taas koolis - exceli koolitus

Hoian käes praegu tunnistust, kus on kirjas, et olen läbinud koolituse "Tabelarvutus MS Excel baasil" (16 akadeemilist tundi). Mitte et ma kiidelda nüüd tahaks, aga lihtsalt oli huvitav taas tunda end õpilasena - istuda laua taga toolil, teatud ajast teatud ajani, ja kuulata mida õpetaja õpetab ning täita tema etteantud ülesandeid. Väga mõnus vaheldus oli tööle. Eriti rahulolevaks teeb enesetunde veel see, et sellel koolitusel sain ma palju huvitavat teada... mitte nagu paljude teiste õpetustega, mida kunagi koolis õpetati ja mil sai mõeldud, et mul ei lähe seda elus kunagi vaja...

Sildid:

meenutused Tatu kontsertist

Homme saab kaks nädalat t.A.T.u kontsertist, aga endiselt mäletan meeleolu enne ja pärast kontserti. Ma olen vist lihtsalt liiga paljudele pidanud muljeid rääkima...
Aga räägiks siis siin ka, mis muljed mind valdasid. Esiteks seda, et tore oli olla "suurel" kontsertil taas üle pika aja. Enne kontserti oli meeleolu väga hea, ja kuna ma olin paaril eelneval päeval kuulanud suht palju tatu lugusid, siis ma olin juba ka kontserti lainele meelestatud.
Üllatuseks polnudki saku suurhalli ustest väljas mingit järjekorda ja sisse minnes oli vaatepilt veel kurvem - rahvast oli ikka üllatavalt vähe, minu jaoks, usun, et ka tatu tüdrukute jaoks. Oleks olnud rahvast rohkem, oleks olnud ka melu, kaasaelamine kindlasti suurem.
Nagu eeldada võis, tuli bänd 20 minutit etteantud ajast hiljem lavale. Kahjuks ei olnud soendusbändi, seega oli alguses kaasa elamine suht rahulik. Seda muidugi lavast eemal. Lava ees toimus loomulikult möll ja kisa. Aga oli näha, et mida rohkem kontserti lõpu poole, seda enam inimesi hakkasid ka kaasa elama.
Alguses oli pettumuseks ka heli... Jube ülevõimendus, ei saanud alguses kuidagi sõnadest aru, mida lauldi. Hiljem kõrvad harjusid selle müraga või siis saadi heli veits kontserti käigus paremaks, mine sa võta kinni... Aga kui ma enne kontserti arvasin, et esitatakse peamiselt vaid uue plaadi materjali, siis õnneks ma eksisin, kõlasid ka vanad head lood, mis ikka kohe väga meeldisid mulle kunagi. See tõstis kontserti minu silmis tunduvalt paremaks.
Lavashow jäi vajaka! Midagi nagu toimus laval ja midagi nagu ei toimunud ka. Kui vaadata mingit vanemat tatu kontserti, siis on ikka suur vahe sees... Aga Lena on endiselt armas! Hea oli seda ka oma silmaga tõdeda. Öeldakse ju, et oma silm on kuningas.
Just siis, kui ma sulasin rahvamassi sisse ja elasin kontsertile kaasa, oligi pidu äkki läbi. Ajaliselt esinesid tüdrukud vist vaid häbiväärsed 80 minutit. Nagu natuke vähe või mis?
Kokkuvõttes jäin igatahes siiski kontsertile rahule, ei kahetse kohe üldse, et läksin. Samamoodi ei kahetsenud ka mu sõber, keda kaasa kutsusin...
Kahjuks arvan, et see oli esimene ja viimane kord Tatu'd näha. Good Bye Tatu!

Sildid:

Tulemas...

* meenutused Tatu kontsertist
* taas koolis - exceli koolitus
* kiisud ühistranspordis
* hüvasti tele2
* rahvastepall tuleb, lapsepõlv läheb
* loodusmuuseum, rattamatk, teater, kevadfolk, riia - mida võtta, mida jätta?
* ja palju muud!

...mu blogi ei ole surnud! :)

PS! abituriendid! Et teil sulg jookseks homme kirjandi kirjutamisel!

Sildid:

Nädal "unustamise" tähe all...

Eelmine nädal oli väga kummaline. Unustasin väga palju...
Teisipäeval unustasin end magama! Heitsin peale tööpäeva kella 18st pikali ja mõtlesin magada paar tundi, aga võta näpust... Paarist tunnist sai 7 tundi! Ärkasin üles alles öösel kell pool 2. See järel toimetasin edasi, nagu oleks olnud tavaline õhtu: tegin süüa, vaatasin filmi arvutist ja pool 5 läksin uuesti magama, sest uus tööpäev oli peagi käes!
Kolmapäeval unustasin rahakoti töö juurde! Ja hetkel ei meenugi, et möödunud 3 tööaasta jooksul oleks seda enne juhtunud!
Reede hilisõhtul Rakveres avastasin, et olen juhiload Tallinna unustanud, mida mul oleks tõsiselt nädalavahetusel väga vaja olnud...
Pühapäeval unustasin aga hambaharja sugulaste juurde Põltsamaa lähistele. Sai taaskord ilma hambaharjata hambaid pestud. Ja nii tore, saabki uue hambaharja jälle osta!
Ja tagatipuks, unustasin ma ju eelmine nädal ka blogimise täiesti ära! :)

Sildid: ,

tatuutama!

Üks päev veel ja ongi käes päev, mil ma lähen vaatama ja kuulama väljamaa tuntud ansambli esinemist. Selleks korraks on see t.A.T.u !
Seda ei juhtu tihti, kui ma kontsertitel käin, eriti nii suurejoonelistel. Seda suurem on huvi ja tahtmine juba sel kontsertil olla. Loodan, et on, mida pärast meenutada!

Sildid:

Urrr!

Kes ütles mjäu!? :P

Sildid:

Meeldejääv nädalavahetus

Räägiks paari sõnaga siis, mida nädalavahetusel tehtud sai, et end välja vabandada vahepealsest väikesest blogimispausist.
Reedel sai sõbra pool väike filmiõhtu ette võetud - alati positiivne sündmus, mida on hea meel meenutada...
Laupäeval sai üle pika-pika aja Compressoris pannkooki söömas käidud - midagi paremat on raske ette kujutada! Seejärel sai Premia Jäähallis uisutamas käidud, viimati uisutasin vist aasta tagasi... häbi mulle! Edasi...täiesti ootamatult, leidsin end ühele neiule külmkappi kolmandale korrusele tassimas, kust vana külmkapp sai sama teed pidi alla toodud. Ning õhtu nael oli tuttava sünnipäev väga lõbusa seltskonnaga - mängisime Aliast ja Maffiat ning tundsime end niisama mõnusalt...
Pühapäeval magasin küll pool päeva maha, aga sellest hoolimata sai tõsine shopingupäev ette võetud ja saunas töö juures käidud, loomulikult koos õllega...
Kuigi näib, et nädalavahetus oli ideaalne, on siiski selline tunne, et oleks võinud midagi paremini või teisiti minna!

Sildid: , , ,