Ma olen zombi

Eile avanes mul esmakordne võimalus kaasa teha filmivõttel. Seda küll massistseenis, aga abiks seegi. Toimus see eile öösel kinos Sõprus ja hoolimata sellest, et magama sain alles kell 4 öösel, ei kahetse ma üldse, et sellisest võimalusest kinni haarasin. Vähesest magamisest näen ma välja praegugi veel zombina aga küll ma eluvaimu varsti sisse jälle saan.
Tegemist siis Pöffil linastuva filmiga, mille nimeks Zombievõlur. Omapärane on selle filmi juures see, et filmitakse ainult Nokia N93 mobiiltelefoni kaameraga! Ja esilinastub see film Pöffi raames kinos Sõprus tuleval laupäeval, so 9.detsembril, kell 22:30. Kõik kinno! :)
Juba väikse poisijütsina oli mul unistus, et kunagi teen oma filmi. Nüüd olen isiklikku videokaamerat omanud u 2 aastat, aga ei ole ma ühtegi filmitaolist klippi valmis teinud*. Nüüd sain aga taas tuult tiibadesse ja usun, et kui aega leian, saab ka minu kätetööst midagi huvitavat lähitulevikus näha! Eks ma hakkan peas nüüd jälle mingit stsenaariumit välja mõtlema... Ideed on teretulnud! Koostöö on ka oodatud! Ja loomulikult sponsorid! :P

*mul meenus siiski üks ettevõtmine kahe sugulasega, kus sai tõesti mingi väljamõeldud stsenaariumiga klipp valmis filmitud! Kõigil oli tõsiselt lõbus! Klipp ise tuli küll umbes minuti pikkune, aga aega selle väljamõtlemiseks ja teostamiseks kulus ligi pool tundi.

Sildid: ,