Puhkus hakkab lõppema

Homme samal ajal ma liigun juba Tallinna poole. Ees ootavad firma suvepäevad, kahe sõbra sünnipäevad, kontsert lauluväljakul ja töökaaslase sünnipäev. Ning siis ongi puhkus läbi! See aeg, mis ma siin Rakveres olin, tegelesin ma tõesti pea ainult puhkamisega...
Vihma sajab hetkel... loodan, et firma suvepäevadel reede õhtul ja pühapäeva õhtul kortsertil on kuiv, kuigi vihm mind nüüd nii väga ka ei häiri. Seni, kuni ma siin tasapisi kirjutan, on vihm juba järgi jäänud ja paistab päike! Käisin vaatamas, et teavas on ka vikerkaar - ilus!
Täna mängib Eesti jalgpalli Makedooniaga. Tõotab tulla põnev ja pingeline mäng! Vaja enne veel poes käia ja näksimist vist kõrvale osta, et oleks huvitavam vaadata. Loodame siis, et Eesti alustab järjekordset valiktsüklit ikka võiduga!

Sildid: , ,

Ei piljard läe mul meelest...

Eile sai lõpuks jalad kõhu alt välja võetud ja piljardit mängimas käidud! Viimati mängisin vist suve alguses millalgi, aga ei ole mu mängimisosavus kuhugi kadunud. Nii et kui keegi tahab endale head vastast piljardis, siis väljakutsed on oodatud! :D
Täna aga, kui ilm nüüd ära ei keera, siis vist lähen kontertile "Viimane lend", kus esinevad Meie Mees, Smilers ja Tanel Padar & The Sun. Neist kõige vähem huvitab mind Meie Mehe kontsert, aga Smilers ja Tanel Padar koos The Suniga kuuluvad vaieldamatult minu lemmikute hulka Eesti popartistide hulgast. Sõbrad, nüüd siis teate, kust mind täna* leida!

-----
* tuli välja, et täna ma vist ikka ei lähe kontserti vaatama, vaid pühapäeval, Tallinnas alles!

Sildid: ,

Totaalne laiskus!

Ma ei tea mis toimub, aga ma ei viitsi mitte midagi teha. See kolimine, mis kestis mul pool puhkust, võttis mult nii palju energiat ära, et nüüd ei viitsi enam mitte midagi teha. Ja seoses sellega pole ka nagu blogisse midagi kirjutada. Aga seoses selle mittemillegi tegemisega võib tekkida ühel momendil igavuse hetk. Ja mida siis peale hakata? Üks koht, kus ma oma igavusest olen võitu saanud internetis, on www.jippii.com (vanasti www.jippii.ee), kus ma siis mängin näiteks piljardit. Ja ega rohkem eriti taolisi kohti ei teagi. Kaarel lubas mulle oma blogis, kui ta Ameerikasse tagasi jõuab, mõned lingid anda, kus ta oma meelt lahutab. Oleks tore, kui keegi veel midagi mulle omalt poolt soovitaks. On ju igasuguseid naljakaid netilehti, kus saab midagi huvitavat näha, teha, lugeda. Kui mul kunagi igav jälle, siis teaks, kuhu minna ja mida vaadata! =)

Sildid:

Unenägude saaga jätkub!

Mul ei ole täna jälle suurt midagi targemat kirjutada, kui rääkida oma unenäost. Täna öösel nägin unes, kuidas mulle püüti selgeks teha, et ma olen üks erand maakera peal ja minu tähtkuju ei olegi skorpion vaid hoopis astronaut! No comments...

Ja seda võiks ka mainida, et jälgisin täna esimest päeva kergejõustiku EM'i ja valisin täitsa õige päeva - hõbe ja pronks Eestisse! Kena ju!

Sildid: ,

Kolitud!

Hämmastav, aga ma nägin täna öösel oma korterit, nüüd võib vist öelda isegi, et oma endist korterit unes...

Sildid:

Lõpupidu!

Ja lähebki täna vist kolimiseks. Võttis aega mis ta võttis, aga pakitud sain oma asjad. Nüüd vaja veel arvuti kokku pakkida ja võib auto järgi asjadele kutsuda. Kuna täna õhtu on suure tõenäolsusega viimane mul siin vanas korteris, siis pean sõpradega ka väikse peokese siin täna maha! Ei taha ju niisama korterit hüljata...

Sildid: ,

Subclubi teine kokkutulek!

Nii, kohe on minek Võrtsjärve äärde, kus saab toimuma Subclubi teine suurem kokkutulek ja mille peavedajaks olen mina. Viimasel kahel päeval mul polegi olnud muud teha, kui selle ürituse organiseerimisega tegeleda. Õnneks on mõned inimesed mul ka abiks olnud. Kolimine on täitsa tahaplaanile jäänud praegu, aga arvan, et järgmise nädala alguses saan kolitud. Egas siis midagi... loodan, et see tulev üritus läheb libedalt. Eelmisest aastast on vaid head mälestused!

Sildid: ,