Vana lõpp on uue algus!

Mõned loetud päevad veel ja ongi aeg mul Mustamäe korteriga hüvasti jätta. Olgugi, et ma elasin siin ainult pea 2 aastat, sai see korter mulle siiski väga armsaks. Tunnen end siin väga hubaselt ja kindlana. Kahjuks üürikorteritega ongi see mure, et ükspäev nendes elu lõppeb ja tuleb edasi liikuda. Hetkel mul uut kindlat kohta polegi, aga küll ma leian. Tagavaravariant on hetkel vähemalt olemas. Aga ükskõik, kuhu ma ka praegu ei koliks, jään siinset korterit ikkagi veel kaua meenutama. Selle korteriga algas mu täiesti iseseisev elu, varem olin tuba kellegagi alati jaganud ning sündmuseid on olnud palju, mida siit korterist mõtteis endaga kaasa võtta. Oijah, olid ajad! Jätkan nüüd pakkimisega. Arvan, et veerand asjadest on pakitud. Mida lõpu poole jõuan, seda kurvemaks muutun... aga elu läheb õnneks edasi... tulevad uued elukohad ja uued mälestused nendega... loodetavasti veel paremad!

Sildid: ,

Mälu rohkem - pilte rohkem!

Torman peagi Läänemaale mingisse turismitallu puhkama! Koos maitsvate söökide, heade jookide, kuuma sauna ja parimate sõpradega tõotab tulla sellest meeldejääv üritus. Ja nagu rusikas silma auku, sai nüüd täna ka digikale suurem mälukaart ostetud. Varasema 128Mb asemel on nüüd mu digiaparaadi sees 512Mb suurune mälukaart. Mis nüüd viga klõpsida, ei pea enam kokku hoidma!

Sildid: ,

Linnalehe müstiline kadumine

Kas keegi hea inimene ütleks, mis on saanud Linnalehest? Kuu tagasi oli hea tööle minnes Linnaleht kaubamaja või Estonia juurest näppu haarata, aga enam pole Linnalehe putkasidki alles. Ma olin vahepeal Tallinnast ja üldiselt ka uudistest üle kahe nädala eemal ja tulemuseks on see, et ma ei saa enam tasuta lehte lugeda. Mis värk on?
Näete, mis mind vaevab kell pool 4 öösel!

Sildid:

Kommentaarid ja pildid on tagasi!

Blogi uus kujundus on peagi oma viimast lihvi saamas. Ise olen tulemusega üpris rahul. Lapsepõlves lemmikvärviks kujunenud sinine värv sai ka kenasti ära kasutatud. Võin ka kõiki rõõmustada, et vahepeal kaduma läinud kommentaarid ja pildid on nüüd kõik tagasi, esimestest postitustest alates! Nii et kel huvi, võib kõik algusest peale järele lugeda, koos kommentaaridega. Märkimisväärne on avastus, et peale seda suurt pooleteist kuud kestnud pausi tehtud sissekanne oli minu blogi ajaloo 100. sissekanne! Nii et väike juubel oli, kui nii võib öelda! Õnnitlused on teretulnud! ;)

Sildid:

Üks üritus ajab teist taga

Ma ei saa aru! Miks peab suvi nii lühike olema, või miks peab nädalavahetusi suvel nii vähe olema, või miks ei saa aega tagasi keerata? Tegelikult on lugu selles, et kõik hea ja huvitav satub ühele ja samale ajale. Valikut on alati raske teha, aga kahjuks tuleb midagi valida ja millestki loobuda. Nii näiteks pidin ära ütlema möödunud nädalavahetuse eel nii kanuumatkale kui ka Saaremaa reisile, kuna ma olin teadupärast Viljandi folgil. Tuleval nädalavahetusel on aga ees üks kokkutulek Läänemaal ja üks sünnipäev Raplamaal. Ma ei taha kummastki ilma jääda, aga mõlemasse kohta ma ka hästi ei jõua. Arvan, et lähen teen endast ühe klooni!

Sildid: ,

Blogi saab uue kuue!

Nagu teravsilmsed on juba märganud, siis pole mu blogi välimus enam see, mis varem. Ajutisest roosa-katsetusest ärme räägi! Ja ega ta ei jää ka selliseks, mis ta praegu on. Uuendused ja muutused käivad ajaga kaasas. Lähiajal pühendan aega just nimelt blogi välimuse muutmisele. Rahulikku meelt ja vähem ehmatusi! Te loete endiselt Toomase blogi! ;-)

Sildid:

Hing jäi Viljandisse!

Pole olemas sõnu, millega saaks kirjeldada selle aasta Viljandi Pärimusmuusika festivali ehk siis rahvakeeli lühendatult Viljandi folgi elamusi. Ma tahaks hetkel aega tagasi keerata neli päeva ja kõike seda uuesti ja veel paremini läbi elada. Miks on selliseid toredaid üritusi vaid kord aastas? Tõsi, on ka ju veel Võru folk, Lõikuspidu, Setu folk, Nõmme kevadfolk jne. Aga vaevalt, et ükski neist tekitaks minus selliseid emotsioone kui Viljandi folk. Võib-olla aga ongi see hea, et Viljandi folk on vaid kord aastas, sest siis ei kaota ta oma headust ja sära. Ma ei hakka siin pikalt rääkima, mida kõike need neli päeva ma seal tegin, sest ma väsiks enne ära trükkimisest, kui ma lõpuni jõuaks. Üks asi on kindel - tundub, et Viljandi folk läheb aasta-aastalt minu silmis aina paremaks.
Sel korral sai seal igatahes head-paremat söödud ja joodud; tantsitud, karatud, lauldud ja karjutud; jalg välja väänatud, longatud, ravitud; mullitatud, punutud, pildistatud, ujutud; poidega trikitatud, käekella klaas ära lõhutud, paadiga aerutatud, lõputult jalutatud, päikseloojangut vaadatud, trepi astmeid loetud; vanu tuttavaid nähtud ja uusi tutvusi loodud; armutud, loodetud, valuga lahkutud; naerdud ja kurvastatud, rõõmu valmistatud ja selle osaks saadud; päikese käes lesitud ja vihmagi nauditud. Olen õnnelik, et olen avastanud enda jaoks Viljandi Folgi.

Sildid: ,

Viljandi folk ootab!

Juba homme algab Viljandi folk, aga mul pole ikka veel mingit erilist tunnet sees. Huvitav kas see on sellest, et ta nädal aega varem on kui tavaliselt või? Ei tea, aga usun, et kui ma juba Viljandis olen, siis lihtsalt sealne atmosfäär tõstab mu tuju ja viib mind folgilainele. Ma isegi ei kahtle mitte selles, et peale folki mul on jälle imelised mälestused. Kolmas kord mul nüüd Viljandi folgile minna, nii et järgmisel neljal päeval võib mind Viljandi linnas kohata. Minu blogis järgmised neli päeva seega on vaikus. :)

Sildid: