mõned inimesed kaugenevad päev-päeva järel minust, kuigi ma seda üldse ei taha. Tunnen, et midagi läheb valesti... või hoopis läks juba? Olen ma midagi valesti teinud? Olen ma kuskil käimata jätnud? Olen ma midagi valesti öelnud? Olen ma midagi olulist kuulmata või nägemata jätnud? Oleks ma pidanud kuskil midagi ütlema mitte vaikima? Ma ei tea... Aga midagi on valesti. Hääl mu seest ütleb seda. Tunne on see, mis ei valeta. Aga mida ta mulle praegu öelda tahab, ma ei saa aru. Tahaks lennata... Päriselt! Tahaks reisida! Üks töökaaslane käis mai kuus Lõuna-Hispaanias puhkamas ja üks teine töökaaslane läheb sinna samma kohta nädala pärast. Üks rääkis teisele muljeid ja elamusi ning kuidas kõik oli. Mul tekkis ka isu reisida. Tõsiselt! Ükskõik kuhu ja kasvõi kohe! Aga jah, ma tean, et kohe ei saa. Kohe kindlasti ei saa... Igav. Aga ikkagi - mis on valesti?

Sildid:

Vaba aja kriis!

Avastasin täna hommikul, et peaaegu nädal on nii möödunud, et ma polegi kodus jõudnud midagi märkimisväärset vahepeal teha. Täna õhtul peaks leiduma siiski piisavalt aega, et millegi asjalikuga uues elukohas taas hakkama saada. Ülejäänud õhtud sellest nädalast on juba suht planeeritud. Kolmapäeval peaksin leidma end soolaleivapeol (Lembitu ja Kristiina juures), neljapäeval on üks kindel siht korvpalli mängimine, reedel samuti korvpallitrenn või siis hoopis sõit Tartusse. Juhul, kui reedel püsin Tallinnas, siis lähen laupäeval ikkagi Tartusse, enne aga tahaks hommikul veel midagi asjalikku korda saata. Kui kõik hästi läheb, olen pühapäeva hilisõhtul Tartust tagasi Tallinnas ja ongi taas nädal läbi!
Üleüldse on mul nädalavahetustega väga kitsas käes. Sõpradel, kes ütlevad, et minuga on jube raske midagi planeerida, on vist tõesti õigus. Praegu jagunevadki nädalavahetused u nii, et üks Rakveres vanemate juures, teine Tartus Kiisu juures, kolmas Tallinnas korteris, lootes et saab midagi asjalikku tehtud. Kui aga on mingid erisündmused (sünnipäevad, matkad, reisid, meelelahutusüritused), satub paratamatult mitu asja ühele nädalavahetusele. Eks siis pean kuidagi midagi ümber planeerima... Seda aga, et ma igale poole jõuaks, kuhu ma tahan, ei looda ma juba ammu...
Ja lõpetuseks tooksingi ära näiteks mulle huvipakkuvad korvpallilahingud, mis sel aastal veel tulekul ja milledest mõndasid tahaks ka oma silmaga näha. Eelkõige on see nn tabel mulle endale vajalik, et ma mõnda mängu maha ei magaks. Aga sõbrad, kui kellelgi mõne nimetatud mängu vastu huvi, võtke minuga ühendust - koos on lõbusam!
 • T 24.okt - BC Kalev/Cramo vs Siauliai
  (Saku Suurhall, 19:00)
 • L 28.okt - BC Kalev/Cramo vs Zalgiris
  (Saku Suurhall, 17:00)
 • T 31.okt - BC Kalev/Cramo vs Dalkia/Nybit
  (Kalevi Spordihall, 20:00)
 • T 14.nov - BC Kalev/Cramo vs Liege Basket
  (Saku Suurhall, 20:30)
 • L 18.nov - Rock vs Ventspils
  (TÜ Spordihall, 17:00)
 • T 21.nov - BC Kalev/Cramo vs BC Kyiv
  (Saku Suurhall, 19:00)
 • L 25.nov - BC Kalev/Cramo vs Sakalai
  (Kalevi Spordihall, 17:00)
 • L 9.dets - BC Kalev/Cramo vs Neptunas
  (Kalevi Spordihall, 17:00)
 • P 10.dets - Dalkia/Nybit vs BC Tartu Fausto
  (Audentese Spordikool, 17:00)
 • P 17.dets - Dalkia/Nybit vs Valga Welg
  (Audentese Spordikool, 17:00)

Sildid: , ,

14.-15. oktoobri jalsimatka päevik

2.oktoober:
Ülemus hakkab planeerima matka Kõrvemaale, mis peaks tulema uus ja huvitav.

5.oktoober:
Ülemus meelitab ka mind jalgsimatkale. Ma ei ole sellest mõttest eriti vaimustuses, kuna väljas juba parajalt külm.

9.oktoober:
Ülemus räägib, et nädalavahtusel tuleb ilus ilm. Ma olen endiselt kõhklev. Pole ma neid ilmaennutajaid kunagi uskunud.

10.oktoober:
Ülemus moosib ikka edasi. Räägin siis ülemusele, et mul on kõige odavam magamiskott, millega on vahest ka suvel külm magada. Ülemus ei jäta jonni ja pakub välja, et toob mulle magamiskoti, millega magatakse andmete järgi ka -20 külmakraadiga. Otsustan seejärel matkajate nimekirjaga liituda.

11.oktoober:
Avastan, et mul pole korralikku matkakottigi ega jalanõusid. Ülemus "lohutab", et sellega tuleb arvestada, et jalad saavad märjaks. Ei ole üldse tore olla. Aga kuna andsin juba lubaduse minna, siis ei murra ka seda.

12.oktoober:
Ülemus toob tööle mulle lubatud magamiskoti.

13.oktoober:
18:00 - Teen poeringi, et matkaks vajalikud söögid-joogid kaasa osta. Ostetud ostud jätan töö juurde, et neid mitte kilplase kombel koju ja jägmine päev uuesti tööle mitte tassida.
23:45 - Jõuan koju ja hakkan matkaks kotti pakkima.

14.oktoober:
3:00 - Leian tee voodisse, et enne matka ka natuke magada.
7:00 - Äratus
8:00 - Tuleb välja, et seljakott on väiksem kui ma arvasin. Korjan kotist vähemvajalikud asjad välja.
8:30 - Nina välja pistes tuleb välja, et nädalaalguses lubatud ilusast ilmast pole märkigi. Vihma sajab.
9:00 - Jõuan töö juurde. Panen söögid-joogid kotti. Meisterdan magamiskoti seljakoti külge.
10:00 - Väljasõit
10:30 - Autoga Kõrvemaa metsade poole sõites tekib küsimus, et kas on mõtet üldse sellise koleda ilmaga rabasse matkama minna.
11:00 - Alustavad 10 uljaspeast matkajat, vihmakeebid seljas, raba vallutamisega.
13:00 - Käed on tänu lakkamatule vihmale jääkülmad. Sõrmed muutuvad kangeks.
14:00 - Riided, alates reitest allapoole, on läbimärjad.
15:00 - Hakkan GPS-seadme järgi orienteerudes grupijuhiks.
16:00 - Jõuame laagripaika.
16:30 - Vihmasadu jääb lõpuks järgi.
17:00 - Telgi ülespanemine. Lõpuks saab ka videokaamerale rakendust leitud.
18:00 - Vihm kimbutab taas meid, aga mitte kauaks.
19:00 - Valmistame leitud seentest sööki, mis maitseb imehästi.
20:00 - Istume lõkke ümber, kuivatame riideid lõkketule soojusega, grillime vorsti, joome kõike mida leidub, laulame.
22:30 - Leian purjakil olles telgi vabalt üles ja jään momentaalselt magama.

