Jõulud võivad tulla! :)

Oeh, teate kui raske on hommikul ärgata, kui vaid 4 tundi saate magada! Ah et teate? Aga proovige niimoodi mitu päeva järjest! See ei ole kohe üldse tore... kui esimesel päeval veel ei tundugi eriti hull, siis teisel või kolmandal päeval tunnete end kindlasti juba uimasena, väsinuna ja kurnatuna. Ärge küsige, miks ma nii kaua õhtuti üleval olen. Vahest ma küsin seda sama ise endaltki! Eks tegelikult üks põhjus muidugi on ka... ;)
Aga jõulud on tore aeg! Jõululaupäeval sõidan kodulinna Rakverre, kus peaks ilus talvepilt avanema. Ja kodus peaks 3 kuuske püsti olema! Just nimelt! 3! Üks elutoas, teine üleval korrusel ja kolmas õues aias. Ise ka imestasin kui seda kuulsin, tahan kohe oma silmaga näha, muidu ei usu. :) Tööl kuulan hetkel jõulumuusikat, nagu eile õhtul koduski, kus sai veel ka mandariine küünlavalgel söödud! :) Varsti täna juba peaksin saama esimese jõulukingi ka! Tundkem jõulust rõõmu, on need ju vaid kord aastas ja lühikest aega!
Valgeid ja rahulikke jõule kõigile!

Sildid: , , , ,

Toomapäev!

Head nimepäeva mulle! :)
Ja teile alates kella 20:36'st head talve algust!

Eile sai poodides ringi seigeldud, ja jõulukingid ära ostetud! Õnneks mul pole kombeks eriti jõulukinke teha, nii et need paar kohustuslikku kinki sain ikka ostetud. :)

Homme veel pisike tööpäev, enne nelja vaba päeva, seejärel 3 tööpäeva ja siis jälle 3 vaba päeva. Mis nii viga! :P

Oi, aga ER aastapäevapidu oli tore, toredam kui ma arvasin. Ei jäänudki eelmiste aastate omadele alla. Sai suurepäraseid suupisteid söödud, sai veini joodud, sai tantsitud, sai end täitsa vabalt tuntud! Isegi ülikond tundus lõpus mugav seljas!

Laupäeval tuli sõbranna külla, keda polnud mitu kuud näinud. Tegime koos verivorste ja piparkooke! Mida veel jõulude aeg muud teha? :) Sama kaua polnud enne eilset näinud ka endist töökaaslast, kes oktoobri algul Göteborgi elama/tööd otsima läks. Rääkis kuidas Rootsis elu käib ja muust maast ja ilmast. Jah, tore on vanu sõpru üle pika aja taas näha!

Aga tegelikult ma ootan juba reedet, et näha parima sõbrannaga uut muusikali Tuhkatriinu! Eks pärast räägin ka, kuidas oli! Eelarvamusi veel ei ole! :)

Sildid: , , , , , , , ,

väikene tallinn!

See oli 28.oktoobril. Tema nädalase puhkuse lõpuni oli jäänud veel 3 päeva ja ta tuli Rakverest Tallinna. Bussijaamast läks ta kohe töö juurde mõndasid asju viima, mida oli tulevaks matkaks vaja. Siis jäi veel paar tundi, et kodus mustamäel ära käija ja ta asus Eesti Raadio ees Gonsiori peatuses bussi ootama. Buss tuli! Ta sisenes bussi! Bussis oli palju neidusi, üks ilusam kui teine. Ja ühel neiul jäi ta pilk pidama. Kuigi see neiu ei olnud nii ilus, kui need teised bussid olnud neiud! Aga see polnud oluline. Oluline oli see neiu ja tema olemus. Kuigi ta silmad jäid neidu vaatama, ei pannudki ta tähele, millal neiu bussi pealt lahkus ja kuhu poole too neiu sammud seadis. Tema suundus igatahes mustamäe poole, kuhu oli ta oma sihi seadnud.
Mustamäe kodus ära käidud, vajalik tavaar kotti pandud, asus ta tagasiteele töö juurde. Tagasiteel tuli tal aga meelde, et vaja veel mõned asjad osta. Parim lahendus tundus olevat Kristiine ees maha minna, korra poest läbi hüpata ja Kristiines samas peatuses ühistranspordi peale tagasi astuda. Trollist maha minnes, tuli aga samast, keskmisest trolli uksest peale neiu. See sama neiu, keda ta oli näinud varem Gonsiori peatusest sõitvas bussis. See on tundus tõesti veider, aga no ta ei pööranud väga sellele tähelepanu, sest see kõik käis väga kiirelt! Ja edasi ootas teda Kristiine keskus...
Kristiines käidud, läks ta esimese ühistranspordi peale, mis vähegi kesklinna viiks. Esimesena tuli troll number 1, mis viis ta Kaubamaja kõrvale. Kaubamaja juurest seadis ta sammud läbi Viru keskuse tunneli Kunstiakadeemia ette, kus tuli taas bussi ootama hakata. Tunneli trepist üles minnes, mis viis Kunstiakadeemia ette, kõndis ta ees üks inimene. Üks neiu. Kuidagi kahtlaselt tuttav neiu. Et kahtlustele kinnitust saada, lisas ta oma sammule kiirust, et näha kellega tegu. Ja pilt, mis avanes oli uskumatu. See oli see sama võõras neiu, keda ta oli päeva jooksul väga puhtjuhuslikult juba kaks korda näinud. Ja ta kohkus. Kohe ausalt! Sest see tundus tõesti uskumatuna. Ja sellest hetkest sai ta aru, kui väike ikka Tallinn on! Tõsiselt väike!

PS! Selle jutu peategelane olin loomulikult mina, kui kellelgi kahtlus tekkis! :P

Sildid:

Taas sajab...

Vaatan aknast välja ja mida ma näen! Lund sajab! Okei, mitte päris laia pehmet lund, aga midagi lume sarnast on see küll! :) Ja pühapäevast läheb külmemaks. Äkki saabki eilne sõbra öeldu tõeks, et sel aastal on jõulude aeg lumi maas. Tahaks küll valgeid jõule! Jõuludega seoses veel, et esmaspäeval saan vist tehtud jõululaulude plaadist koopia, mis ma aasta tagasi sõbrale kinkisin. Plaat sai nii hea, et tahaks nüüd endale ka! :P

Sildid: ,

Neljapäev!

Oih, ongi neljapäev juba või!? Küll see aeg lendab ikka kiiresti! Aga ehk oli see nädal selle põhjustajaks ka väike haigusepisik. Teisipäeval igatahes tööle ma ei jõudnudki ja eile läksin ka poolest päevast tööle alles. Eile õhtul aga oli jälle väike palavik üleval. Aga mis see väike palavik ikka suurele mehele teeb :P Igatahes täna lähen varsti korvpalli mängima, nagu tavaliselt igal neljapäeval. Homme on aga Eesti Raadio aastapäevapidu Draamatearis. Usun, et saab põnev olema! Aga mitte nii põnev, kui kahel eelneval aastal, ma arvan. Aga eks juba laupäeval olen targem ses osas. Kuna see suht pidulik sündmus ikkagi ja väike teatrietendus ka enne pidu, siis olen homme tööl ülikonnas! Ei mäletagi millal viimati ülikonnas tööl olin... :)

Aga põhjust on ka homme kurvastada, sest üks hea töökaaslane tähistab homme tööl oma viimast tööpäeva...nuuks :´(
Viimasel ajal on üldse kuidagi palju häid töökaaslasi ära läinud või siis töötuba vahetanud. Ei meeldi mulle see asi!

Sildid: , , ,

Aastavahetusest

Hea meelega kirjutaks midagi, et teil oleks, mida lugeda! Ma saan täiesti aru, et on ikka pettumus küll, kui tuled ja jälle vaatad, et ma pole oma mõtteid lendu lasknud. :)
Peab vist kasvõi ilmast rääkima hakkama! :P
Aga tegelt kui midagi olulist mainida, siis vast seda, et jubedalt ajab närvi, et kui on igav ja vaba aega, siis ei toimu midagi ja kui toimub midagi, siis toimub samal ajal mitu põnevat sündmust. Nii on näiteks sel aastal ka minu vana-aasta õhtuga. Kui tavaliselt olen ma vana-aasta õhtu alguses perega koos kodus Rakveres olnud ja pärast sõpradega uue aasta alguses öösel pidutsema hakanud, siis nüüd, sel aastal on nii, et juba praegu on mulle tehtud konkreetselt kolm huvitavat pakkumist, kuidas vana aasta ära saata ja uus vastu võtta! Jube nõme! Miks peab vana-aasta õhtuid ainult üks olema! :)) Igale poole ma ju ei jõua! Eks siis tuleb valida parimatest variantidest parim!
Ja jõulud on ka ju vahepeal! Kas keegi oskaks soovitada, mida väikest ja ilusat jõuludeks kinkida?!

