Esileht ka nüüd olemas!


Tegin täna siis nn esilehe ka oma blogile, aadressil www.zone.ee/scorpionipesa, millel on siis kirjas Sisene ja kui mingi tähe peale klikata, saabki edasi antud lehele, kus te praegu seda loete!
Põhjuseid selle tegemiseks oli päris mitu. Esiteks, varem kes sellele aadressile sattusid, need nägid vaid faile, mis antud lehel asusid...
Teiseks saab nüüd tuttavatele anda aadressi tunduvalt lühemalt, varasema www.zone.ee/scorpionipesa/blog asemel nüüd lihtsalt www.zone.ee/scorpionipesa. Või veel lühemalt zone.ee/scorpionipesa
Kolmandaks tahtsin veel midagi öelda, aga läks meelest ära :P

Sildid:

Jehhuu! Ma võitsin!

Seda ei juhtu tihti, kui õnn ka mulle naeratab, aga täna see juhtus! :))
Helistati Delfi esindusest ja öeldi, et ma olen võitnud Smilersi DVD+CD plaadi "Esimene Eesti tuur".


Tegelikult, tuli välja, et võitsin selle juba eelmise aasta numbri sees, aga varem ei saadud millegi pärast minuga ühendust, huvitav küll miks? Aga see selleks, rõõm on ikka ühtemoodi suur, vahet pole, kas praegu või siis kuu aega tagasi! (A)
Nüüd võiks veel seda ka meelde tuletada, et Smilers on viimaste aastate üks lemmikartiste mul olnud, nii et ma olen lausa sõnatu!

Tegelikult olen ma mänginud igasuguseid mänge, aga siiamaani pole taolistes mängudes võitnudki! Aga näed sa - pime kana leiab ka tera!
Hetkel meenub kolm märkimisväärset võitu, mille üle ma olen rohkem kui lihtsalt rõõmus olnud:
Esiteks sai kunagi lapse eas helistatud Rakveres kohalikku raadiosse ja mingis mängus mingile küsimusele õigesti vastatud. Selle eest võitsin paki kohvi, vist oli Löfbergs Lila!
Teiseks sai kunagi suvel Pärnu rannas korvpalliga vaba viske joonelt korvi visatud. Täpse viske eest võitsin kannu õlut! :)
Kolmandaks sai, mõni aasta tagasi, elus esimest korda ammuga lastud! See juhtus Roheliste rattaretkel! Ja tänu algaja õnnele panin võistluse kinni, võistlejaid oli vähemalt kümmekond ning võidu eest sain koti täie toidukraami, mis kulus rattaretkel hädasti marjaks ära! Kuna finaalis võitsin väga napilt üht tütarlast, siis lohutuseks andsin tallegi ühtteist võidetud kraamist, sest ma olen lihtsalt hea inimene. Kahju ainult, et head inimesed tihedamini midagi ei võida!

Sildid: , , ,

Kaberneeme ufo!

Ma olen teile ühe postituse eelmisest nädalast võlgu jäänud!
Nimelt, 19.jaanuari öösel, samal ajal kui meil siin Eestis möllas külmalaine ja inimesed oma nina välja ei pistnud eriti, kasutas juhust tundmatu ufotaoline objekt! Kust ta tuli ja miks ta just Kaberneemes peatus ning kuhu ta edasi suundus, mina ei tea, aga kinnitust sellele faktile, et 19.jaanuari öösel kell pool 2 ta Kaberneemes oli, annab ilm.ee veebikaamera pilt! :)

Sildid: ,

Väikesed lapsed!

Olen alati arvanud, et väikesed lapsed on armsad! Nende mõttemaailm on nii huvitav ja omapärane! Aga nüüd, kus ma olen paar nädalat ühte blogi jälginud, olen väikestest lastest veel paremal arvamusel! :) Nimelt on võimalik aadressil martaest.blogspot.com jälgida ühe kahe aastase tüdruku elulugu. Kusjuures, lapse ema on eestlane ja isa vist ameeriklane(vabandust kui eksin), nii et väga huvitav on ema sissekandeid lugeda, kus on kirjas lapse öeldud lauseid, mis koosnevad nii ingliskeelsetest kui ka eestikeelsetest sõnadest. Lapse ema kirjutab veel samas, kuidas laps mingeid uusi sõnu ja kombeid õpib jne... Ehk ühesõnaga, meeldejäävaid hetki 2 aastase tüdruku seiklustest!
Nalja saab! Naerda saab! Huvitav on jälgida, kuidas väike armas laps sirgub ja areneb. Soovitan soojalt ka kõigile teistele lugeda! :)

Sildid: ,

Minu puhkus!

Ma sain täna, peale paaripäevalist vaidlust töökaaslasega, oma puhkuse lõpuks paika! Ja väga rahul olen kokkuvõttes!
Minu puhkus siis, 2006 aastal:
26.juuni - 9.juuli
ja
31.juuli - 21.august

Nii et sõbrad, nüüd teate, millal oma puhkus välja võtta! ;)

Sildid:

Minu muusikatabel!

Olen sel aastal taas oma lemmiklugude tabelit koostama hakanud. Eelmine aasta vajus asi ära kuidagi ja polnud huvi teha. Peale juulit ei teinud enam kordagi, kuni selle aasta alguseni. Aga muidu olen ma juba teinud oma muusikatabeleid alates 2002 aasta algusest saadik arvuti põhiselt kord nädalas. Reeglina on tabelis uued lemmiklood,aga kust samas võib aeg-ajalt leida ka vanu lugusid, mida ma enda jaoks alles hiljem avastan! Näiteks on hetkel mu lemmik lugu Misery, 2000 aasta Green Day albumilt. Ja eesti lugudest on hetke lemmik Tanel Padari & The Sun uuelt plaadilt "Veidi valjem kui vaikus" lugu nimega Picture (Taneli ja Lenna duett). Muidu on tabel ikka ühtne, st et nii eestimaised kui ka välismaised lood koos.
Varem, enne 2002 aastat, koostasin ka oma tabelit (mõned aastad kohe kindlasti), aga siis paberkandjal. Nii et 2002 aastast alates oli märgatav edasiminek, kuna arvutipõhiselt läks asi ikka palju lihtsamaks. Iga aasta lõpus olen teinud ka, nii nagu kord ja kohus ette näeb, aasta kokkuvõtva tabeli.

Alates 2002 aastast lemmikud on olnud:
2002:
Enrique Iglesias - Hero
(parim eesti lugu oli Slobodan River - True-Blue Guide, 23.kohal)

2003:
Blu Cantrell feat Sean Paul - Breathe
(Smilers - Räägi mis sa teed, 14.kohal)

2004:
Kym Marsh - Cry
(Kerli - Beautiful Inside , 10.kohal)

2005:
Vanilla Ninja - Cool Vibes

Aga arvestada tasub 2005 aasta juures sellega, et sel aastal tegin ma kokku vaid 9 tabelit, viimane sealjuures 26.juulil. Samas aga 2004 aastal sai koostatud näiteks aasta peale kokku 37 tabelit (2003a - 39, 2002a - 40).

Usun, et see aasta on jälle piisavalt stiimulit tabeleid aasta lõpuni teha. Indu annab juurde üks uus asi, mida kasutan sel aastal esimest korda. Nimelt tegin ma võimalikuks uskumatu, mida ma mõni aasta tagasi poleks osanud uneski ette näha! Nüüd saan ma oma tabelit ka neti vahendusel kuulata, ükskõik kus kohas, ükskõik mis arvutist. Peaasi, et oleks rahuldav interneti püsiühendus, muidu hakkab lihtsalt muusika "hakkima".

Miks ma seda kõike teen? Hea küsimus! Mingi harjumus vist väiksest east külge jäänud lihtsalt ja kogulugu. Ja kui mulle endale meeldib seda teha, miks siis mitte seda hobikorras edasi teha! Kui kaua veel, eks seda näitab aeg... ;)

PS! Kui kellelgi tekkis juhuslikult nüüd tahtmine minu väikest tabelit suure interneti abil kuulata, siis viisaka küsimise peale saab ikka... :)

Sildid:

Olen haige!

Külm sai must võitu!
Napilt, aga siiski, viimasel hetkel! Väljas läheb just soojemaks, täna ei olnudki enam nii hull. Sadas lausa ilusat valget pehmet lund, aga sellest hoolimata oskas mu tervis täna alla anda. Igatahes tundsin hommikul juba, et neelatada on natuke valus, aga see läks õnneks üle. Nüüd on lugu nii, et palavik kõigub 37.3 - 37.6 vahel ja nina nuuskan iga tunni aja tagant. See on veel tegelikult isegi hästi!
Loodan ruttu terveks saada!
Ei meeldi haige olla!
Olge terved!

Edit kell 2:05
Viimase tunni jooksul olen nüüd 10 korda nuusanud, mul saavad varsti pabertaskurätikud nii otsa!

Sildid:

Pessimisti seiklused jätkuvad!

Nii, loodame, et see postitus siia ei jää viimaseks! :P
Aga no see, mis minuga täna toimub, ei ole normaalne!
Esiteks siis kodunt linna poole tulema hakates, kui olin liftiga 5ndalt korruselt alla sõitnud, avastasin, et mul jäi rahakott maha. Tavaliselt ma kontrollin alati enne korterist väljumist kolm tähtsat asja üle - rahakott, mobiil ja võtmed! Kuna ma olin üksi kodus ja uksed tuli enda järel sulgeda, siis võtmeid oli seekord raske maha unustada. Mobla sai ilusasti tasku, aga ma ei kujuta ette, kuidas ma rahakoti maha unustasin.
Ok, see selleks. Ma juba pikisilmi ootan päikest. Ja päike tuligi. Täna ta säras! Otse minu silma, kui troll mustamäe teele keeras. Ja ikka mõnusalt kohe säras, madalalt ja otse silma... Ei jäänud mul muud üle kui istekohta vahetada.
Seejärel tuli piletikontroll trolli peale! Hehee, tillist sai, kes iganes kurjad jõud arvasid, et ma sõidan jänest! Ma olen korralik ühistranspordi kasutaja, vähemalt püüan olla. Aga arvake ära, kus mu ID-kaart asub!? Loomulikult rahakoti vahel. Ja nüüd tuletage meelde, mille ma oleks peaaegu koju unustanud! ;) Hetkeks kusjuures rahakoti vahel sobrades käis peast läbi mõte, et tänasele päevale kombekohaselt peaks ID-kaart olema kindlasti nüüd kadunud...aga ei olnudki! Ja peale seda, kui olin oma ID-kaardi ära näidanud, muigasin ma omaette (mõeldes tänasele päevale). Üks, kes mind sel hetkel imeliku näoga vaatas, arvas vist, et ma tõmbasin piletikontrolöri haneks! :D
Nii, kuna ma jooksin sel hetkel ajaga võidu, siis vaatasin, et mis kell on. Käekell näitas pool 3. Mõtlesin: "Hmm, pool 3? Kas mitte ma kodunt ei väljunud pool 3?" Ja siis ma jõllitasin tükk aega veel kella, kuni avastasin, et kell on seisma jäänud! Ma pidin peaaegu naerma hakkama. Mõtlesin, et see ei saa olla tõsi, aga no sekundi seier seisiski. Abiks oli siis mobiil, kust sain teada õige kella aja, mis oli juba 3...
Niisiis! Kui linna jõudsin, ei teadnud ma, kas õde saab hetkel rääkida, nii et tegin vastamata kõne. Tuli välja, et ta oleks saanud küll. Ja minu tehtud vastamata kõne avastas alles pool tundi hiljem ja kui ta mulle helistas, siis poole kõne peal jäi telefon tummaks. Ok, see veel ei tundunud imelik, sest selliseid trikke on ikka tele2&mobiil teinud. Aga kui järgmisel katsel peale paari sõnavahetust viskas mobiil lihtsalt pildi tasku, siis ei jäänud mul muud üle, kui mõtteis vanduda. Oleksin üksi kuskil olnud, oleksin valjusti vandunud, aga ma olin Viru keskuses rahvarohkes kohas. :P
Ok, telefon uuesti sisse lülitatud, avastasin, et telefonil saab aku kohe tühjaks. Kusjuures üks pulk vaheldus aeg-ajalt kahe pulgaga, mida ma polnud oma telefoni puhul näinudki. Kaks varianti: telefon on kas külmast lolliks läinud, või on asi tänases päevas!!!
Ja seda võiks vist ka veel mainida, et kui õega siis ikka õnnelikult kokku olime saanud ja prillipoe poole hakanud minema, siis tekkis kahtlus, et see võib-olla juba 3st kinni. Oleks tavaline päev olnud, poleks ma eriti pabistanud, aga tänase päeva puhul olin pea kindel, et pood ongi kinni, aga näed sa - eksisin! :D Ja nüüd ma olengi uute prilliraamide omanik! ;)
Vähemalt üks hea asi ka täna! :)
Peale seda pole jamasid juhtunud (va veel see, et kui raha automaadist võtsin, siis olid mõtted veel prillipoes ja kui tahtsin jalga kärmelt lasta automaadi juurest, siis tänu uuele softile hakkas automaat karjuma ja ma ei jätnudki oma kaarti automaati). Hetkel olen nüüd töö juures, kus teen aega parajaks ja kus mul mobiil laeb ilusasti! Loodan, et sellest hetkest on nüüd mu päeva pöördepunkt. Peab ikka nüüd endasse optimismi sisendama, ei taha võõrastele inimistele, kellega tunni aja pärast ühes toas viibin, muljet jätta, nagu ma olengi mingi pessimist! :))
Tänan tähelepanu eest!

Sildid: , , , , , ,

Kardan tänast päeva...

Nii, ma ei taha teada, mis täna veel juhtuma hakkab, aga siiamaani on olnud päev ja avastused järgmised:
Külm ülestõusmine; lõdisemine külmas toas; toas akna vahelt tuleb mõnusalt külma tuppa - idee - tuleks ära toppida; köögi akna vahelt tuleb veel rohkem külma, mille järel sulgesin nii köögi kui toa ukse, mis koridori viisid; teksapükstel taskus suur auk; akna toppimine polegi nii lihtne, kuna pole sellist konksuga ora, millega akna vahesse ligi saaks; teksapüksid hakkavad tagumiku pealt rebenema; kell on palju ja vaja palju veel täna teha.
Nüüd tormangi linna, et õega uued prilliraamid osta. Seejärel, kui jõuan, siis tahaks töö juures saunas käia, aga vist ei jõua. Ma olen täna pessimist lihtsat! Ja kell 18 peaksin külas olema, kus tunnen 10st inimesest vaid kahte.
Ootan juba homset!

Sildid: ,

Jääaeg!

Tuleb välja, et ma vist armastan sellist ilma, nagu praegu on. Miks ma muidu teen omale igasuguseid plaane, mille jaoks mul vaja õue minna. Võiksin ju siin kodus olla ja end mugavalt tunda sellel nädalavahetusel, aga ei. Täna lähen Kalevi spordihalli korvpallimängu Kalev-Nybit ühe sõbraga vaatama, homme päeval lähen õega omale prilliraame ostma, homme õhtuks kutsuti mind külla seltskonnamänge mängima, kuhu ma olin ka nõus minema ning pühapäeval peaksin ma praeguste plaanide järgi minema jällegi külla, arvutialast nõu andma. Ja kui ma esmaspäevaks haigeks pole jäänud, siis peaksin ma tööl olema! Kõige vahvam on veel see, et korter on külm, mul pole küll toatermomeetrit, aga pakun, et siin on 19 vast, mitte rohkem. Elab üle, aga jalad kipuvad külmetama. Kui liigutada end koguaeg, siis pole hullu.
Eile õhtul enne 11st käisin poes, mis on siit umbes 5 minuti kaugusel. Kui poodi jõudsin ei tundnud ma enam oma põski ega nina. Poes oli soe, aga mulle tundus alguses, et vahet ei olegi, kas ma olen ões või poes. Tasapidi hakkas nägu soojenema ja nina vett jooksma. Nuusata eriti ei saanud, nina oli nii hell. Tundus, et vähe tugevamini seda puudutades või nuusates, oleks ta mu näo küljest ära kukkunud.
Nii et kuna mul lähipäevadel plaanid paigas juba, siis võiks ju veel külmemaks minna, saaks end proovile panna. Saaks külma! Emb-kumb, kas mina või ilm! :))
Aga eile ostsin koju väikse külmarohu - hõõgveini! Sellise külmaga on see kui päike suvel rannas, ilma milleta nagu ei tahaks ollagi.
:)

Sildid: , , , ,

18tunnine tööpäev

Nii, hommikul kell 9 jõudsin tööle ja nüüd olen ikka veel tööl! Ja kohe keeran siin tööl külje maha, et hommikul pool 9 ärgata ja uut tööpäeva alustada. Kas pole mitte töine elu! :P
Aga tegelt on lugu nii, et kella 16st läksin töö juures jõusaali, kella 17st sauna ja siis kell 19:30 hakkasin sööma koos mõne teise töökaaslasega, kell 20:00 vaatasin Pealtnägijat, kella 21:00st olin internetis ja suhtlesin sõpradega ning siis 22st kuni poole 2ni öösel oli see tööaeg, mille pärast ma nüüd siin olen, kus ma olen... :D
Ja praegu võiks nüüd isegi magama minna, uni juba tuleb lausa!