15.oktoober:
01:00 - Tajun läbi une, et jube palav on. Leian magamiskoti luku vaevaliselt üles ja teen selle veidi lahti, et mitte palavusse lämbuda.
07:00 - Lükkan jalgadega ennast maeitea juba mitmendat korda telgi üles serva, sest libeda magamiskoti ja kaldepeal magades leian end ikka ja jälle telgi all osas ning jalgu pole kuhugi sirutada.
08:00 - Ametlik äratus.
08:45 - Ajan ka end viimasena üles, muidu lihtsalt pakitakse mind koos telgiga kokku ja jään ühissöögist ilma.
10:00 - Seljakotid seljas, jätkame Jussi järvistu juurest matkamist Aegviidu suunas.
13:00 - Ilm on ilus, aga tekivad uued mured. Õlad on seljakoti kandmisest nii valusad, et silme eest lööb tuld. Jalad muutavad ka järjest raskemaks.
14:30 - Lõpp juba paistab silme ees ja vuhisen kiirkõnnis kõigi imestuseks tagant lonkijate hulgast vaikselt ette otsa välja.
15:00 - Aeg maas! Aegviidu poe tuur.
15:45 - Rong hakkab Tallinna poole veerema.
17:00 - Kodus.
18:00 - Väsimus on tugev. Voodi aga suur, pehme ja mõnus. Uni võtab jalust.
20:00 - Äratususkell, mis segamatult unustatud asjade hulka liigub ja magan edasi, nagu äratust poleks olnudki.

16.oktoober:
3:00 - Ajan ennast voodist püsti ja ei usu oma silmi, kui kella näen.
4:00 - Söön veidi, teen öise dušši, vaatan filmitud videomaterjali.
5:00 - Jään uuesti magama.
8:00 - Ärkan, sest käes on taas tööpäev. Matkast pole peaaegu ühtegi väsimusmärki. Hea tunne, et matk edukalt seljataga ja tervis korras. Ootan järgmist väljakutset!

PS! Ajutiselt näeb matkapilte aadressil http://www.zone.ee/lemkar/

Sildid: , , ,

Tavaline reede

Oi, mul on kohe nii mitu asja südamel, et ei teagi, kust otsast alustada!
Esiteks vist mainiks ära, et nädalavahetusel lähen ma Kõrvemaale jalgsi matkama. Ekstreemseks teevad selle matka telgis magamine ja üle raba kõndimine, mitte laudteed ega ettenähtud matkarada pidi, vaid täiesti omal käel, abiks GPS-seade ja kompass! Tõotab tulla meeliülendav seiklus. Plaanis ka videokaamera kaasa võtta!
Teiseks on paljud kindlasti avastanud, et täna on taas 13.kuupäev ja reede! Millegi pärast peetakse seda päeva vanast ajast ebaõnnelikuks. Minul pole see päev õnneks siiamaani midagi halba toonud. Täiesti tavaline päev, nagu iga teinegi, oma rõõmude ja muredega. Siin kohal mainikski ära tänase päeva negatiivseima uudise. Nimelt helistati hommikul mulle HP esindusest ja teatati, et minu digika remont, mille näidispilte ma alles hiljuti näitasin, läheks maksma u 4500kr. Võite kolm korda arvata, kas ma lasen sellise hinna eest seda remontida või mitte! Öeldi igatahes, et sensori viga...
Ning lõpetuseks... soovitage Kiisule, mida ta mulle kinkida võiks... ma ise ei oska soovida midagi! :P