Sildid: , , ,

Kompressor-bussijaam

Nii-nii, tunni aja pärast läheb mul buss Rakverre ja siin kohal oleks paslik ära rääkida, millega ma paar nädalat tagasi hakkama sain. Olin mina Kompressoris, plaanis pannkooki süüa, aga aega oli nõnda vähe, et pannkoogi asemel sai salat kärmelt sisse aetud. Ja kell oli 13:20, kui ma Kompressorist väljusin. Ja buss läks mul 14:00, pilet oli mul ostetud juba, nii et hiljaks jäämine oleks tähendanud raha minemaviskamist. Aga point oli veel selles, et mul oli vaja minna Tehnika tänava algusesse spordikoti järgi. Nii siis läksingi (pigem jooksin) kõige pealt vana-linnast, seljakott seljas, tehnika tänavale spordikoti järgi. Edasi sai Balti jaama trammipeatusesse mindud ja sealt siis trammiga bussijaama peatusesse sõidetud. Ja trammi pealt tulin maha juba 13:50, nii et siis sain veel rahulikult bussi peale lonkida. Ning kui siis bussijaamast ma ülejäänud seltskonnale helistasin, kellega koos sai Kompressoris toit tellitud, siis nemad alles sõid veel pannkooki! :) Vot tak, avaldage kiitust või tehke järgi! ;)
Loodan, et täna sama kiireks ei lähe, ei viitsi kohe üldse joosta! :))

Sildid: , ,

Käige kinno!

Kas Sa oled filmi Malev näinud? Ei ole? Aga tahaksid näha? Ei saa, sest magasid maha, kui Malev Coca-cola Plazas jooksis? Pole hullu! Sest alates tänasest näitab Kinomaja Malevat kuni 16.detsembrini iga päev kell 18 õhtul. Pilet on ka soodne, nii et kel huvi, vaadaku siia - Malev!

Sildid: ,

Friends

Tänasest hakkab kanal2 taas näitama seriaali Friends päris algusest peale. Ja veel igapäev ühe osa! Mida paremat võiks mina, vana Friendsi fänn, veel tahta. =)

Sildid:

TV3

Eile kodu poole mustamäele trolliga sõites tulid peale mingi neiu ja mees rahmeldades. Seejärel hakkas neiu vene keeles karjuma: "Aidake, palun! Ta tapab mu!", mille peale kargas üks vanamemm püsti ja hakkas hüüdma "Kellel telefoni on, helistage politseisse." Rahvas muidugi eriti ei reageerinud, aga memm karjus edasi "Kellel telefoni on?". Selle peale ütles vene mees "Ma võin sinu ka ära tappa!" ja seejärel asi vaibus... Neiu liikus mehest eemale ja ma pidin enne trollist maha minema, kui too neiu ja mees seda tegid, nii et ma ei teagi, millega asi lõppes...

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Eile käisin sõbraga TV3 majas saate "Hoia ja keela" kahe saate salvestusel (29. ja 31.detsember). Tasuks ära mainida, et samas stuudios olen käinud kunagi ka Alex Lepajõe show´l! Meeleolu oli sealt suht lõbus, va see, et rezissöör palus pidevalt publikult tugevamat aplausi ja kaasa elamist. No kamoon, vägisi ei saa ju rahvast kaasa elama sundida, siis see ei ole enam loomulik! Aga vahva oli, nalja sai. Ja saatekülalised olid ka üle keskmise, esimene oli Vahur Kersna ja teine Tanel Padar. Huvitav oli aga see, et enne tehti vana-aasta viimase päeva saade, sel lihsal põhjusel, ma arvan, et enne oli tehtud just jõulusaade, kus saateosalised olid riietunud kas jõuluvanaks, jäneseks, põdraks või kelleks veel iganes ja küünlad olid laual... ju siis taheti ka, et vana-aasta õhtul on küünlad laual ja ei hakatud neid vahepeal ära korjama. Või siis oli hoopis saatekülaliste taga asi, ühele ei sobinud üks, teisele teine aeg! Aga mis on veel märkimisväärt, siis nägin ära ka "miljonimängu" saate stuudio, sain nuppe näppida, mida saatesse pääsenud mängijad ja publikumgi näpivad ning saatejuhi tooli sain ka ära katsetada... oli uhke tunne küll :)) Seejärel nägin ka eesti seebi "Kodu keset linna" stuudiod ära... hämmastav oli see, et seal tundusid need ruumid nii väiksed ja üksteisel kuklas olevat...aga telepildis tunduvad väga suured need ruumid...hmm...tehnika sajand, pole midagi öelda!
Tegelt on mul juba plaanis veel rääkida ühest märkimisväärsest isiklikust rekordist ja tõestada, et Tallinn on ikka väga väike linn! Aga nendest kunagi hiljem!

Sildid: ,