Sildid: ,

Riigieksam!

Täna on mul 2 väga huvitavat telefoni kõnet olnud. Selliseid päevi võib ühekäe näppudel üles lugeda!
Esimene neist oli ühe sõbra kõne, kes tuli välja ideega minna sel aastal matemaatika riigieksamit tegema! :D Oleks ma püsti seisnud, oleks ma istuli kukkunud, aga õnneks ma juba istusin, nii et võttis lihtsalt sõnatuks. :P
Kohe ma ei osanud sõbrale midagi vastata... Võimalik oleks isegi koos kahe sõbraga matemaatika riigieksamit tegema minna, koos oleks vähemalt parem õppida. Aga mõeldes õppimise peale, siis ma ei tea... :S Ma just paar päeva tagasi mõtlesin, et ma olen ikka puhta matemaatika kõik ära unustanud, ei tule isegi ühtegi keerulisemat valemit meelde. Muidu oli koolis mul matemaatika üks lemmikõppeainetest, keskkoolis käisin isegi matemaatika eriklassis, vahest oli 7 tundi matemaatikat nädalas... Mnjaa, olid ajad!
Vaatasin, et eksam on 2. mail. Seega oleks veel vähemalt 3 kuud aega õppida, aga no mõeldes selle peale, kui vähe aega mul on igasuguseid muid põnevaid tegevusi teha, ei kujuta ma ettegi, kust ma selle aja veel õppimiseks raatsin kulutada. Jama kohe... Kõige jamam on veel see, et reedeks peab juba ära otsustama, kuna peale reedet enam riigieksamitele registreerida ei saa... Aga proovida ju võiks!? Äkki saangi parema tulemuse, kui omal ajal keskkooli lõpul, kuigi kahtlen selles väga. Ja pole ka võimatu, et ma kunagi tahan ka edasi minna õppima, siis oleks hea, parem matemaatika eksami tulemus ette näidata... Jah, raske otsus, väga raske!

Teine huvitav kõne oli aga ühelt neiult, kes kutsus mind laupäeval lauamänge ja muid seltskonnamänge mängima! Huvitavaks teeb selle kõne just see, et hetk enne seda kõnet mõtlesin, et kuna mul on üks vaba päev töölt varuks, siis oleks laupäeval läinud Rakverre puhkama ja võtnud selle tuleva esmaspäeva veel vabaks, oleks teinud omale pikema nädalavahetuse... Aga nii palju siis pikemast nädalavahetusest, plaanid nüüd paigas! :) Pealegi, lubasin ühele tüdrukule minna pühapäeval arvutialast nõu andma, nii et nädalavahetus nüüd sisustatud. Tore on!

Sildid: , , ,

Unimati on eksinud!

Oeh, mu unegraafik ikka on täitsa sassis. Pole und siis, kui oleks seda vaja ja kui seda ei oleks vaja, nagu praegu, siis seda on! Nii ikka ei lähe mitte.
Tuli välja, et detsembri kuus läksin ma magama keskmiselt alles pool 4 öösel - absurd ju! Eile sain küll veidi varem (kell 2) magama, aga sellest hoolimata tunnen end praegu unise ja uimasena. Võiksin jääda magama ükskõik kus kohas, ükskõik mis asendis...

Minu unemati (loe:unekati) on vist rännanud Boenos Airesele puhkama. Loodan, et ta naaseb varsti koju :)

Sildid:

Green Day

Endalegi ootamatult on minust saanud viimastel päevadel täielik Green Day sõltlane! Green Day mängib sõnaotseses mõttes söögi alla ja söögi peale! :) Ja hakkab järjest rohkem meeldima...


Kellele meeldib rokilik muusika, siis kuulake! ;)

Sildid:

13 ja reede

Nii, täna on jälle täiesti ootamatult kätte jõudnud 13nda kuupäevaga reede. Mina ei ole seda siiamaani igatahes halvaks päevaks pidanud. Pole nagu midagi väga dramaatilist juhtunud 13ndal reedel. Aga vot täna ma kavatsen selle päeva proovile panna, et kas ta on siis minule hea või halb päev! :P

Sildid:

Head Uut!


Loodan, et see uus aasta algas/algab teil paremini kui mul!

Sildid: ,