Sildid: , , ,

Korvpall ees ja taga

Eesti Meitrivõitslused korvallis on juba täie hooga käima läinud, aga ma polegi veel ühtegi mängu vaatama jõudnud, samas kui eelmine aasta olin samal ajal juba mitmeid mänge näinud. Milles on asi? Asi on selles, et eelmisel aastal ostsin ma omale hooajakaardi, millega sai hooaja lõpuni tasuta mänge vaatamas käia, seal hulgas Balti liiga mänge. Kahjuks aga sel aastal hooajakaart kallines kolmandiku võrra ja me otsustasime sõbraga, et sel hooajal jääb see ostmata. Lisaks on mul sel aastal tunduvalt vähem vaba aega võrreldes eelmisega.
Küll aga käin ma ise sel aastal rohkem korvpalli mängimas! Lisaks neljapäevasele treeningule, nüüd ka reedeti ja nii vähemalt aasta lõpuni! Nii et tulekul on väga sportlik aasta lõpp!
Huvitav märkus on ka veel see, et ainuke arvutimäng, mida ma aeg-ajalt veel üldse mängin, on ka loomulikult korvpall (NBA live 2006).
Ja nüüd midagi eriskummalist. Olete näinud 236cm pikkuselist korvpallurit? Ei ole? Mina ka ei olnud! Aga siin ta on: Sun Ming Ming

Sildid:

Saag 3

Mu elamine jätab iga päevaga kodus järjest parema mulje. Eile sai lõpuks duššikardinahoidja ostetud, duššikardinad ja vannitoamatt põrandale. Lisaks veel kööki nõude kuivatusrest. Omajagu oli pusimist ka - tuli seina auke puurida, õigeid pikkuseid mõõta ning metalltorusid lühemaks saagida.
Saagimisega seoses tuli aga meelde, et peagi on kinolinadele jõudmas juba teine järg filmile Saw (Saag). Õudusfilmi fännid on kindlasti ka juba SAW III treileri ära vaadanud, aga kui mõnel huvilisel on veel nägemata, siis treileri saab omale arvutisse tõmmata siit!

Sildid: ,

Kingitus iseendale - muusikal!

Ja taas on juhtunud see, mida varemgi juba mitmeid kordi juhtunud. Nimelt võin täna taas öelda, et lähen muusikali vaatama. Seekord siis muusikali Fame ja täpsemalt 3.novembril, päev enne minu sünnipäeva. Hetkel meenuvad nähtud muusikalidest Tuhkatriinu, Grease ja Hüljatud, üks parem kui teine. Vahepeal olid lauasahtlis ka piletid muusikalile West Side Story, aga need piletid olin kahjuks sunnitud maha müüma.
Egas midagi. Tuleb ülikond taas kapist välja otsida ja kolmandat novembrit ootama jääda!

Sildid:

Aastad pole vennad!

Pole kuu aegagi mööda läinud, kui ma olen juba kolm korda kinos käinud! See on minu puhul täiesti ebatavaline. Eelmisel aastal vist käisingi kokku ehk kolm korda kinos. Aga peab mainima, et kinos on hea käia. Suurelt ekraanilt ja hea heliga on ikka nauditav filme vaadata! Arvan, et viimane kinos käimine, mis leidis aset nüüd 4. oktoobril, ei jäänud mul viimaseks kinokülastuseks sel aastal!

Sildid:

Kellegi vana on mõne jaoks uus!

Huvitav! Hakkasin mõtlema, et kas see on juhus, või saabki mul traditsiooniks vanade ja kasutatud asjade soetamine. Alles rääkisin kasutatuna soetatud digikast, kui täna pean taaskord tunnistama, et juba täna õhtul olen ma taas kahe "uue" asja võrra rikkam. "Uue" all ma pean just silmas siis kellegi "vana". Töölt saan 17'' monitori, mis näitab oma vana väljanägimise poolest ikka veel suht korralikku pilti, samas kui kodus on mul 15'' monitor, mille pilt on udune (kõik, kes seda näevad, küsivad, et kuidas ma seal monitori taga istuda saan). Teiseks "uueks" asjaks on suur madrats, mille soetamisest ma juba ammu mõelnud olen, aga mille soetamiseni ma jõudnud pole. Nüüd aga tegi üks sõber soodsa pakkumise ja ma ei saa sellest loobuda. Seda enam, et uude elukohta oleks korralikku magamisaset hädasti vaja!
Mis siis veel uut? Täna toimub näiteks esmakordselt ER korvpalli treening. Eks siis õhtul olen targem, kui hästi töökaaslased korvpalli mängivad. Millalgi pidi meil igatahes mingi mäng ka tulema sel aastal! Eks siis, kui targem olen, räägin lähemalt. Edasilükkunud jalgpallimatšist Postimehega pole aga ei kippu ega kõppu enam. Veel võiks uudisena ära märkida, et sel nädalavahetusel külastan taas Rakveret. Viimati käisin seal 3 nädalat tagasi (hakkab vist traditsiooniks juba kujunema).
Aga nüüd... monitori koju transportima! =)

