Tubli Kiku!

Eile sai käidud esimest korda olümpialasi tervitamas, Vabaduse väljakul seekord. Varem kui raekoja platsil on toimunud, siis pole viitsinud minna. Aga kuradi külm hakkas vahepeal. Püüdsin võimalikult vähe paigal liikumatult olla, et külm kallale ei tuleks. Lõpus läksime vennaga poest läbi, ja ostsime soojenduseks koju hõõgveini! :)

Vahepeal on suurem auk jälle blogimisse jäänud, mis teha! Ei jaksa järjest... Kuigi rääkida oleks olnud küll vahepeal, ehk räägin hiljem millalgi, lubama ei hakka igaks juhuks :P

Sildid: , ,

Tööle! :)

Täna lubas lõpuks perearst mu üle kahe nädala taas tööle. Viimati olin tööl 30.jaanuaril. Selline tunne, nagu oleks puhkus kohe olnud, kuigi suht nigel puhkus! :) Nüüd aga igatsen sõpru ja töökaaslasi näha, korvpalli ja sauna ning kõike muud, mida olen pidanud seoses haigusega välistama. Just käisingi ühe sõbraga korvpalli vaatamas ja venna pool pannkooke söömas :)
Aga seda, et ma päris terve olen, ei saa kindlasti veel öelda...

Sildid: , , ,

Uutmoodi sõbrapäev!

Aga mina ei saatnud sel aastal sõbrapäeval mitte ühtegi e-kaarti, mida olen tavaliselt teinud. Otsustasin, et palju olulisem on sõpradele helistada ja nii neid meeles pidada! Kõigiga muidugi ei jõudnud rääkida, selge see. Vabandused nende ees, keda ei jõudnud millegi pärast meelest pidada. Eks järgmine aasta siis! :D Osadele sai ka sõnum saadetud ja paar kirja sai ka kirjutatud. Mind pidasid sel aastal väga paljud meeles, rohkem kui tavaliselt. Aitäh teile! Seda on hea tõdeda! :) Friends Will Be Friends!

Sildid: ,

Aga milleks siis sõbrad on!?

Palavik vist ei kavatsegi mind maha jätta! Ok, sel juhul jätan mina tema maha! Naljata! :)
Aga jah. Eile käisin arsti juures ja pärast ka korra poes! Arsti sõnul ei tohiks ma üldse praeguse ilmaga väljas käia, seepärast ostsin mitmeks päevaks söögi ette ära. Aga midagi ikka unustasin... Aga täna läks üks sõber poodi, kes meil külas oli öösel. Ja sai ka teda ära kasutada siis, heas mõttes muidugi! Tõi poest seda, mida mul oli vaja. Nii et ma ei pidanudki siis välja oma nina pistma täna! :) Loodan, et ka homme ei pea, aga laupäeval juba tahaks!

Sildid: ,

Haiguslehel...

Postitan lihtsalt selle pärast, et liiga suurt auku vahepeal ei tuleks! Ei ole nagu millestki eriti rääkida. Millest siin ikka rääkida, kui põdada neelupõletikku. Istun Rakveres ja ravin ennast. Imelik oli täna lausa jääda Rakverre, samas kui vend läks Tallinna. Tavaliselt oleme ikka koos läinud. Mina lähen Tallinna aga alles kolmapäeval ja siis ka kohe perearsti juurde. Loodan, et olen selleks ajaks terveks saanud ja saan neljapäeval ikka lõpuks jälle tööle minna. Väike palavik on kimbutanud nüüd täpselt kaks nädalat mind igatahes...
Muuseas, mäletan, et aasta aega tagasi täpselt samal ajal olin ka haige, oli nohu, palavik ja vist ka väike köha. Terveks sain tookord siis, kui läksin palavikuga sünnipäevale, kus sai ka saunas käidud... Äkki peaks sama ka seekord tegema? :P
Ahjaa, üleeile olin küsimuse ees: Mis vahe on haigus- ja sinisel lehel? Tuli välja, et need on üks ja sama asi, vanasti oli haigusleht lihtsalt sinist värvi, mistõttu ka mõned ikka veel haiguslehte siniseks leheks kutsuvad.

Sildid:

Olete haige? Arsti juurde saate järgmine nädal! Sobib?

Alles see oli, kui ma imestasin arsti juurde saamise üle. Nüüd jälle! Tuletan meelde siis, et septembri lõpus ma kukkusin jalgpallis õlale ja nii hullusti, et kätt ei saanud liigutadagi järgmine päev ja tugev valu püsis paar nädalat ja lõpuks kui oktoobri lõpus traumatoloogi juurde jutule sain, oli mu käsi põhimõtteliselt korras juba. Tookord läks hästi, aga teinekord ei pruugi nii hästi minna. Nüüd enam see õlg tunda ei anna õnneks, vääna kätt mispidi tahes.
Aga nüüd, eile, helistasin perearstile, et vastuvõtule minna. Ta soovitas registratuuri helistada, et seal teatakse täpsemalt, millal saab. Helistasin. Pakuti järgmist nädalat. Ei meeldinud mulle see variant. Siis küsiti "mis viga?" ja pakuti, et helistaksin homme (loe:täna) hommikul, siis saan tänaseks aja. Helistasin täna kell 8. Öeldi, et järgmiseks nädalaks saab alles. Ütlesin vastu, et eile väideti mulle midagi muud. Siis leiti mulle aeg tänaseks kella 16ks! Vot nii käib elu meil arstimaailmas, vähemalt Tallinnas. Kui peale käid ja väga tahad, siis alles saad seda, mida tahad!
Jah! Ma olen ikka veel tõbine!

Sildid: