Elame - näeme!

Nii, kui nüüd kõik hästi läheb, siis on mul homme õhtuks kolitud ja vana korter probleemideta üle antud. Pühapäev on kordaläinud siis, kui saab uues elukohas koristatud ja hubasemaks elamist muudetud. Ja kui imesid ei juhtu, siis tuleb järgmine postitus siia esmaspäeva hommikul, mil ma olen kas rõõmus ja õnnelik või väsinud ja masenduses! Eks me näe!

Sildid: ,

Kolimisrõõmud!

Nii! Ja nüüd koju kolima! Ülemus on mul nii mõistev, et lubas mind lausa varem selleks töölt ära. Homme õhtul sama lugu ja nii ka laupäeval päev otsa. Pühapäevaks peaksin olema kolitud! Ja siis tuleb hakata uues kohas majandama. Jube! Remonti võiks ka uues üürikorteris teha, aga kust ma selle aja võtan...

Sildid:

Uued tuuled puhumas!

Hip-hop-hurraa! Täna sain siis uue elukoha võtmed kätte! Nii et homme läheb juba vist väikseks kolimiseks. Täna olen alles töö juures praegu, nii et täna vist ei jõua tõesti kolimisega tegeleda. Aga eks kõige hullem on alles ees. Nädalavahetus on mul igatahes nüüd sisustatud. Igatahes, tuju on hea, tänu Kiisule, nii et mida veel paremat tahta. Ja muide, võimalik, et uude elukohta hangingi omale päriselt ühe kassipoja. Just äsja sain ka ühe pakkumise pooljuhuslikult - kahe ja poole kuune kiisu, on pakkuda nii emast kui isast. Kumba eelistada? Infoks nii palju, et elukohaks saab olema korter ja seega tegemist toakassiga.

Sildid:

Uus kriminaalsari "Ohtlik Lend"

Eile sattusin täiesti pooljuhuslikult ETV kanalilt vaatama eesti seriaali. Kohe esimeste minutite järel avastasin, et tegu on millegi huvitavaga. Ja mida aeg edasi, seda huvitavamaks läks. Nähtu meenutas kangesti tuntud seriaali "X-Files" ja Eesti kohta oli seriaal väga nauditavalt tehtud. Kiskus kohe vaatama. Viimati tundus nii põnevana kunagi ammu (u 10a tagasi) ainult üks osa seriaalist eetrisse jõudnud mingi noorte seriaal, millest ma mäletan praegu vaid niipalju, et seal mängis Emil Rutiku ja tegevus toimus suvel ning sündmustikus oli ka mingi pomm (kohvri näol vist). Kahjuks raha puuduse tõttu (nii ma vähemalt praegu arvan) jäi selle seriaali edasitootmine pooleli. Eilse seriaali vaatamise käigus aga tekkisid järjest uued küsimused: Mis kell see juba algas? Kas tegu on mingi seriaali või täispika mängufilmiga? Miks ma sellest midagi varem kuulnud pole? Mis on selle seriaali nimi? jne jne. Täna siis uurisin välja, et tegu on uue eestimaise kriminaalsarjaga Ohtlik Lend, mida on kokku klopsitud õnneks või kahjuks tervelt 12 osa. Eile oli eetris siis seriaali teine osa. Soovitan seda soojalt kõigile vaadata. Eesti omi asju tuleb ikka vaadata...
Ja nüüd väike huvitav lõik. Avastasin äsja kaks uut sooloartisti, kes varem tuntud bändi liikmetena. Üks neist on Black Eyed Peasi laulja Fergie ja teine kodumaise bändi Nexuse Janne. Tore, ootan mõlemalt tulevikus head muusikat. Annet selleks peaks mõlemil igatahes olema!

Sildid: ,

Hullumaja!

Täitsa lõpp, ma olen oma seljale liiga teinud. Reedest saadik juba teeb aeg-ajalt valu. Ei saa rahulikult kummardadagi. Kunagi tegi ka natuke valu, aga viimasel ajal oli see mure murtud, nüüd aga jälle. Tuleb vist lähiajal füüsilise tööga rahulikumalt võtta.
Avastasin veel, et selle nädalaga saabki ju september läbi. Järelikult tuleb mul sel nädalal kõvasti kolima hakata. Oktoobrist peab praegune korter vaba olema. Hetkel on tööl hullumaja, nädala lõpus aga kodus siis. Kokkuvõtteks - tuleb hullumeelne nädal!

Sildid: ,

Täitsa Tartus omadega...

Istun hetkel toolil, mille seljatuge võib vaid jutumärkides nimetada, sest sellele "seljatoele" küll selga toetada ei saa. Järgmisel hetkel olen lihtsalt nagu lamamistoolil, mida suviti rannas peesitajate all näha võib. Kõrval on muusika keskus, kust hetkel kõlab Evenesence´i looming. Pool tundi tagasi käisin dušši all, päeval aga kinos Ekraan. Just - Ekraan! Olen Tartus! Juba eilsest õhtust saadik ja tagasi Tallinna jõuan homme õhtul, mil saan kokku uuesti tõenäolise uue üürikorteri peremehega, et täpsemalt plaanid paika panna. Tartu on tõeliselt rahulik linn võrreldes Tallinnaga. Ja kuigi ta on Eestis suuruselt teine linn, siis kõik vajalik on kesklinnas käe-jala ulatuses. Vähemalt selline mulje on mulle jäänud. Aga aitab lobast. Lähen teise tuppa, kus ootab mind miskit magusat ;-)

Sildid: , ,

Blogi sai aastaseks!

Ja ongi aasta möödas sellest ajast, kui sai esimene postitus oma blogisse tehtud! Tundub, nagu oleks see olnud alles mõni kuu tagasi. Aeg lendab lihtsalt nii kiiresti! Eks oli ka aegu, kus vaikus võttis maad blogis mitmeid päevi ja isegi nädalaid, aga see ei tähendanud mitte kunagi seda, et mu blogi välja sureb.
Aasta on kenasti möödunud. Selle aja jooksul olen teinud 127 postitust, blogi on saanud vahepeal uue kuue ja olen saanud kinnitust, et mu blogil on potentsiaalseid lugejaid, kelle pärast seda kõike teha julgelt ka järgmine aasta aega. Siinkohal tänaksingi kõiki lugejaid ja veel enam kõiki kaasamõtlejaid ja kommenteerijaid. Kingitusi ja lilli ma blogi sünnipäeva puhul ei palu. Ainuke, mida soovin, on ehk see, et mida ma veel võiksin ja saaksin teha, et mu blogi teie jaoks atraktiivsem oleks?

Sildid:

Pangakaardid olemas, üürikorter ka peaaegu!

Vahepeal on nii mõndagi märkimisväärset juhtunud!
Kolmapäeval sain kätte uued pangakaardid. Kuna aga vahepeal kaduma läinud rahakott välja ilmus, siis vanade pangakaartidega võin lutsu visata. Aga ma ei mäletagi, mil pangas oleks saanud nii palju allkirju anda. Kui õigesti mäletan, siis kolm lepingutele alla ja kaks allkirja pangakaartide tagaküljele. Kui esimene allkiri tuli suht väärakas, siis viimane tuli juba väga kena. =)
Mis siis veel? Uue elukoha leidsin vist. Kõrvalmajja kohe. Nii et pole vaja pikalt kolida. Korter on suurem ja odavam! Mida sa hing veel ihkad. Kui seal veidi remonti ka teha, siis saaks väga hubase elamise. Kõige ekstreemsem oli muidugi korteri vaatamise juures see, et korteri omanik on venelasest vanaproua, kellega tuli vene keeles hakkama saada. Kes mind paremini tunnevad, need vast teavad, et vene keel ei ole minule meelepärane. Aga tundub, et sain hakkama. Muidugi õnneks tänu sellele, et omanik rääkis ise enamuse ajast ja minu peamine sõna oli lihtsalt "Harašo".
Praegu aga ootan tööpäeva lõppu, mil saab Tartusse põrutada. Kui kauaks, eks seda näitab aeg!
Dasvidanie!

Sildid: ,

Väike, aga tubli digikas

Teate, mida ma tahaks. Ma tahaks omale väikest digikaamerat, mida võiks koguaeg kaasas kanda ja mida saaks igal ajal kasutada, kui vajadus tekib. Ei taha midagi kallist, lihtsalt tavalist. Ja mille näitajad kannatavad kriitikat. Näiteks midagi sellist.

