Miks ma blogin!?

Ma arvan, et sellele polegi otsest vastust, miks ma blogin. Vahest lihtsalt tuleb tuju midagi teistega jagada, muljeid edasi anda, mõtteid kirja panna... Tekib küsimus muidugi, keda see üldse huvitab, aga ehk kedagi ikka. Peamine ju, et mind huvitaks. Võiks öelda, et see blogimine on isegi mingi haigus. Haigus, mis on vahest suurem, vahest väiksem, vähemalt minu puhul. Põhimõtteliselt võiksin ka mitte blogida, sest see ei ole midagi sellist, ilma milleta ma ei saaks elada. Aga võib-olla peamine blogimise põhjus ongi just see, et kunagi on endalgi hea lugeda, mida sai tehtud, mida nähtud ja mida mõeldud. Ja kui minu blogimine peaks veel kedagi huvitama ning kui ta veel peaks ka kommenteerima, siis seda suurem rõõm on blogimist jätkata. Loodan, et ehk sai nüüd mingil määral ammendav vastus küsimusele, miks ma blogin... Aja möödudes võib mu arvamus blogimisest muidugi muutuda, nagu kõigega siin ilmas.

Sildid:

Elu trollis!

Ma olen ühistranspordis igasuguseid asju näinud, aga see, mis eile juhtus, nägin ma küll esimest korda! Nimelt trammiga sõites, otsustas üks tüüp, et ta ei oota peatust ära, vaid läheb kahe peatuse vahel trammist maha! Ah et kuidas või? See käis väga lihtsalt! Tramm peatus valgusfoori taga ja tüüp lükkas trammi ukse jõuga lahti ja pressis end vahelt läbi ja oligi trammist väljas! Kuidagi eriti lihtne tundus see, mul jäi suu lahti igatahes mõneks ajaks...
Midagi sarnast nägin ka pool tundi hiljem trolliga sõites. Peale peatust kuulsin, et tagumisest uksest tulid lärmakad noored trolli peale. Alguses ma ei teinud välja, aga mõne aja pärast, kui troll liikuma peatusest hakkas, pöörasin siiski pilgu selja taha ja mida ma nägin!? Nägin, kuidas üks poiss oli trolli ukse vahel ja rabeles end välja...õue seega... ja trolli liikumise pealt. Ohh neid noori uljaspäid!
Ma ei imestaks, kui ma kunagi teeks special blogi, kus juttu ainult ühistranspordist ja sellega seonduvatest seiklustest...

Sildid: ,

Midagi tulnud ja midagi läinud...

Kui nüüd kõik toimib, siis see on esimene postitus, mis peaks kohale jõudma uuele aadressile http://tomlepa.msn.ee/blog.
Aga aru ma ei saa, kuhu on kadunud blogimise algusaja kommentaarid? Pean nüüd uurima ja otsima hakkama, kas ongi jäädavalt läinud või leian nad veel kuskilt üles ja saan taastada...

Sildid:

Ümberkolimine!

Kui nüüd kõik hästi läheb, siis võib nii juhtuda, et juba täna ma kolin ümber vanalt aadressilt http://www.zone.ee/scorpionipesa/blog/ uuele, milleks saab olema http://tomlepa.msn.ee/blog/
Nii et muudke minu blogi aadress "favoritese/bookmarksi" alt ära ;)

Sildid:

"Jänesed!"

Eile kell 21 koju sõites venna poolt, tulid veel piletikotrolörid trolli peale! Ja nad olid nii kurja näoga, et mul tekkis selline tunne, et nad teevad mulle isegi siis trahvi, kui mul ka on kehtiv id-pilet olemas. Ja nagu kombeks saanud, ei leidnud ma, kui seda kiirelt vaja, oma id-kaarti rahakoti vahelt kohe üles. Alles siis leidsin, kui kõik plastikkaardid rahakoti sahtlist välja tirisin ja ükshaaval lappasin... Aga et siis kolmas kord juba! Kolmas kord juba sel aastal kontrolliti mult piletit. Ma olen juba täitsa rahul, et ma jänest ei sõida. Mäletan, et paar aastat tagasi oli kõva sõna, kui aasta jooksulgi kolm korda piletikontrolli nägin.
Alles hiljuti avastasin ma aga, et eriti mugav on ju vahest mobiiliga helistades omale id-pilet osta ja ajaperioodid, kaua pilet kehtib, on näiteks 1 tund, 2 tundi, 1 päev, 3 päeva, 10 päeva jne. Kel huvi, vaadaku täpsemalt siit. Ja hinnatabeli leiab siit!
Vend, kavalpea, tuli muidugi kohe ideele, mida ma ka ise vaikselt olen mõelnud, et võiks ju helistada koheselt siis, kui piletikontroll ühistransporti tuleb... huvitav, kas see trikk läheks läbi ka või? Proovige palun keegi ja andke mulle teada! :)
Ja siinkohal mainiks ka ära, et mis võluistmed need ühistransportides on? Enamus kordadel viimasel ajal, nii kui ma maha istun, tuleb mul 5 minuti jooksul selline uni, et ei suuda enam silmi lahti hoida! Arvate, et asi on päikeses, mis silma paistab? On tegemist kevadväsimusega? Ei usu! Ma ei tea enam üldse, mida uskuda...

PS! Vaatasin kalendrist, et juba kolme kuu pärast algab mul puhkus... Mitte, et mul töölkäimise vastu midagi on, aga kes see siis puhata ei tahaks! ;)

Sildid: , ,

Minu tulevane luuleraamat!

Ükskord ühega tuli teemaks, et ma olen elu jooksul nii palju luuletusi teinud, et võiksin vabalt juba luulekogu välja anda! Kahjuks pole vist pooledki nendest säilinud. Nüüd aga olen viimasel ajal hakanud luuletusi säilitama, mida olen kokku luuletanud... Nii peaks kunagi korralik hulk neid kogunema. Viimane luuletus nägi minu poolt ilmavalgust näiteks eile hommikul alles, mis oli pühendatud sünnipäeva puhul tähtsale inimesele!

Ei teist sellist ma tundma saa eal,
kes sama armas ja hea.
Täna südames meeles sind pean,
seda alati tea!

Sildid:

Telekääbikud!

Laupäeval sai uskumatu teoks tehtud! Vedasin oma dvd-mängija ja filmid sõbra poole kaasa ja vaatasime ühe päevaga ära kõik kolm Sõrmuste Isanda filmi (pikendatud versioonid). Ajaliselt võttis filmide vaatamine aega peaaegu 11 ja pool tundi, aga koos söögi ja joogi ning muude pausidega algas meie filmivaatamine pihta u kell 15:30 ja lõppes öösel u kell 4:30. Ja uskuge või mitte, aga nüüd ma ei tahagi nii pea Sõrmuste Isanda filmi vaadata! Aga jah, nüüd tean, milleks kõigeks inimene võimeline on! :)

Sildid: ,

Unemati on crazy!

Uskumatu ikka, mis unenägusid inimene võib näha! Kas neid on võimalik kuidagi muuta või vältida või ma e tea...!? Täna öösel ma nägin näiteks lühikese aja jooksul (nädal umbes) unes inimest, keda ma pole reaalselt kohanudki. Imelik ikka see Unenägudemaailm! :)

Sildid:

Ööd on siin mustad!

Üleeile öösel sai pikk jalutuskäik ette võetud! Eesmärgiga ka kuuvarjutust näha, mis pidi olema väga haruldane! Aga vaatasin mis ma vaatasin seda kuud taevas, midagi eriskummalist ma küll ei märganud... kuu nagu kuu ikka! Huvitav, kas sellepärast oligi see haruldane kuuvarjutus, et seda polnud palja silmaga võimalik näha!?
Teiseks sai merejääl Stroomi rannas käidud...päris pikalt oli ikka meri jääs... ujumiseks oleks pidanud ikka väga kaugele kõndima ja siis oleks vist üle pea ka kohe olnud! Ei, tegelikult, kui nüüd ilma naljata rääkida, siis sai kõnnitud nii kaugele jääl, kus oli näha, et sealt olid talisuplejad vist jääaugus käinud! Siis enam nagu ei kippunud edasi kõndima, kuna oli veel pime ja abilisi poleks ka nagu eriti olnud... ja märjaks poleks tahtnud ka eriti saada, see rohkem suvine lõbu! :)

Sildid:

Mingi mõõn!

Ma olen aru saanud, et ma olen blogimise unarusse jätnud ja tunnistan seda täiesti ausalt! Kuigi mitte meelega, lihtsalt nagu ei leia seda õiget momenti, mil end blogimisele pühenduda. Peaks mingi kindla aja leidma, millal blogida, et tekiks mingi süstematiseeritus. Igatahes, kas teil, blogijail, on kellelgi mingi kindel aeg välja kujunenud, millal te oma aega blogimisele kulutate? Või äkki oskate soovitada, millal oleks hea kuskilt aega näpata natuke. Ma ei saa öelda, et mul ei oleks aega, aga tihtilugu pole isegi meeles blogida ja siis kui meenub, siis polegi just aega!

Aga eriti tore on see, kui avastan uusi blogisi, mida lugeda... Esimene on neist sõbra tehtud blogi! Eks paistab, kauaks temal blogimisindu jätkub! :) Teine on aga blogi, kus üks ema räägib oma 5 aastase poisi ja 2 aastase tüdruku seikadest! Seda viimast julgen kõigile soovitada!
Aadressid on siis vastavalt http://www2.blog.ee/margu404/ ja http://acerolakuts.blogspot.com/

Sildid: ,

Lumelaua hullustus!

Oi ma ei või! Sai nädalavahetusel lumelauaga sõidetud ja tahaks veel ja veel! Mõtlen praegu, et peaks kevadel komplekti ära ostma, kevadel on igasuguseid soodukaid talvetoodetele... siis oleks järgmine talv mureta! ;) Ohh... see oleks ülivõimas, kui oleks oma isiklik lumelaud! :)

Sildid: