Uus hobi!

Sain hiljuti omale uue kaamera HP Photosmart 945, millega hulganisti pilte tehtud! Paremaid pilte on teil võimalus näha aadressil http://albumid.pri.ee/index.php?cat=10048
Mis nüüd viga, kui kaamera endal olemas! :)

Sildid:

kus ma olen, kus mind pole

Eelmine nädalavahetus toimus siis Roheliste jalgratta retk ja seda ilma minuta. Tublid viis aastat käisin järjest sellel üritusel, aga nüüd jäi siis vahele. Ei teagi miks, lihtsalt... Aga järgmine aasta on uus võimalus! Ja pealegi, keegi ei keela mul endal oma jalgratta retki teha ja seda ma ka teen!
Eelmine nädal, teisipäeval, sai Euroopa päeva raames Tammsaare pargis The Suni kuulatud ja üleeile, esmaspäval, Tallinna päeva raamas jälle! Väga vahva, et tasuta konterte on nii sageli. Järgmised tasuta kontsertid, millest ma ka osa võtan, leiavad aset sel nädalal Nõmme Kevad 2006 raames ja folgi sõbrad on kindlasti kuulnud juba sellisest üritusest nagu Nõmme Kevadfolk.
Siis võib näha mind veel Eesti korvpalli meistrivõistluste finaalis Saku Suurhallis, kui neid ikka tuleb veel üldse...
Samuti tahaks tuleval nädalavahtusel, täpsemalt 21.mail, väga minna Tartu Vanemuisesse West Side Story viimast etendust vaatama! Aga siin on palju "aga"-sid. Esiteks see, et vaja Tartusse minna, teiseks kaaslase leidmine jms. Vähe tõenäoline, et sinna jõuan, aga kui leiduks keegi tuttav, kes ka väga tahaks minna, siis on kõik võimalik!
Eelmisel aastal aprillis sai seltskonnaga käidud Riias. Oli mingi sooduspakkumine! Sama sooduspakkumine on põhimõtteliselt ka sel aastal, aga see kestab vaid mai lõpuni. Tahtsin väga ka sel aastal lõunanaabreid külastada, aga nüüd ei ole enam kindel, kas jõuan...
Üleeile hommikul avastasin tänu töökaaslastele, et see nädal ongi ju juba Eurovisiooni nädal. Eriti vaikselt kätte jõudnud. Iga aastaga ühe vaiksemalt, vähemalt minu jaoks. Kui tavaliselt ma olen ikka lugudega varakult juba kursis olnud, siis sel aastal olen vaid mõnda lugu kuulnud. Aga ma usun, et ma vaatan sellegi poolest seda show'd. Ja tõenäoliselt kuulan samal ajal raadio 2'te. Soovitan sama teilegi, sest sellist loba, mida Mart Juur ja Andrus Kivirähk ajavad, ei kuule just igapäev ja see teeb eurovisiooni vaatamise lausa lõbusaks!
Tahtsin sel kuul ka loodusmuuseumit ja teatrit külastada, aga need plaanid lükkuvad küll nüüd edasi juuni kuusse...

Sildid: , , , ,

Vaatamisväärsus - miljonikäimla!

Olete Toompeal miljonikäimlas käinud? Sisse ka saite? Siis teil vedas!
Ma üritasin küll ühelt poolt, küll teiselt poolt, aga ei midagi. Ühel pool tundus isegi midagi toimivat, vähemalt roheline tuluke kustus peale kolme mündi sisestamist. Aga ust mina igatahes lahti ei saanud seejärel ja umbes kümne sekundi pärast süttis see taas... Nii et väljast on mul miljonipeldik nüüd järgi proovitud ja koguni 9 krooni investeerisin selleks, et järgmine kord sisse saaks! Aga äkki seal käibki nii, ettemaksuga!? :)

Sildid:

Rattale valu!

Eile õhtul sai jalgratas nurgast välja tõstetud, kus ta talv läbi tolmu kogunud oli... Kummid täis pumbatud, tegin tunniajase sõidu Nõmme tänavatel. Oli ka viimane aeg selle aasta mustust rataste alla koguma hakata! Spidomeetrit veel külge ei jõudnud eile panna, aga peagi hakkan kilomeetreid koguma, suve lõpuks on plaan ikka vähemalt 1000km täis sõita! :)

Sildid:

Esimest korda...

Möödunud nädalavahetus oli täis üritusi ja sündmusi, mida sai elus esimest korda tehtud ning käisin kohtades, kus polnud enne käinud.
Reedel käisin Friday Night Skate'l, sel aastal oli see esimene rulluisutamine üldse! Võrdluseks võib tuua, et eelmisel aastal sai aasta esimene rullimine tehtud 24.aprillil, sel aastal sisi 4 päeva hiljem, 28ndal!
Siis sai reedel veel käidud sellises restoranis/pubis vanalinnas, nagu African Kitchen. Väga mõnus ja stiilne koht, väga huvitava muusikaga.
Esimene siinkandis maailma! Intensiivsed seinamaalingud, hoolikalt valitud muusika ja loomulikult isuäratav menüü. Eksootiline, mugav ja stressivaba keskkond. African Kitchenist on kiiresti saanud Tallinna populaarseim alternatiivne kohtumispaik.
Laupäeval käisin nn tööl, kus sai nähtud, kuidas käib kivide mahapanemine, nagu on näha kõnniteedel või osades parklates. Jälle esmakordne kogemus!
Õhtul pidasid kaks sõpra sünnipäeva pubis Seiklusjutte maalt ja merelt. Olin seal varem käinud mitmeid kordi, aga teisel korrusel ega sünnipäeva tähistamas varem mitte.
Kell 2 öösel jätkus sünnipäev Parlamendis. Kuigi sammud olid seatud klubisse Terraarium, leidsime end väikse kambaga lõpuks Parlamendist, kus mina olin ausalt öeldes esmakordselt! Ja seal sai nähtud natuke ka Tanel Padari ja ansambli The Sun'i kontserti. Esiteks, parim bänd hetkel Eestis! Teiseks, sel aastal nägin neid esinemas esimest korda! Teine kord võib tulla juba 8 päeva pärast Roheliste Ratteretkel ja kolmas kord sel aastal Metallica kontsertil, soendusesinejana! Lahe!

Sildid: , , ,

Eesti-Peibe Translaator

ma yyy! 0len tõzin22 nagu meez ja t22n tõzizt :D:D:D tööd ! icc mina juba nalja ey yyy! mõizta ! ja qy :D:D:D k2ll2lgy midagy öelda 0n , ziiz 0lgu eee.. par2m wait eee.. !

Seda teksti ei kirjutanud mina! Selleni minu mõistus ei küündi! Sellega sai hakkama selline asi nagu nn Eesti-Peibe Translaator
Ja tekst, mille ma tegelikult trükkisin, nägi välja selline:
Ma olen tõsine mees ja teen tõsist tööd! Mina juba nalja ei mõista! Ja kui kellelgi midagi öelda on, siis olgu parem vait!

Sildid:

hüvasti tele2

Homme saab 2 nädalat päevast, mil lõppes mu leping tele2ga. Sain töökoha poolt uue telefoni ja töönumbri ning ühtlasi sai minust ka kahekordne elisa klient. Miks kahekordne? Sellepärast, et mul on praegu teine number ka veel elisas, mida ma aga ei kasuta. Teine number eksisteerib mul vaid sellepärast, et mul on elisast ostatud mobiiltelefon järelmaksuga, aga viimane makse on juuni kuus, nii et peale seda ma saan teise numbri sulgeda ja asi korras... Hetkel maksan praegu niisama tühja kuumaksu selle teise numbri eest, suht mõtetu või mis!
Aga tegelikult ma tahtsin veel seda öelda, et hea, et ma lõpuks tele2st minema sain, no ei olnud ma tele2ga rahul, tee mis tahad. Ja vaevalt, et ma ka sinna uuesti kunagi lähen...
Eile nägin eriti head nalja! hanza.netis oli personaalsete pakkumiste all kirjas, et tee otsekorraldus tele2 arvetega! Raske juhus! :)

Sildid:

kiisud ühistranspordis

Üks päev juhtus selline huvitav lugu, et nägin töölt koju minnes, ühes bussis, ühe tüdruku põues väikest kassipoega, kes mjäugus haledalt. Ei tea mis tal viga oli. Aga armas oli ta sellegi poolest. Nägin esmakordselt vist kiisut ühistranspordis...
Minu suureks üllatuseks aga juhtus päev hiljem enam-vähem sama olukord. Korvpallist koju sõites nägin bussis, kuidas ühe tüdruku süles oli kiisu väikses spordikotis, pea välja sirutatud ja uuris uudishimulikult ümbruskonda. Väga vahva oli teda jälgida, muie tuli lausa suule! :)
Tahaks omale ka kassipoega, aga millal see reaalselt juhtub, seda ei oska veel ennustada, kunagi tulevikus kindlasti!

Sildid: ,