Sildid:

Vähem loba

Räägiks midagi huvitavat ka või? Aga mis on huvitav? Mida ma peaksin kirjutama, et teil oleks huvitav lugeda ja mida samas oleks minulgi huvitav kunagi uuesti lugeda. Vahest tundub mulle, et kirjutan midagi ebahuvitavat, samas aga saan sellest alles hiljem aru. Aga eks ta olegi nii, ühtesid huvitav üks asi, teisi teine. Nii ka minu blogiga ja sellega, millest ma siia kriban.
Reedel sai käidud Märjamaal, kuna üks sõber, kes seal elab, läheb kolmeks aastaks Hollandisse tööle. Aga asi, mis selle õhtu eriti meeldejäävaks tegi, oli autosaun! Soovitan soojalt kõigile, tasub proovimist. Sai korralik punkt suvele pandud. Isegi grillvorsti sai veel söödud, nüüd vist küll viimast korda sel aastal. Ja tore oli taas sõpru koos näha!
Laupäeval käisin Rakveres üle pika aja. Mida aeg edasi, seda vähem ma Rakverre jõuan. On lihtsalt muid tegemisi ja plaane nii palju. Sel korral aga olin kohustatud Rakverre minema, sest pidasime ema sünnipäeva, ja minule suureks üllatuseks olid ka igasugused erinevad sugulased kohale tulnud, isegi isa vend Pärnust! Pidi ikka tahtmine olema, et nii pikka sõitu üheks õhtuks ette võtta.
Pühapäeva veetsin ainult magades ja logeledes. Avastasin, et pühapäev ongi jäänud mulle põhimõtteliselt ainukeseks päevaks, kus ma tõeliselt puhata saan.
Eile käisin aga piljardit mängimas. Kahe inimesega, kellega polnud enne taolist tegevust harrastanudki varem. Veel enam, ühte mängukaaslast ma polnud varem näinudki. Aga asi, mis meid kolme omavahel seob, on Subclub.
Aga nagu öeldakse - pikk jutt, sitt jutt. Niisiis tõmban nüüd otsad kokku ja püüan edaspidi vähem tühja loba ajada. Ehtne näide liigsest lobast oli pühapäeval, kus vend avastas, et ma olen vahepeal nii palju kirjutanud, nii et ta ei viitsinudki vaevaks võtta ja kõike läbi lugeda. Lõpp!

Sildid: , , , , , ,

Vanadus või mis?

Mulle heidetakse viimasel ajal ette, et kipun unustama. Kaotasin rahakoti ära ja ei suutnud kaks päeva leida, lõpuks tuli välja et oli kodus laua peal, lihtsalt veidi monitori all peidus. Pillan asju maha - tööriistakohver töö juures, virn cd-plaate, sendid rahakoti vahelt, värava pult. Hakkan vist vanaks jääma! =)

Sildid:

Korvpalli haige

Eile algas mul järjekordne korvpalli hooaeg. Viimati mängisin juuni kuu alguses korvpalli. Uskumatult hästi läksid visked. Pallitunnetus polnud ikka kuhugi suvega kadunud. Isegi paar kolmest sahises läbi korvirõnga, mida vahel ei juhtu kordagi. Ainult võhmast jäi veidi puudust, aga see tuleb ajaga! Sel hooajal on plaanis teha ka meil kossusärgid, sellised kahepoolsed ja numbritega. Enne tuleks ainult võimalikult odav tegemisekoht leida... Aga jah, korvpall on minu jaoks tõeline maiuspala. Ootasin seda esimest hooaja mängu nagu väike laps oma sünnipäeva. Mõnus!

Sildid:

Rahakott kadunud

Rahakott on kadunud. Teadmata kuhu. Koos dokumentidega. Mul ei ole jututuju!

Sildid:

Lapsepõlve meenutamas...

Mõni aeg tagasi sain teha midagi sellist, mida polnud juba aastaid praktiseerinud. Nimelt aitasin kahel poisipõnnil suurt pilti värviraamatus värvida! Ja tuleb tunnistada, et väga vahva oli üle pika aja lapsepõlve meenutada...

Sildid:

Eesti on pisike!

Mõned nutikamad on kindlasti aru juba saanud, et õhtuti on mu blogis vaikus. Vähemalt minu poolt! Ilma internetita on väikseid raskusi. Seega tuleb mul sissekandeid lähiajal teha hommikuti ja päevasel ajal, kuni tööl olen. Nädalavahetustel võib erandeid tulla.
Siinkohal tahakski rääkida eilsest õhtust. Ühest uskumatust kokkusattumusest. Et see juhus teile sama suurena tunduks, alustan algusest...
Jutu peategelane on üks nõbu, mitte minu nõbu. Üks inimene on mulle umbes pool aastat rääkinud oma nõbust. Et kui lõbus neil koos on ja mida kõike nad koos teevad ja et nõbu elab Viljandimaal jne. Ühesõnaga, kuni eilseni polnud ma teda kordagi näinud (välja arvatud piltidelt) ega rääkinud. Olin parasjagu liikumas töölt kodu poole, u kaheksa ajal õhtul. Ja tahtsin koju sõita bussiga, millega oleks otse kodu lähedale saanud. Kuna antud bussini oli palju aega, siis otsustasin astuda teise bussi peale, millega sain pool koduteed läbitud. Juba peale tööd oli mul meeletu joogijanu ja ümberistumise vahepeal sain ilusasti juhust kasutada ja peatuse kõrval asuvast joogipoest juua osta. Poest välja tulles jäi kõrv raadiot Sky Plus kuulatama(kõlar oli veetud juhtmega kõrval asuvast kasiinost õue), sest sealt öeldi ühe uue loo nimi (Kallis ära küsi), mis mulle viimasel ajal on meeldima hakanud. Edasi kuulates tuli välja, et see oli soovilugu, mida soovis hetkel eetrisse helistanud tütarlaps. Ja kuna ma jäin raadiot kuulama, sest tahtsin nimetatud lugu kuulata trolli ootamise ajal, siis kuulsin ka loomulikult dialoogi saatejuhi ja helistanu vahel. Kui küsiti helistaja nime, siis mõtlesin, et väga huvitav, ühel nõbul on sama nimi. Kui aga kuulsin ka asukohta, milleks helistaja ütles Viljandi, siis jäin juba edasi põnevusega raadiot kuulama, et teada saada, kas tõesti on tegu tolle isikuga, kellest ma vaid palju igasuguseid jutte kuulnud olen. Ja tuligi välja, et tegu oli justnimelt eelpool mainitud inimesega, seda muidugi peale ülekontrollimist, sest inimesi on palju ja oleks võinud ka ju mõni teine samanimeline Viljandist olla, kes soovib sama lugu, mille saatis mulle tuttav, kes oma nõbust mulle rääkinud on.
Jube pikk lause tuli nüüd viimane, aga ma ei saanud kuidagi pidama! Ja siiamaanigi veel, ausalt öeldes, tundub see kokkusattumus jube naljakas. Olen seda ennegi öelnud ja ütlen veel, et Maailm on ikka väike, Eesti pisike ja Tallinn tilluke! =)
Oma postituse ma lõpetan õnnesoovidega emale, mida ta tõenäoliselt mitte kunagi lugema ei satu, juhul kui ma seda talle ise ei näita, aga teadku siis mu blogi lugejad, et mu emal on täna sünnipäev. Huvitava fakti märgiks ka siinkohal ära - ema on sündinud 53ndal aastal ja täna on tal 53.sünnipäev! Kui ma nüüd enda peale mõtlen, siis minul tekib samalaadne olukord alles 2062.aastal, kui ma saan 81aastaseks ja samas olen 81.aastal sündinud! Huvitav, kas ma elangi üldse nii kaua?
Tulid meelde ka ühed laulusõnad emale. Ei tea, kas viga on minu mälus või mis, aga millegi pärast ma mäletasin neid sõnu natuke teisiti. Internetist ma leidsin igatahes sellised sõnad:

Ema, kui mina kord suureks saan,
kingin siis sinule linna,
millel on hõbedast väravad,
kullast ja maalitud sillad.

Ema, kui mina kord suureks saan,
kingin siis sinule pärlid.
Ise nad kenasti paelale a'an,
sinised, punased, valged.

Ema, kui mina kord suureks saan,
kas sa siis tuled mu juurde?
Istud mu voodil ja jutustad
kuni ma silmaksed sulen.

Ema, kui mina kord suureks saan,
kas sa siis jääd minu juurde?
Üksi on õhtud nii igavad,
katustel mänglevad tuuled.

Sildid: , ,

Enne ja nüüd

Enne:
Tööpäev lõppenud, läksin koju. Panin arvuti käima, läksin internetti. Panin muusika arvutist mängima. Lugesin internetis saabunud kirju, käisin huvipakkuvates foorumites, rääkisin msnis poole ööni juttu. Ahjaa, ja vahel tuli meelde ka, et kõht on tühi ja vahest isegi viitsisin süüa teha...

Nüüd:
Tööpäev lõppenud, lähen teist tööd tegema. Koju jõuan alles pimedas. Koju jõudes panen arvuti käima ja muusika mängima. Läheks internetti, aga... internetti enam pole! Panen huvi pärast teleka käima, mida varem juhtus harva. Igavuse peletamiseks teen süüa. Isegi koristan vahest! Magama saan juba keskööst, rõhutan sõna juba!