Sildid: ,

Sügis tuleb piltideta

Minu peegeldigikaamera, mille ma alles suve alguses ülemuselt ära ostsin, on põhimõtteliselt otsad andnud. Alguses hakkasid vaikselt mõndadesse piltidesse triibud horisontaalselt tekkima, hiljem oli see eriti märgatav eredama valguse poole pildistades. Mõne pildi möödudes loksus aga asi paika ja sai jälle pilte teha, kuigi aparaadi peale kindel ei saanud enam olla. Viimastel nädalatel ma pole aga enam üldse pilte teinud, sest korralikku pilti polegi enam võimalik saada. Ja eile otsustas aparaat vaid lihtsalt triipe jäädvustada. Mõned näited ka teile allpool!Sildid:

Iga asi saab kord otsa!

Aga mina sean nüüd sammud Elisa esindusse, et lõpetada natuke üle viie aasta kestnud leping. Mitte selle pärast, et mul midagi Elisa vastu oleks, aga mul on see number seisnud põhimõtteliselt kasutamata juba peaaegu kaks aastat. Ja mismõttega ma ikka seda kuumaksu niisama tühja maksan. Ühesõnaga, juba mõne tunni pärast, ei ole mul enam numbrit 56603581. Endiselt jääb aga number, mis lõppeb numbritega 2004 ja mille ma ka sain 2004ndal aastal. Hea juhus oli ikka! Lisaks on mul veel siis Kiisuga suhtlemiseks Rate-kõnekaart ning täiesti kasutamata Simpel-kõnekaart. Siinkohal mainiks ära ka hea kokkusattumuse - Kiisu ja minu rate-numbri erinevus on ainult viimases numbris, ühel on lõpus 2, teisel 3. Pikkasid numbreid ma ei hakka teadagi mis põhjustel välja tooma. Kel vaja teada, see teab või küsib. Aga simpel-kõnekaardi ma võin oksionikorras maha müüa! irw...

Sildid:

Kuu ei ole päike!

Vähe sellest, et mul kodus on praegu käed-jalad tööd täis, algas ka töö juures uus nädal töötähetunni all. Ja nii tõenäoliselt nädala lõpuni. Töö juures käib uue foonika ehitus, kodus aga suured koristustööd, ilma milleta seal uues kohas poleks võimalik lihtsalt normaalselt elada. Remondist ärme veel räägi, selleni ma jõuan vast novembris-detsembris heal juhul. Praegu on kodus ka gaasipliidi ja pesumasina paigaldamisega omajagu pusimist. Aga hoolimata sellest, et mul nii kodus kui tööl kiire on, jõuan ikka natukeseks aja maha võtta ja blogisse midagi kirjutada (see oli nüüd kivi Pauli kapsaaeda :P ).
Aga järgmine lõik on pühendatud minu Kiisule. Sest täna on möödas täpselt üks kuu päevast, mis ei unune mul iial. Tänu temale on mu viimane kuu olnud täis rõõme. Vahest ka natuke kurbust, aga see jääb rõõmuhetkede varju. Kõik mis halb, see ununeb, kõik mis hea, püsib meeles. Tänan Kiisu, et mu ellu tulid! ;)

Sildid: , ,