Kokkuvõtteks:
Ilma internetita on ikka jube imelik olla. Alguses ei oskagi kohe midagi arvuti taga teha. Esimest korda üle ma ei tea kui pika aja juhtus eile selline imelik asi, et õhtul ei pannudki üldse enam arvutit tööle. Ei näinud nagu vajadust...
Ja nüüd on juba kolm nädalat täis, kus ma käin ka teist tööd tegemas, mitte igapäev, aga nii kui vaba aega leidub. See on väsitav, aga tasuv.
Ja miks mul on selline tunne, et elu läheb allamäge mul praegu? Internet võeti ära, oktoobrist võetakse ka elukoht ära, töökoht on veel alles...hmm, huvitav kui kauaks? Aga on üks põhjus, miks ma veel elurõõmus olen. Mõned teavad seda! =)

Sildid: , ,

Unarusse jäetud kohad!

Möödunud laupäeval sai taas üle pika aja kinos käidud, sel korral Coca-Cola Plazas, filmi "Minu endine superpruut" vaatamas. Eelmine kord käisin kinos vist aasta alguses viimati ja siis oli kohaks kino Kosmos. Nii et kinos käimine on muutunud minu jaoks juba suht eriliseks sündmuseks, sest paar korda aastas kinos käia on ikka vähe. Aga ega mina pole süüdi, et tänapäeval on veel muidki võimalusi filmide vaatamiseks nii palju. Aga tuleb tunnistada, et kinos on mõnus olla, eriti veel siis, kui on meeldiv kaaslane.
Samuti sai taas üle pika aja käidud vanalinnas Compressoris pannkooki söömas, mis oli endiselt sama hea nagu vanasti, kui sai lausa mitu korda kuus vahest seal käidud! See on koht, kus peaksid kõik korra ära käima, siis teate, millest ma räägin...
Nädalavahetuse sündmustest veel nii palju, et vend koliski Rakverre. Pühapäev oli seega mul sisustatud elamise korrastamisega, millega ma ka täna veel jätkan.

Sildid: ,

Postimees vs Eesti Raadio jalgpallis

Järgmise nädala neljapäev tõotab tulla taaskord väga meeldejääv. Nimelt mängime teiste töötajatega Postimehe meeskonna vastu jalgpalli. Viimati sai mängitud Eesti Raadio eest jalgpalli alles hiljuti, augustis suvepäevadel ETV vastu ja seal võitsime 5:1, ja üllatuseks lõin ma 2 väravat, õnnega pooleks muidugi! Aga et siis kõik, kes saavad või kes tahavad, võivad ju järgmine neljapäev, 14.septembril, kell 14 Kalevi Keskstaadionile mulle kaasa elama tulla! ;-)

Sildid:

Kõik kordub taas!

Eile õhtul pakkis vend asju kottidesse... Täna hommikul tegeles köögis sama tegevusega venna tüdruk... Seda kõike sellepärast, et juba homme kolivad nad Rakverre. Uskumatu! Vend vahetab elukohta! Ja oleks siis Tallinna siseselt, aga ei... Ta läheb Rakverre! Mulle vist jõuab alles mõne aja pärast see kohale. Ei kujuta ettegi praegu end kõike tegemas, mida varem sai vennaga tehtud - korvpalli mängimine, rulluisutamine jne.Vähe sellest, et vend kolib, tuleb ka mul oktoobriks uus elukoht leida. Ja jälle kordub kõik taas... Õnneks pole vaja mul enam nii palju pakkida, kuna paljud asjad, mis ma venna poole kolisin, on mul endiselt ilusasti pakitud. Tuleb vist tõsiselt oma korteri ostmise peale mõtlema hakata! Kaua võib kolida!? Nüüd siis otsin omale juba seitsmendat elukohta Tallinnas...

Sildid:

Muusikalist ja lõikuspeost

Mõtlesin mina pühapäeval, et võiks minna muusikali Romeo ja Julia vaatama, aga esmaspäeval uurima asudes, tuli välja, et ma olen lootusetult hiljaks selle ideega jäänud. Esiteks on enamus etendustest juba välja müüdud ja mõned, kus veel pileteid saab, on kas üksikud kohad järel, või siis need kõige kallimad piletid, aga nii palju ma ka välja käia selle muusikali eest ei raatsi. Ühesõnaga, kui leidub keegi või kellegi tuttavaid, kellel peaks kaks piletit üle jääma mingil põhjusel, võtku minuga ühendust! ;)
Teiseks avastasin eile, et tulemas on Pärimusmuusika lõikuspidu! Juba neljandat korda, aga ma pole sinna veel kordagi jõudnud. Sel aastal on see koguni kahepäevane. Tahaks väga sinna jõuda, aga kardan, et samal nädalavahetusel on vanaema sünnipäev. Sisetunne ütleb, et kuigi ma tahaks sinna lõikuspeole minna, ei jõua ma sinna... Aga kõikidele teistele folklastele soovitan küll soojalt sinna minna!

Sildid: ,

Vihkan herilasi...

Juba lapsepõlves ei meeldinud mulle igusugused mesilase ja herilase taolised putukad. Ei teagi, miks! Ei meenu igatahes, et mul väiksena oleks herilastega mingi väga negatiivne kogemus olnud. Igatahes ei suuda ma nende läheduses viibida ja vanasti hakkasin veel kohe kätega vehkima ja jooksin minema, kui mõnd herilast nägin. Igatahes oskasin ma nädal aega tagasi nelja päeva jooksul kaks korda nõelata saada. Suht süütutes olukordades. Esimene kord läksin ühte kuuri, kus oli herilase pesa, läksin vaid mõneks sekundiks, aga nii kui sisse astusin, sain õla-kaela piirkonda nõelata. Hea siis, et ainult üks herilane otsustas mind nõelata, mitte terve pesakond. Ok, see polnud hullu - paar tundi valu ja asi unustatud. Aga neli päeva hiljem oskas herilane mu soki peale end nii sättida muruniitmise ajal, et nõelas läbi soki, nagu vana kala. Kurat, kus see tegi valu. Hambad ristis aga niitsin edasi, ise pooleldi longates. Valu läks esialgu samuti mõne tunni möödudes üle, aga see järel läks jalg paiste ning siis ei saanud enam hästi ei istuda ega astuda. Lõppude lõpuks hakkas paar päeva hiljem veel see nõelamiskoht kõõluse juures sügelema, nii jubedalt, et ei saanud kahel õhtul järjest rahulikult magamagi jääda. Seejärel mõtlesin, et ega kaks ilma kolmandata jää, aga õnneks siiamaani pole kolmandat laksu tulnud! Loodan, et ei tule ka. Mäletan korda, kus ma dressipluuset nagist võttes panin kogemata pöidla herilase peale ja saadud sutsaka järel pöial teisest pöidlast kaks korda suuremaks läks. Praegu tundub see naljakas, aga siis kui see juhtus, küll mitte. Ühesõnaga - herilased on ikka ühed mõtetud loomad (või kes iganes nad ka poleks). Ja üks asi on veel kindel! Mesinikuks ma ei hakka! =)

Sildid:

Muusikakanal MTV Eesti

Nii-nii! Kohe-kohe alustab siis MTV Eesti! Kõigil nüüd telekapuldid üles otsida ja järgi kaeda, kas on ka miskit uut ja huvitavat! Ja kas ei ole subtiitrites trükivigu! =)

Sildid:

Eriline!


See postitus on väga eriline! Sest see on pühendatud ühele erilisele inimesele, kellel on täna teistest erilisem päev ja kellega meil oli üleeile eriliselt ilus koosolemine!

Sildid:

Moeröögatus!

Lõpuks ometi on ilusad ilmad läbi! Miks lõpuks ometi? Aga vot sellepärast, et mulle ei meeldinud absoluutselt tänavuse aasta päikeseprillide mood! Ärge naerge nüüd! :D Päriselt ka! Naistel oli pool nägu varjatud, nägid välja nagu mesilased. Selline mulje jäi kohati nagu oleks neil silmad siniseks löödud või lihtsalt paistes, et nad nii suuri päikeseprille peavad kandma. Mõnele võis ju tunduda ilus, maitse üle ei vaielda, aga mina ütlen, et see moeröögatus oli nüüd küll kole!

Sildid:

1.september

Kui ma 1.septembril tööle kõndisin (mis on viimasel ajal harva esinev nähtus, sest ma käin rattaga hoopis tööl), nägin paljusid lapsi, igas vanuses, lilled käes kõndimas. Ilma pikema mõtlemata oli põhjus selge. Oli ju esimene koolipäev koolijütsidel. Ilus oli vaadata õpilasi, viksis ja viisakad, lilled käes! :)

Sildid: